مدیر بیتمکس: در سال ۲۰۱۹ بیت کوین به ۱۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

مدیر بیتمکس: در سال ۲۰۱۹ بیت کوین به ۱۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

آرتور هیز، بنیان‌گذار و مدیر پلتفرم معاملات ارز دیجیتال بیتمکس پیش‌بینی کرده است که بیت کوین تا انتهای سال جاری میلادی به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. هیز  پیش‌بینی خود را در روزنامه‌ای که روز ۲۲ مارس (۲ فروردین) منتشر شد، به اشتراک گذاشت.

طبق گفته‌های آرتور هیز، بازار ارزهای دیجیتال در اوایل سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۹ روند بهبود خود را آغاز خواهد کرد:

تغییر روند در سال ۲۰۱۹، به سختی اتفاق خواهد افتاد اما بازار [بیت کوین] بار دیگر به قیمت ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. این مانع روانی بسیار بزرگی است. برگشتن قیمت به ۲۰ هزار دلار روند بهبود را تکمیل خواهد کرد. هرچند ۱۱ ماه طول کشید تا قیمت از ۱,۰۰۰ دلار به ۱۰ هزار دلار برسد، اما در کمتر از یک ماه از ۱۰ هزار دلار به ۲۰ هزار و سپس دوباره به ۱۰,۰۰۰ دلار برگشت.

در اوایل ماه مارس، بخش تحقیقات بیتمکس از یک خطای بالقوه در فول نود پریتی اتریوم خبر داد که به موجب آن نود پریتی با اینکه چند صدهزار بلاک از زنجیره اصلی جا می‌ماند، همگام شدن با بلاک چین را اعلام می‌کرد.

ارائه‌دهندگان گزارش مدعی شدند که این باگ می‌تواند توسط مهاجمی در برخی شرایط اجرا شده باشد اما وقوع این اتفاق بسیار نامحتمل است.

مدیر بیتمکس: در سال 2019 بیت کوین به 10000 دلار خواهد رسید

در ماه ژانویه نیز بیتمکس گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن ارزش کل توکن‌های اختصاص یافته‌ به تیم‌های پروژه‌ای که بررسی شده بودند، از ۲۴.۲ میلیارد دلار در زمان عرضه هر توکن، به حدود ۵ میلیارد دلار کاهش یافته بود.

بیتمکس در این گزارش اعلام کرد که بازار نزولی سال ۲۰۱۸ مسئول ۵۴ درصد از این ضرر بوده است. همچنین ۱.۵ میلیارد دلار وجه انتقال یافته به آدرس‌های خارجی و برخی عوامل دیگر نیز ارزش دارایی پروژه‌ها را بیش از پیش پایین‌تر کشیده‌اند.

همچنین این گزارش با استفاده از بیشترین قیمت هر توکن، مجموع بالاترین ارزش توکن‌های مورد بررسی را بیش از ۸۰ میلیارد دلار تخمین زد.

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

5 دیدگاه
علی
علی
5 سال قبل

بزک نمیر بهار میاد ، بیت کویت 20000 دلاری میاد !!!!

123
123
5 سال قبل

نظرش اعتباري ندارد. سال گذشته مي گفت كه ارزش بيت كوين تا پايان 2018 به 30 هزار دلار خواهد رسد ولي در عمل ديديم 3 هزار دلار بود.

Just Hodl It
Just Hodl It
4 سال قبل
پاسخ  123

حب در حال حاضر قیمت بیت کوین 10600 دلاره و پیش بینیش درست بوده

جلیل
جلیل
5 سال قبل
پاسخ  123

گفته بود میرسه 50 هزارتا نه 30 هزار

paco
paco
5 سال قبل

انصافا چه بد ترجمه کردین. خودتون نصف متن رو متوجه میشید؟!