مروری بر عملکرد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰؛ بهتر از تمام کلاس‌های دارایی!

مروری بر عملکرد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰؛ بهتر از تمام کلاس‌های دارایی!

داده‌های تازه نشان می‌دهد که عملکرد بیت کوین در سال ۲۰۲۰ باعث شده است تا این ارز دیجیتال تمام کلاس‌های دارایی را پشت سر بگذارد و بهترین عملکرد را در میان آنها داشته باشد.

به گزارش کوین تلگراف و بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط فانداسترت (Sundstrat)، در حال حاضر بیت کوین بهترین عملکرد را در میان کلاس‌های مختلف دارایی در سال ۲۰۲۰ داشته است.

توماس لی (Thomas Lee)، از مدیران ارشد فانداسترت با انتشار توییتی عنوان کرد که عملکرد بیت کوین از ابتدای سال جاری میلادی تا به اینجا، حداقل ۱۹ درصد از دیگر کلاس‌های دارایی بهتر بوده است. پادشاه ارزهای دیجیتال از ابتدای سال تا به اینجا ۳۹ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

مروری بر عملکرد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰؛ بهتر از تمام کلاس‌های دارایی!
آمار ارائه‌شده توسط تام لی از عملکرد دارایی‌های مختلف

اوراق قرضه ۲۰ ساله خزانه‌داری با رشد ۲۱.۱ درصدی از ابتدای سال جاری میلادی، در رده دوم جای گرفته است. طلا و اوراق بهادار وزارت خزانه‌داری نیز به ترتیب با ۱۲.۵ و ۸.۹ درصد رشد، در رده‌های بعدی قرار دارند.

 اوراق قرضه جهانی که توسط دولت عرضه می‌شوند ۱.۸ درصد و بازار بورس نزدک هم ۱.۷ درصد رشد داشته‌ است. صندوق‌های نقدی و اعتباری در آمریکا نیز ۰.۵ درصد رشد کرده‌اند و این در حالی است که اوضاع برای دیگر کلاس‌های دارایی قرمز است.

تام لی در بخش دیگری از توییت خود به ۱۳ دارایی برتر در سال ۲۰۱۹ نیز اشاره می‌کند که در آنجا هم بیت کوین با رشد ۹۲.۲ درصدی در دوازده ماه سال گذشته میلادی، در رده اول قرار دارد.

نزدک با ۳۵.۲، شاخص S&P500 با ۲۸.۹ و شاخص جهانی «MSCI» با ۲۵.۲ درصد رشد در رده‌های بعدی این فهرست جای گرفته‌اند.

اوضاع در سال ۲۰۱۷ نیز به همین ترتیب است و بیت کوین در آن سال با ۱,۵۵۰ درصد رشد، پیشتاز است. سال ۲۰۱۶ هم بیت کوین توانست با ثبت رشدی قابل‌توجه رده اول این فهرست را از آن خود کند.

بیت کوین در حال حاضر با جهش قابل‌توجه ۳۰ درصدی، توانسته است خود را به محدوده ۸,۵۰۰ دلار برساند و این در حالی است که روز گذشته تا مرز ۹,۸۰۰ دلار نیز رسیده بود. در فهرست پنج ارز سودده بازار ارزهای دیجیتال از ابتدای سال جاری (میلادی) تا به اینجا، بیت کوین در رده پنجم قرار دارد. این فهرست، ده ارز برتر بازار از نظر ارزش بازار را در نظر گرفته است.

بیت کوین اس‌وی با جهش ۱۱۵ درصدی (از ۹۸ دلار تا ۲۱۰.۵ دلار) از ابتدای سال جاری تا به اینجا در رده اول قرار دارد و تزوس با رشد ۱۰۷.۵ درصدی (از ۱.۳۵ دلار تا ۲.۸ دلار) در رده دوم جای گرفته است. اتر و استلار نیز هر یک ۶۱ درصد رشد داشته‌اند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
رضا
رضا
4 سال قبل

درود دوستان نظرتون در مورد ربات arbistar شرکت اسپانیایی چیه؟