بلومبرگ: بیت کوین برای یک روند صعودی مثل سال ۲۰۱۷ آماده می‌شود

بلومبرگ: بیت کوین برای یک روند صعودی مثل سال ۲۰۱۷ آماده می‌شود

گزارش اخیر بلومبرگ حاکی از آن است که بیت کوین دارد خودش را برای یک روند صعودی چشمگیر آماده می‌کند.

به گزارش کوین تلگراف و بر اساس مطلب اخیر خبرگزاری بلومبرگ، بیت کوین در حال تدارک یک روند صعودی قدرتمند است. این مطلب با عنوان «جهش بلوغ بیت کوین» نوشته شده است و به دلایلی اشاره دارد که نشان می‌دهد بازار بیت کوین در حال بلوغ است. در ادامه از این بلوغ به عنوان عاملی صعودی یاد شده است. در بخشی از این گزارش می‌خوانیم:

اگر بخواهیم از روی تاریخ قضاوت کنیم، درجا زدن بازارهای سهام، به نفع بیت کوین است.

طبق گزارش بلومبرگ، بیت کوین و طلا، دارایی‌هایی برای پوشش ریسک هستند و انتظار می‌رود از آشفتگی بازار و در بحبوحه شیوع ویروس کرونا، بیشترین بهره را ببرند.

بیت کوین و طلا بیشترین سود را از برنامه‌های محرک مالی خواهند برد که این امر، با بازگشت شاخص‌های سهام به نرخ میانگین خود همراه خواهد بود.

در این گزارش به همبستگی میان طلا و بیت کوین نیز اشاره شده که به بیشترین میزان خود در تاریخ رسیده است.

امسال ثابت خواهد شد که بیت کوین دیگر یک دارایی صرفا پر ریسک و پر نوسان نخواهد بود و به عنوان طلای بازار ارزهای دیجیتال مطرح خواهد شد.

امسال آزمونی مهم برای بیت کوین است تا به یک شبه ارز مانند طلا تبدیل شود؛ فکر می‌کنیم که بیت کوین از پس این آزمون بر بیاید.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است که ظهور قراردادهای آتی بیت کوین باعث رام شدن بازار گاوی وحشی بیت کوین شده است:

افزایش قراردادهای باز، کاهش نوسانات و تا حدودی پیروزی در میان ریزش بازارهای سهام، همه و همه نشان از آن دارد که بیت کوین در حال رسیدن به بلوغ است و از یک دارایی پر نوسان به سمت تبدیل شدن به نسخه دیجیتال طلا در حرکت است.

در این گزارش آمده است که باید انتظار کاهش نوسانات در بازار بیت کوین را داشته باشیم. اکتبر ۲۰۱۵ (مهر ۹۴)، بیت کوین کم نوسان‌ترین دوران خود را به ثبت رساند و پس از آن بود که جرقه یک بازار صعودی زده شد؛ از همین رو می‌توان کاهش نوسانات را یک عامل صعودی در نظر گرفت.

بلومبرگ همچنین عنوان می‌کند که بیت کوین به نسبت برخی از شاخص‌های بازار، در قیمت پایین‌تری قرار دارد. به عنوان مثال، ۲ آوریل (۱۴ فروردین)، یکی از همین شاخص‌ها نشان می‌داد که بیت کوین باید در قیمت ۹,۰۰۰ دلاری معامله شود و این در حالی بود که این ارز دیجیتال در رقم ۶,۰۰۰ دلار قرار داشت. به عقیده بلومبرگ، این رفتار در شاخص‌ها، مهر تاییدی بر تبدیل شدن بیت کوین به طلای دیجیتال هستند.

افزایش آدرس‌ها نیز از تبدیل شدن بیت کوین به نسخه دیجیتالی طلا خبر می‌دهند.

با توجه به تزریق تریلیون‌ها دلار پول به اقتصادهای سرتاسر دنیا، به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۰ سال بیت کوین باشد تا بتواند به طلای دیجیتال در عصر اقتصاد دیجیتال تبدیل شود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
محمد شكيبا
محمد شكيبا
4 سال قبل

بيت كوين و اتريوم و تزوس
و ترون و دنت و اياس
بهترين ارز هاي ديجيتال واسه سرمايه گزاري شش ماه اينده
از ترون و دنت ارزان فعلي غافل نشين و در سبد سرمايه گزاريتون داشته باشين..
بيت كوين كه ثابت شدس بهترينه اما ريزهارو فراموش نكنيد

amir
amir
4 سال قبل

digibyte خیلی بهتر و پرطرفدار تر با پتانسیل رشد خیلی بیشتری از ترون هست