مجموع درآمد ماینرهای بیت کوین به بیش از ۱۴ میلیارد دلار رسید

مجموع درآمد ماینرهای بیت کوین به بیش از ۱۴ میلیارد دلار رسید

در آخرین داده‌های گرفته شده از سایت کوین‌متریکس، میزان درآمد ماینرها از استخراج بیت کوین هم‌اکنون به بیش از ۱۴ میلیارد دلار رسیده است. مجموع درآمد ماینرها برابر با ارزش بیت کوین‌های استخراج شده با قیمت زمان استخراج آن‌هاست.

به نقل از کوین‌تلگراف، علی‌رغم افزایش شدید هش‌ریت شبکه بیت کوین در ماه اخیر که بر روی میزان سودآوری ماینینگ تاثیر به سزایی دارد، استخراج‌کنندگان بیت کوین هنوز در مسیر سودآوری قرار دارند.

در گزارشی که با این مضمون در یاهو فایننس تهیه شده، به میزان درآمد ماینرها اشاره شده که برای آن‌ها بیش از ۸ سال طول کشید تا به ۵ میلیارد دلار برسد و ۵ میلیارد دلار بعدی به صورت نمایی سریعتر اتفاق افتاد و تنها ۸ ماه زمان برد.

اگر سودآوری ماینینگ با نرخ فعلی رشد کند، میزان کل درآمد حاصل از استخراج بیت کوین در اوایل سال ۲۰۲۰ از مرز ۲۰ میلیارد دلار عبور خواهد کرد.

مجموع درآمد ماینرهای بیت کوین به بیش از 14 میلیارد دلار رسید

میزان درآمد ۱۴ میلیارد دلاری ماینرها در حالی به دست آمده که در تابستان سال جاری، هش ریت شبکه بیت کوین به شکستن رکورد‌های پی‌در‌پی ادامه داد و در حال حاضر قدرت پردازشی شبکه حدود ۸۳.۵ میلیون تراهش بر ثانیه است.

افزایش هش‌ریت به این معناست که استخراج‌کنندگان بیشتری وارد شبکه می‌شوند و توان پردازشی دستگاه‌های جدید به دلیل استفاده از تراشه‌های ۷ نانومتری بیشتر می‌شود.

افزایش حضور ماینرها به معنی رقابت بیشتر برای دریافت پاداش استخراج است که با کاهش سودآوری ماینینگ همراه است. همچنین استخراج‌کنندگان برای حفظ سودآوری قبلی باید هزینه‌های عملیاتی مانند بروزرسانی دستگاه‌های خود به مدل‌های جدیدتر را انجام دهند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
من قانون هستم
من قانون هستم
4 سال قبل

دولت با این مصوبه جدید که تعرفه برق ماینینگ رو صادراتی کرده هم تیشه به ریشه خودش زده هم جوانان جویای کار در این عرصه رو از کار بیکار کرده . همه جای دنیا با برق صنعتی ماین میکنن . یکی نیست به دولت بگه آقا شما دوست ما هستید یا دشمن ما . تکلیف مارو معلوم کنید .

M.j
M.j
4 سال قبل

سلام اقای مهندس
ارادت خسته نباشید
باتشکر از مطالب و تحقیقات خوبتون
استاد نظر جنابعالی رو در مورد اینده استلار و ریپل وترون وهمچنین توکن گرام میخاستم
ایا برای سرمایه گذاری مناسب هستند با دید بلند مدت یا خیر
تشکر

نیما ملک پور
نیما ملک پور
4 سال قبل
پاسخ  M.j

سلام، ممنون از همراهی‌تون
در رابطه با گزینه‌های سرمایه‌گذاری توصیه‌ای نمی‌تونم داشته باشم و بهتره با توجه به نوع پروژه، تیم و اخبارشون تصمیم به سرمایه‌گذاری بگیرین