atlasarzdigital

نگاهی به نمودار رشد بیت کوین از سال 2016

نگاهی به نمودار رشد بیت کوین از سال 2016

بیت کوین همچنان یکه تازی می کند. حتی سخت ترین منتقدان بیت کوین این جمله را می پذیرند چون حتی چین و روسیه هم حریف بیت کوین نشدند. در این مقاله به بررسی قیمت بیت کوین از یک سال پیش تاکنون می پردازیم.

حدود یک هفته پیش که قیمت بیت کوین از 4500 دلار بالاتر نمی رفت سرمایه گذاران تازه وارد را کمی نا امید کرده بود. اما با تجربه های این حوزه از همیشه امیدوار تر بودند چون نوسانات بدتر از این را دیده بودند که بیت کوین از آن به سلامت خارج شده است. یک سال پیش در چنین روزی قیمت بیت کوین پس از یک رشد فوق العاده به حدود رسیده بود.

نگاهی به نمودار رشد بیت کوین از سال 2016

قیمت بیت کوین در 19 اکتبر 2016

همه چیز برای بیت کوین خوب پیش می رفت و این رشد قیمت تا چهارمین روز از اولین ماه سال 2017 ادامه پیدا کرد و به حدود 1135 دلار رسید. پس از آن روز به مدت یک هفته بیت کوین یک سقوط نسبتا بزرگ را تجربه کرد. روز 11 ژانویه قیمت بیت کوین : حدود 780 دلار

نگاهی به نمودار رشد بیت کوین از سال 2016

قیمت بیت کوین در 11 ژانویه 2017

این افت قیمت در آن روز ها برای بیت کوین بسیار وحشتناک تر از افت قیمت چند هفته اخیر بود. همان یک هفته کافی بود تا منتقدین بیت کوین خودی نشان بدهند. ملایم ترین خبرهایی که در آن یک هفته منتشر می شد با این عناوین بود: بیت کوین به سوی نابودی؟ – حباب بیت کوین – بیت کوین نتوانست و … در اخبار آن روز ها باز هم نام چین شنیده می شد. در تمام نشیب های نمودار یک سال اخیر به جز چند مورد خاص، نقش چین را نمی توان نادیده گرفت. اکنون که ما در حال نگارش این مقاله هستیم قیمت بیت کوین حدود 5600 دلار است. این قیمت بیانگر شکست دشمنان بیت کوین در اواخر سال میلادی است.

دلیل اصلی این اتفاق چیست؟

همانطور که در این مقاله گفتیم ویژگی اصلی بیت کوین ایجاد حریم خصوصی و انحصار حق توزیع پول بین مردم است. غیرمترمکز بودن و حریم خصوصی اجتناب ناپذیر است. اگر نگاهی به چند سال گذشته و حال بیاندازید حریم خصوصی بیشتر را قطعا حس می کنید. افزایش آگاهی مردم باعث شده است که مردم بخواهند برای پول خودشان، خودشان تصمیم بگیرند نه بانک های بزرگ جهانی.

دیدگاه کاربران

avatar
ارسال عکس و تصویر
 
 
 
ارسال صوت و ویدئو
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه نگاهی به نمودار رشد بیت کوین از سال 2016 ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.