تحلیل جنجالی بلومبرگ: احتمال بالای افزایش قیمت شدید بیت کوین در کوتاه مدت/ ناپدید شدن فروشندگان در قیمت ۳,۰۰۰ دلار !

تحلیل جنجالی بلومبرگ: احتمال بالای افزایش قیمت شدید بیت کوین در کوتاه مدت/ ناپدید شدن فروشندگان در قیمت ۳,۰۰۰ دلار !

به گفته‌ی یکی از تحلیلگران بلومبرگ در ۲۲ ژانویه (دوم بهمن)، پارامترهای کلیدی تکنیکال نشان می‌دهند که ارز دیجیتال اول بازار، بیت کوین ممکن است به یک کف قیمتی برسد و حتی در کوتاه مدت افزایش قیمت شدیدی داشته باشد.

شاخص تکنیکال GTI بیت کوین اکنون در سطح ۳۵.۶ قرار گرفته که به گفته بلومبرگ این سطح نزدیک سطوح اشباع فروش (زمانی که تعداد فروشندگان به شدت کاهش می‌یابد) و پایین‌ترین میزان از دسامبر سال ۲۰۱۸ است. طبق این پارامتر، این ارز دیجیتال، حمایت قدرتمندی در ۳,۰۰۰ و ۳,۱۰۰ دلار دارد و در مرز ۳,۵۰۰ به ثبات می‌رسد.

تحلیل جنجالی بلومبرگ: احتمال بالای افزایش قیمت شدید بیت کوین در کوتاه مدت/ ناپدید شدن فروشندگان در قیمت 3,000 دلار !

بلومبرگ احتمال یک افزایش قیمت کوتاه مدت بر حسب شاخص سیگنال‌های GRI VERA را می‌دهد. شاخص VERA که کوتاه‌شده‌ی عبارت تئوری تنظیم شده‌ی نسبیت انفجار نوسان (Volatility Explosion Relatively Adjusted theory) است که برای شناسایی الگوها در چندین دوره‌ی زمانی به کار می‌رود.

بیت کوین دیروز از نوار حد پایین شاخص VERA گذشت و سریعا در بالای آن خود را بازیابی کرد که به گفته بلومبرگ این رفتار نشان دهنده احتمال ادامه افزایش قیمت در کوتاه مدت است.

تحلیل جنجالی بلومبرگ: احتمال بالای افزایش قیمت شدید بیت کوین در کوتاه مدت/ ناپدید شدن فروشندگان در قیمت 3,000 دلار !

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با رشد روزانه ۱.۱ درصدی با قیمت بالای ۳,۶۰۰ دلار معامله می‌شود. ارزش این ارز دیجیتال، همچنان بیش از ۸۰ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت‌‌ تاریخش یعنی ۲۰,۰۰۰ دلار است که در دسامبر ۲۰۱۷ به آن رسیده بود.

هفته‌ی گذشته سرمایه‌گذار و کارآفرین انگلیسی آلستر میلن (Alistair Milne)، پیش‌بینی کرد که رشد قیمت بیت کوین احتمالا دوباره تکرار می‌شود و حتی رکورد قبلی را هم خواهد شکست:

احتمال اینکه بیت کوین دوباره به بالاترین رکورد قیمت خود برسد و مجددا افت نکند وجود دارد. هر موجی از مقبولیت، می‌تواند منجر به افزایش قیمتی بیش از قبل شود.

روز گذشته، آدنا فریدمن مدیرعامل و رئیس نزدک، استدلال کرد که برای تکامل بیت کوین و ارزهای دیجیتال به شکلی کاربردی‌تر، قابل‌ استفاده‌تر و با ارزشی پایدارتر، «شفافیت قانونی و مدیریت» برای این بخش ضروری است.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

12 دیدگاه
هادی
هادی
5 سال قبل

این افرادی که میگن بیت کوین مرد و ...، همون افرادی هستند که در اوج قیمت بعدی .. زمان زیادی رو صرف حسرت خوردن راجع به این میکنن که چرا توی کف قیمت نخریدن و بعد توی قله قیمت میرن میخرن و چند روز بعد میزنن توی سر خودشون !

سعید
سعید
5 سال قبل

بیت کوین مرد.... حیف اون همه سرمایه ما که بر باد رفت تو این گرونی دلار و اجناس تو ایران ......

passenger
passenger
5 سال قبل

چه نظرات جالبی! یا خیلی پامپ شدن یا خیلی ناامید ، کریپتو (نه فقط بیت کوین) حالا حالا ها جایی نمیره و حالا حالا ها هم دنیارو نمیگیره (اون آینده روشنی ک دوستمون ازش صحبت میکنه هم قرار نیست ۲-۳ سال دیگه باشه) آروم باشد از چیزی جا نمیمونید!

امیر
امیر
5 سال قبل

والا انقدر از این تحليل های پوچ توسط شرکت ها و افراد بزرگ ارئه شده که دیگه نه کسی بهشون اعتماد داره نه باور میکنه همشون شبیه چوپان دروغگو شدند و گفته هاشون ببشتر جنبه جوک داره تا تحلیل.
شکستن قیمت قبلی و پایین نیامدن اون (اره جون خودت معلوم نیست باز چه نقشه ای برای سرمایه این مردم بدبخت کشیدن).

حامی
حامی
5 سال قبل
پاسخ  امیر

فقط بیت کوین ...اندکی صبر سحر نزدیک است...

احمد ر
احمد ر
5 سال قبل
پاسخ  حامی

به نظر من مهمترین راه پیشرفت همونطور که گفته شد پذیرش کشورها، مدیریت و قانونگذاری در مورد ارزهای دیجیتاله که باعث افزایش ارزششون در بلند مدت میشه.

علی
علی
5 سال قبل
پاسخ  احمد ر

اونایی ک میگن کار بیت کوین تمومه
شما ها تو بازار اومدید ؟منظورم پولای مجازیه
کسی ک چیزی رو نمیشناسه الکی ی حرفی میزنه معلومه میگه تمومه کار بیت کوین
اونی ک تو بازار هست و میشناسه پولارو نظر بده لطفا

ندا زارع
ندا زارع
5 سال قبل
پاسخ  حامی

دیگه کار بیت کوین تمومه
به تاریخ پیوست

حامی
حامی
5 سال قبل
پاسخ  امیر

مهم اینه که بیت اینده بسیار خوبی داره شاید برا کوتاه مدت نباشه ولی برا بلند مدت مطمعنا همینطور خواهد بود ...فراموش نکنید بیت محدود هستش و حداکثر تا 2022استخراجش به اتمام میرسه...

احمد
احمد
5 سال قبل
پاسخ  حامی

میشه لطف کنی دقیقا آینده رو برای این ارز تشریح کنی ؟ تو بلند مدت چه کارآیی داره ؟ لطفا کامل و شفاف توضیح بده کجا میتونه کمک مفید بکنه

محمد
محمد
5 سال قبل
پاسخ  حامی

در سال 2020 استخراجش تموم نمیشه دوست عزیز ! برآورد کردن که اینم بازم حدودی است ، در سال 2021 زمان استخراج بلاک نصف می شود . یعنی به اون حد استخراج میرسه . ولی تمام شدن استخراج به صد سال دیگه پیش بینی کردن

Ahmad
Ahmad
5 سال قبل
پاسخ  حامی

تا 2142 استخراجش طول میکشه