کاهش قیمت کم سابقه بیت کوین، ۲۷ درصد در چهار روز

کاهش قیمت کم سابقه بیت کوین، ۲۷ درصد در چهار روز

قیمت بیت کوین نسبت به بالاترین قیمت تاریخش یعنی حدود ۲۰,۰۰۰ دلار که هفته پیش به آن رسید، تاکنون بیش از ۲۵ درصد سقوط کرده است.

بر اساس شاخص قیمت بیت کوین کوین دسک، زمانی که در حال نگارش این خبر هستیم، قیمت تا حدود ۱۳۸۰۰ دلار کاهش پیدا کرده است که نشان از افت قیمت حدود ۲۷ درصدی این ارز نسبت به بالاترین قیمت تاریخش دارد.

به طور کلی، بیت کوین از یکشنبه (۱۷ دسامبر) که رکورد معمالات را در ۲۰ هزار دلار شکست، تا به امروز چندین بار سقوط را تجربه کرده است. قیمت این ارز سه شنبه با کاهش تقریبا ۱۹۰۰ دلاری به ۱۷،۰۰۰ دلار رسید و پس از آن همینطور به سقوط ادامه داد. تحلیلگران پیشبینی کرده اند که قیمت می تواند نوسانات مداومی را تا پایان ۲۰۱۷ تجربه کند. در سال ۲۰۱۷ شاهد یک رشد قیمت فضایی بودیم.

از آنجایی که قیمت بیت کوین رکورد زد، احتمالا بسیاری از معامله گران، ممکن است بیت کوین های خود را در ارزهای دیگر هم امتحان کرده باشند.

با توجه به اطلاعات سایت OnChainFX، تمام ۲۰ ارز دیجیتال اول از نظر ارزش کل بازار، طی چهار روز گذشته رشد قیمت بسیار خوبی داشتند. اما از ۲۴ ساعت گذشته، این ارزها مخصوصا بیت کوین کش، دش و لایت با کاهش قیمت مواجه شده اند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
a.slh
a.slh
۵ سال قبل

دوران ماین کردن ۳ ماهی هست که تموم شده . با هزینه های برق و فروش ارزان بیت کوین نمیتونم کنار بیام .

بابک یزدانی
بابک یزدانی
۶ سال قبل

به نظرم کارمزد تراکنشها خیلی بالا رفته و اگر همینطور رشد داشته باشه باعث میشن مردم به سمت ارزهای دیگه کشیده بشن

COINIST.IR
COINIST.IR
۶ سال قبل

کمونی است که برای پرتاب زیاد به عقب کشیده میشه هر چی عقب تر سرعت و رکورد بیشتر.

محمد
محمد
۶ سال قبل

به شدت اومده پایین جالبه که تقریبا همه ارز ها امروز ریزش داشته!!! همچین روز سابقه داشته ؟

حسین
حسین
۶ سال قبل

سلام ... مستندات بیشتری اگه دارید لطفا انتشار بدین... مثل نظرات کارشناسان بزرگ و منابع اگاه... و خودتون جناب آذرنیوار چه جوری ارزیابی میکنید این مسئله رو ... ؟ سپاس