سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

به گزارش کوین تلگراف، بلافاصله پس از اعلام این خبر قیمت تا نزدیکی ۳۲,۰۰۰ دلار سقوط کرد. بیت کوین در حال حاضر در محدوده ۳۳,۳۱۵ دلار معامله می‌شود.

کالین وو (Colin Wu) پس از انتشار اطلاعیه بانک کشاورزی چین، در توییتی نوشت:

در این اطلاعیه تأکید شده است که به‌محض اطلاع از اقدامات مرتبط با ارزهای دیجیتال، امکان انجام تراکنش و امکان ارتباط مشتری قطع شده و مراتب آن به ادارات مربوطه ارجاع داده خواهد شد.

پس از انتشار این اخبار، شاهد افزایش نوسانات بیت کوین بودیم. این در حالی است که واکنش بازار همانند واکنش‌ها به اخبار قبلی از چین بود. از سال ۲۰۱۷، دولت چین در حال وضع محدودیت‌ها در قبال ماینرها و معامله‌گران ارزهای دیجیتال است.

بسیاری از کارشناسان، اخبار نزولی از چین را مثبت ارزیابی می‌کنند. به‌گفته آنها، این قبیل اقدامات باعث خواهد شد تا بیت کوین از چین فاصله بگیرد و این موضوعی مثبت است.

چارلز ادواردز (Charles Edwards)، مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه کاپریول (Capriole)، در اظهارنظری گفت:

بیت کوین بزرگترین حمله در تاریخ خود را تجربه کرد. بدترین سناریوی ممکن در مورد ممنوعیت استخراج حالا دیگر تأثیرش را گذاشته است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

5 دیدگاه
جام جهاني 2022
جام جهاني 2022
2 سال قبل

چین در حال سرمایه گذاری در کشور های جهان سومی هستش و مراکز ماینیگ زیادی رو در کشورهای افریقایی و جهان سوم داره و در حال توسعه این مراکز هستش چین برق خودشو به سمت تولید میبره و فشار رو از شبکه های برق خودش کم می کنه و جهان سوم باید بار سنگین تامین انرژی دستگاههای ماینیگ چین رو بپردازه .
کریپتو در یک گردنه تاریخی هستش که بعد از عبور از این شرایط ، بازار کریپتو دچار تحولی عظیم خواهد شد و جنگ تسلط به بیت بین قدرت های اقتصادی به راه خواهد افتاد.
کریپتو در پایان سال ۲۰۲۲ حاکم مطلق بازارهای مالی در جهان خواهد شد

سینا نقی زاده
سینا نقی زاده
2 سال قبل

به امید بیت زیر ۳۰ هزار

iman
iman
2 سال قبل

این چین با خودش چند چنده؟؟ اخرش باید قبول کنی بیت کوین رو عامو

Marlowe
Marlowe
2 سال قبل

همه ما فکر می کنیم چینی ها انواع حشرات و حیوانات و آبزیان مختلف را می خورند در حالی که اشتباه میکنیم

چین فقط آدم خوار است
لعنت بر چین

LTRBT
LTRBT
2 سال قبل

👍👍