ترجمه کامل شرایط استفاده از سرویس و مقررات صرافی غیرمتمرکز بایننس

ترجمه کامل شرایط استفاده از سرویس و مقررات صرافی غیرمتمرکز بایننس

چندی پیش صرافی غیرمتمرکز بایننس رسما راه‌اندازی شد اما طبق گزارشی که منتشر کردیم، به نظر می‌رسد که علیرغم غیرمتمرکز بودن، کاربران ایرانی اجازه استفاده از این صرافی را ندارند و خطر بلوکه شدن دارایی‌ها همانند صرافی متمرکز برای آن‌ها وجود دارد. با توجه به احتمال گسترش و توسعه شدید صرافی غیرمتمرکز بایننس در آینده، ترجمه‌ای کامل از صفحه مقررات و شرایط استفاده از خدمات صرافی غیرمتمرکز بایننس را برای کاربران ایرانی تهیه کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

نکته ۱: متن زیر مقررات استفاده از صرافی غیرمتمرکز بایننس است و نباید با صرافی متمرکز یکسان انگاشته شود.

نکته ۲: اگر وقت کافی برای خواندن متن کامل مقررات را ندارید می‌توانید فقط به بخش‌های قرمز رنگ متن که بسیار مهم هستند، توجه کنید.

شرایط استفاده از سرویس صرافی غیرمتمرکز بایننس

از شما ممنونیم که Binance.org (وب‌سایت) را انتخاب کرده‌اید. ضوابط و شرایط استفاده از سرویس (مقررات سرویس‌دهی) زیر برای تمامی کاربرانی که از این وب‌سایت استفاده می‌کنند، اجرا و به‌کار گرفته می‌شود. لازم است که این شرایط را به‌دقت خوانده تا به این وسیله بتوانید بخش‌هایی که در ارتباط با شماست را تشخیص دهید. بهره‌گیری و استفاده از خدمات، عملیات‌ها یا قابلیت‌هایی که در هر زمانی بر روی وب‌سایت قرار گرفته، توسط هر کاربر (این بخش شامل «شما» و «دارایی شما» خواهد بود) به‌منزله قبول شرایط استفاده از سرویس است.

با استفاده از این وب‌سایت، شما با صورت مشخص موافقت و فهم خود مبنی بر این مسئله که این وب‌سایت تنها رابطی برای جامعه‌ای است که مدیریت «بایننس چین» (Binance Chain – بلاک چین بایننس) و صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance DEX) را بر عهده دارد و تمام تصمیمات مرتبط توسط یک نهاد خاص گرفته نمی‌شود، بلکه توسط جامعه بایننس چین صورت می‌گیرد، را می‌پذیرید.

بر اساس این شرایطاستفاده از سرویس، توافق و تفاهمی به‌منظور استفاده از هر یا همه خدمات ارائه‌شده، به هر شکل و روشی، میان شما و بایننس ایجاد می‌شود. به‌منظور جلوگیری از ایجاد شبهات، این شرایط استفاده از سرویس، شامل دو بخش خواهد بود: شما و بایننس. هر و تمام مقررات، شرایط، مجوزها، محدودیت‌ها و تعهدات که بر روی سایت قرارگرفته و به آنها اشاره‌شده، در بخش شرایط و مقررات ذکر شده‌اند و شامل بخش‌های سابق‌الذکر نمی‌شوند. سیاست‌های وب‌سایت و صفحه‌های سیاست‌های حریم خصوصی (Privacy Policy) و بخش خطرات احتمالی و ریسک (Risk Disclosure Statement) نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

لازم به ذکر است که تمام تراکنش‌های توکن های دیجیتال (Digital Tokens) در داخل و خارج از وب‌سایت می‌توانند شامل کارمزدهایی باشند که توسط بایننس چین تعیین‌شده و طی زمان‌بندی مخصوص کارمزدها، در بازه‌های زمانی مختلفی تغییر خواهد نمود. در صورت ناهماهنگی میان این شرایط استفاده از سرویس و هر کدام از دیگر صفحات وب‌سایت با سیاست‌های دیگر، اولویت، پیروی از این شرایط استفاده از سرویس خواهد بود.

ایجاد کیف پول بر روی وب‌سایت، یا استفاده از هر یک از خدمات ارائه‌شده به‌منزله آگاهی، فهم و قبول شرایط و مقررات استفاده از سرویس تلقی خواهد شد. در صورتی‌ که با این شرایط و مقررات استفاده از سرویس موافق نیستید یا هرکدام از قوانین، تغییرات یا به‌روزرسانی‌های موجود رضایت شما را جلب نمی‌کند، امکان استفاده از خدمات سایت برای شما فراهم نخواهد بود. تنها راه‌حل شما در خصوص عدم توافق با شرایط و مقررات وب‌سایت، عدم استفاده از خدمات خواهد بود.

این شرایط و مقررات ممکن است بدون اطلاع به‌روزرسانی شده یا در هر زمانی بهبودیافته یا توسط بایننس با تغییراتی روبه‌رو شوند. شما موظف هستید تا به‌صورت مرتب برای تائید و اطمینان از فهم کامل شرایط و مقررات فعلی از وب‌سایت بازدید کنید. استفاده شما از خدمات وب‌سایت، پس از تاریخ بهبودها، به‌روزرسانی‌ها و تغییرات به‌منزله قبول این تغییرات، بهبودها و به‌روزرسانی در ارتباط با شرایط مقررات استفاده از سرویس تلقی خواهد شد.

استفاده از وب‌سایت و تمام خدمات آن درصورتی‌ که توسط قانون ممنوع شده باشد، از درجه اعتبار ساقط است.

۱. مفاد:

۱.۱- تعاریف: در بخش شرایط استفاده از سرویس و تمام اسنادی که ضمیمه قرارگرفته‌اند، کلمات زیر درصورتی‌که غیر آن ذکرشده باشد، دارای معانی مشخصی خواهند بود؛

۱.۱.۱- AML: ضد پول‌شویی (anti-money laundering)

۱.۱.۲- Associates : به معنی شرکت بایننس (محدود)، هر و تمام سهام‌داران، شرکت‌های تابعه، کارکنان، پیمان‌کاران، وکلا، مسئولین، کارمندان، شرکا، نمایندگان، بیمه گران و تمام اعضای مربوطه

۱.۱.۳- CTF: تأمین مالی ضد تروریسم (counter-terrorist financing)

۱.۱.۴- Digital Token: به معنی دارایی‌ها یا حقوق مبتنی بر بلاک چین یا هرگونه نمایندگانی دیجیتال است که بر حقوق یا دارایی‌ها دلالت دارند.

۱.۱.۵- بایننس به معنی «شرکت هلندینگ محدود بایننس» (Binance Holdings Ltd) است.

۱.۱.۶- بایننس چین (Binance Chain) به معنی بلاک چین مخصوص و اصلی بایننس است که توسط اعتبارسنج‌ها (Validators) و نودهای شتاب‌دهنده (Accelerator) و شاهد (Witness) میزبانی می‌شود. تمام اطلاعات مرتبط با این بخش‌ها در این صفحه قابل‌مشاهده هستند.

۱.۱.۷- جامعه بایننس چین (Binance Chain Community) به معنی جامعه توسعه‌دهندگان و کاربرانی هستند که در ساختار صرافی غیرمتمرکز بایننس فعالیت و در امور کد نویسی و توسعه همکاری می‌کنند.

۱.۱.۸- FATF: کارگاه ویژه اقدام مالی (Financial Action Task Force)

۱.۱.۹- معنی کلمه «خسارات» با بند یازدهم از شرایط استفاده از سرویس مشترک است.

۱.۱.۱۰- «شخص» شامل هر فرد، شرکت، شریک، بنگاه، موسسه یا هرگونه اتحادیه شرکا (شرکت‌ها) می‌شود.

۱.۱.۱۱- «اطلاعات شخصی» یعنی تمام اطلاعاتی که در ارتباط با افراد قابل‌شناسایی، کسب‌وکارها، ارگان یا مؤسسات وجود دارد. این کلمه شامل اسامی، عناوین، آدرس‌های تجاری یا شماره تلفن‌ها یا ورودی‌های دیگر نمی‌شود.

۱.۱.۱۲- «حوزه‌های قضایی (کشورهای) ممنوع» شامل حوزه بالکان (صربستان، مقدونیه، آلبانی، بوسنی)، بلاروس، برمه، ساحل آج، کوبا، جمهوری خلق کنگو، ایران، عراق، لیبریا، جمهوری خلق کره (کره شمالی)، سودان، سوریه و زیمباوه، می‌شود.

۱.۱.۱۳- «وب‌سایت» یعنی سایت اینترنتی Binance.org

۱.۱.۱۴- شرایط استفاده از سرویس یعنی تمام این مقررات و شرایط سرویس‌دهی که ذکرشده، قابل‌تغییر، به‌روزرسانی و بهبود است و تمام این اعمال ممکن است در هرزمانی و بدون اخطار قبلی صورت گیرند. سیاست‌های وب‌سایت و صفحات زیر نیز پیرو این بند خواهند بود: سیاست‌های حریم خصوصی و اطلاعیه بیان خطرات احتمالی.

۱.۱.۱۵- «دفتر ثبت سفارشات تبادلات» همان معنی را داراست که در بند سوم شرایط استفاده از سرویس آمده است.

۱.۱.۱۶- «اشخاص ایالات‌ متحده آمریکا» به افرادی گفته می‌شوند که:

فرد، شهروند ایالات‌متحده آمریکا باشد یا دارای تابعیت این کشور باشد.

در شرایط دیگر:

فرد دارای تابعیت ایالات­ متحده آمریکا باشد؛ یا:

فرد دارای طلب ده درصد یا بیشتر از فرد یا افرادی باشد که دارای تابعیت ایالات‌ متحده آمریکا هستند یا شرکت یا شرکت‌هایی که در ایالات‌ متحده آمریکا شکل‌گرفته باشند.

۱.۱.۱۷- کیف پول (Wallet) یعنی ترکیبی از آدرس‌های عمومی یک کاربر و کلیدهای خصوصی مربوطه (یا عبارتی که فرد به خاطر سپرده یا فایل ذخیره کلیدها به همراه رمز عبور) که از هرگونه توکن های دیجیتالی که ایجاد و/یا در بایننس چین دریافت شده‌اند، نگه‌داری می‌کند. این ترکیب ممکن است به تراکنش‌هایی مربوط باشند که به‌وسیله این آدرس صورت گرفته.

«شما» یا «مال شما» به شخص کاربر برمی‌گردد.

۱.۲- سرتیترها: سر تیترها و زیر تیترها (Sub-headings) در متن شرایط استفاده از سرویس برای سهولت در خوانش و دسترسی به‌کار گرفته‌شده‌اند و نباید به‌عنوان تفسیر و تحلیل یک بخش یا بخش‌های مختلف از آنها استفاده نمود.

۱.۳- معانی بیشتر در ارتباط با کلمات و عبارات: در صورتی، غیر از بیان صریح در این شرایط استفاده از سرویس، کلماتی که به‌صورت مفرد ارائه‌شده‌اند کاربرد جمع داشته و برعکس آنها نیز صحیح خواهد بود و کلماتی که به جنسیت افراد برمی‌گردند، همه جنسیت‌ها را در بر می‌گیرند.

۲. اجازه استفاده از وب‌سایت: درصورتی‌که شرایط و مقررات را خوانده و آنها را قبول کرده باشید، بایننس اجازه حقوق مشخص و محدودی را برای استفاده از وب‌سایت و خدمات موجود در آن، به شما اعطا می‌کند. حق استفاده از وب‌سایت و خدمات مختص به شخص نبوده، قابل‌ انتقال به غیر نیست، قابلیت ابطال را داراست، حقی محدود است و تحت تعهدات و محدودیت‌هایی است که در شرایط استفاده از سرویس به آنها اشاره‌ شده. هیچ بخشی در این شرایط استفاده از سرویس به شما اجازه (مگر در بخش‌هایی که در این بند به آنها اشاره صریح شده باشد)، حق، عنوان یا مالکیتی از، در یا برای وب‌سایت یا شرایط استفاده از سرویس را نخواهند داد.

۳. فعالیت‌های تجاری: وب‌سایت یک محیط برای تجاری، گفتگو و اطلاع‌رسانی در ارتباط با خریدوفروش توکن های دیجیتال است. وب‌سایت تنها اجازه انجام تراکنش‌های بدون پشتوانه را به شما می‌دهد. ارزش خریدهای بدون پشتوانه به‌صورت کامل توسط طرفین معامله اعطا شده‌اند و این عمل از طریق تصاحب سرمایه‌هایی صورت می‌گیرد که توسط شما انجام‌ گرفته. به‌عنوان‌مثال اگر شما صد دلار توکن دیجیتال در کیف پول خود در وب‌سایت داشته باشید، این امکان برای شما وجود دارد که توکن های دیجیتال خود را با توکن های دیجیتال دیگر معامله کرده یا به فروش برسانید. خرید و فروش توکن های دیجیتال از طریق وب‌سایت زمانی تحقق می‌یابد که میزان مشخص شده‌ای از توکن های دیجیتال توسط فروشنده به کیف پول خریدار انتقال یابد و میزان مشخص شده‌ای از کارمزد نیز کسر شده باشد.

مهم: افراد زیر امکان سپرده‌گذاری در وب‌سایت، برداشت سرمایه از آن و انجام معاملات از این طریق را ندارند:

  • افرادی که ساکنین و اتباع کشورهایی که نام آنها در فهرست کشورها و حوزه‌های قضایی ممنوعه عنوان‌شده است.
  • اشخاص آمریکایی

خطرات احتمالی و حدود مسئولیت: مهم: این بند، متممی است بر بخش و اطلاعیه بیان خطرات احتمالی. بازارهای تبادل بی‌ثبات بوده و از نقطه‌نظر نقدینگی، عمق بازار و دینامیک‌های تجاری به سرعت تغییر می‌کنند.

شما به‌تنهایی مسئول و متعهد هستید: برای هرگونه فعالیت تجاری و غیرتجاری بر روی وب‌سایت یا به‌وسیله وب‌سایت و تمام فعالیت‌هایی که به‌وسیله کیف پول خود بر روی سایت صورت می‌دهید. و برای آگاهی از وضعیت صحیح هر نهاد، موضع یا قرارداد با هرکدام از طرفین دیگر که بر روی وب‌سایت فعالیت می‌کنند، حتی اگر توسط وب‌سایت در هرزمانی به‌اشتباه به شما نشان داده شود. شما از مسائل روبه‌رو نیز آگاه بوده و آنها را قبول می‌کنید: و تمام فعالیت‌های تجاری و غیرتجاری تراکنش هایی که بر روی وب‌سایت یا به‌وسیله وب‌سایت صورت می‌دهید. یا برای تمام سود و زیان‌هایی که به‌وسیله استفاده از وب‌سایت یا هرگونه از خدمات آن برای شما به وجود می‌آید. شما مسئول هرگونه مانده‌حساب منفی در کیف پول (ها) خود بر روی وب‌سایت هستید. شما مسئولیت کامل تعهدات خود در قبال تمام فعالیت‌های اقتصادی خود در وب‌سایت را می‌پذیرید. و شما مسئول تام محافظت نسبت به دسترسی به تمام اطلاعاتی هستید که در وب‌سایت از جانب شما وجود دارند. اطلاعاتی که شامل کلیدهای خصوصی، عمومی، کلیدهای پیگیری و جزئیات آدرس هستند؛ لازم به ذکر است که این اطلاعات محدود به عناوین نامبرده نخواهند بود. هیچ‌گونه ضمانتی در ارتباط با زیان‌هایی که بر روی وب‌سایت یا به‌وسیله وب‌سایت برای شما ایجاد می‌شود، وجود ندارد.

۴. کیف پول: به‌منظور استفاده از صرافی غیرمتمرکز بایننس، شما ملزم به ایجاد فایل‌های ذخیره‌سازی (Keystore) خود، رمزهای عبور، عبارت بازیابی (Mnemonic Phrase) و یا کلیدهای خصوصی‌تان هستید. لطفاً در نگهداری و امنیت آنها کوشا باشید. شما به‌تنهایی مسئول از دست دادن کیف پول خود هستید. بایننس هیچ‌گونه دسترسی به کیف پول‌های شما نداشته و نمی‌تواند رمزهای عبور، فایل‌های ذخیره‌سازی، عبارت امنیتی و یا کلیدهای خصوصی شمارا نگه‌داری نماید.

۵- امکان طرح دادخواهی جمعی وجود ندارد: شما بایننس موافقت نموده‌اید که هرکدام از طرفین امکان طرح ادعا نسبت به دیگر طرفین را بر مبنای دلایل شخصی دارد و نه به‌عنوان یک شاکی یا از اعضای گروهی خاص در هر جایگاه یا به‌صورت نیابتی. هیچ فردی به نمایندگی از دیگران حق ارائه دعوی نسبت به دیگران را نداشته یا امکان ملحق شدن به ادعا فرد یا طرفی را نداشته و از طرف دیگر نمی‌تواند اجتماع، وکیل یا دادخواهی جمعی را ایجاد نماید. هرگونه معافیت به اعضای بایننس یا کاربران آن را نمی‌توان به دیگر اعضا یا کاربران بایننس تعمیم داد.

۶. ممنوعیت در استفاده: شما امکان استفاده در بخش‌های را ندارید:

۶.۱- استفاده از وب‌سایت یا هرکدام از خدمات آن به‌منظور پنهان‌سازی عوایدی که به‌وسیله دور زدن قانون؛ قاچاق سرمایه‌ها به‌صورت توکن های دیجیتال، سرمایه یا عواید.

۶.۲- تبادل یا کسب عواید به‌وسیله وب‌سایت یا هرکدام از خدمات آن با چیزی بیش از سرمایه‌ها، کلیدها یا توکن های دیجیتال که به‌صورت قانونی به‌دست آورده‌اید.

۶.۳- استفاده از وب‌سایت یا هرکدام از خدمات آن برای اخلال در امور حقوق یا تعهدات بایننس یا حقوق و تعهدات اعضای وب‌سایت بایننس یا هرکدام از اشخاص ثالث.

۶.۴- تبادل و تجارت به‌وسیله اطلاعات نادرست که توسط وب‌سایت یا بایننس یا به‌وسیله سو استفاده از باگ‌ها، تاخیرات، اشکالات یا رخنه‌های امنیتی به وجود آمده باشند.

۶.۵- استفاده از وب‌سایت یا هرکدام از خدمات آن که به‌منظور تدارک اعمالی که برای بایننس یا تمام کاربران و اشخاص ثالث وب‌سایت زیان‌آور باشند.

۶.۶- مهندسی معکوس، ترجمه وارون (decompile) یا پیاده‌سازی هرکدام از دارایی‌ها و نرم‌افزارهای متن بسته (Close-source) که بر روی وب‌سایت عمل می‌کنند.

۶.۷- تلاش برای وارد ساختن زیان به بایننس یا هرکدام از اشخاص ثالث مرتبط با بایننس به‌وسیله دسترسی به وب‌سایت یا خدمات آن؛ مگر آنهایی که در این بخش به آنها اشاره‌شده و به‌عنوان محدودسازی حقوق آزادی بیان در حقوق کاربردی تفسیر شوند.

۶.۸- دسترسی به وب‌سایت یا تمام خدمات آن از کشورهای ممنوعه یا ایالات‌متحده آمریکا، به‌وسیله «شبکه‌های مجازی خصوصی» (V.P.N)، پرا کسی، یا هرگونه محصولی که باعث مخفی شدن آدرس آی پی شما یا محل زندگی‌تان شود.

۶.۹- تمام مواردی که در این بند به آنها اشاره‌شده، با عنوان «ممنوعیت در استفاده» یاد می‌شوند. درصورتی‌که بایننس تعیین نماید که شما به‌وسیله وب‌سایت قوانین ممنوعیت را نقض کرده باشید، می‌تواند به صلاحدید خود به‌وسیله اقدامات مناسب تحریمی جلوی استفاده را بگیرد. این قبیل اقدامات می‌تواند شامل  معرفی به مجریان قانون یا مقامات قضایی، معرفی به بخش نظارت بایننس چین (جامعه اعتبار سنجی) به‌منظور توقیف توکن های دیجیتال و قطع دسترسی شما به وب‌سایت یا خدمات ارائه‌شده باشد. لازم به ذکر است که اقدامات تحریمی به موارد گفته‌ شده محدود نمی‌شوند. به‌علاوه بایننس هیچ‌گونه تضمینی در ارتباط با اعمال اجرایی توسط جامعه اعتبارسنجی و بخش نظارت بایننس چین ارائه نمی‌کند. این تصمیم تماماً بر عهده آنها بوده و اعمال اتخاذشده ممکن است شامل توقیف دارایی‌ها و تسلیم آنها به مراجع قانونی یا مراجع ذی‌حق باشد.

۷. تأمین مالی ضد تروریست و قوانین ضد پول‌شویی: بایننس موظف است تا خدمات ایمن، مطیع قانون و قابل‌اطمینانی را برای شما ارائه دهد. از همین رو بایننس اصرار بر روند ارزیابی بایسته و جامع و اجرای درست بررسی و گزارش دهی به مراجع قانونی دارد.  این مسائل شامل پایش تراکنش‌های مشکوک و رسیدگی به گزارشات الزام‌آور مراجع قانون‌گذار بین‌المللی است. بایننس ملزم به نگه‌داری اطلاعات و اسناد مشخصی در ارتباط با درخواست مراجع قضایی برای ارائه این‌چنینی اطلاعاتی است و بایننس این حق را برای خود محترم می‌شمارد که اسناد و اطلاعات عنوان‌شده را نزد خود نگاه دارد. این حقوق حتی زمانی که ارتباط خود با بایننس را قطع می‌کنید، کیف پول خود راه کرده یا از برنامه‌های مرتبط نیز استفاده نمی‌کنید، برای بایننس وجود دارد.

بایننس و جامعه بایننس چین این حق را برای خود محفوظ می‌دارند که خدمات وب‌سایت را قطع نموده یا تراکنش‌های ورودی و خروجی را مسدود کرده یا هرگونه ارتباط با هرکدام از کاربران را به هر دلیلی (یا بدون هیچ دلیلی) و در هرزمانی قطع نماید. بدون محدودسازی کلیات سابق‌الذکر، این مسئله شامل هر شخصی در هر کشوری که استانداردهای AML/CTF که توسط کارگروه ویژه اقدام مالی ارائه‌شده را اجرایی نکرده، هر شخصی که در معرض خطر سیاسی (PEP) با توجه به بندهای چهل‌گانه FATF باشد، فردی که با اقدامات ارزیابی بایسته مخالفت داشته باشد که توسط بایننس یا جامعه بایننس چین درخواست می‌شود، خواهد شد. در هرزمانی، ممکن است در معرض ارزشیابی بایسته و بهبود آن در ارتباط با استفاده از وب‌سایت قرار بگیرید.

تعهدات و الزامات شما: شما به بایننس و جامعه بایننس چین الزامات و تعهدات زیر را ارائه می‌کنید:

۷.۱- درصورتی‌که شما کاربری شخصی بوده و هجده سال یا بیشتر سن داشته باشید، در این صورت امکان عقد قرارداد تحت قوانین مشخص کاربردی را دارا هستید.

۷.۲- درصورتی‌که کاربر شخصی نباشید، قدرت و اجازه لازم برای امضا و ورود به یک توافق‌نامه از جانب شخص موردنظر را دارا هستید.

۷.۳- شما خطرات احتمالی استفاده از وب‌سایت را به‌صورت کامل فهمیده‌اید و طبق بند شماره سه از استفاده از وب‌سایت محروم نیستید؛ به‌علاوه توسط قوانین کاربردی منعی برای استفاده از وب‌سایت ندارید.

۷.۴- شما از وبسایت یا هر کدام از خدمات ارائه شده برای پنهان سازی عواید فعلی و آتی، دور زدن قوانین کاربردی یا چهارچوب های قانونی یا قاچاق به وسیله توکن های دیجیتال استفاده بهره نمیبرید.

۷.۵- شما از وب‌سایت یا هرکدام از خدمات آن به‌منظور تأمین بودجه یا تبادل به‌وسیله، یا در وب‌سایت یا هرکدام از خدمات آن با چیزی جز توکن های دیجیتال، که خود به‌صورت قانونی به‌دست آورده‌اید، اقدام نمی‌کنید.

۷.۶- هرگونه تبادل یا دستوراتی که به‌وسیله امضا یا هویت شما دریافت یا صادر می‌شوند، قابل‌قبول، قابل‌اجرا و قطعی بود و بایننس می‌تواند به‌وسیله آنها و بدون هیچ‌گونه مسئولیت یا تعهدی عمل نماید.

۷.۷- شما به‌صورت بی‌طرفانه و فوری تمام عواید حاصل از فعالیت‌های خود بر روی سایت را به مراجع قانونی گزارش نموده و هرگونه مالیات و عوارض درخواست شده توسط مراجع را پرداخت می‌کنید.

۸. تعهدات و الزاماتی که توسط بایننس صورت نمی‌گیرند: بایننس هیچ‌گونه تعهد، الزام یا تضمینی را در قبال هیچ‌یک از کارهای شما ندارد. وب‌سایت و تمام خدمات آن به شکلی هستند که به شما عرضه‌شده و هیچ‌گونه انحصار یا عمومیت و استثنا سابق‌الذکری هم در میان نیست و تمام مؤاخذ هیچ الزامی نسبت به محصولات عرضه‌شده و اهداف آنها نخواهند داشت.

۹. پیشنهاد یا مشاوره‌ای از سوی بایننس وجود ندارد: بایننس هیچ‌گونه پیشنهاد یا مشورتی نسبت به سرمایه‌گذاری یا تکنیک‌ها، مدل‌ها، الگوریتم‌ها و به‌طورکلی شماهای مرتبط با سرمایه‌گذاری، ارائه نمی‌کند.

۱۰. محدودیت تعهدات و ابراء اعراض از حق: مهم: به‌جز مواردی که در شرایط استفاده از سرویس ذکرشده‌اند، بایننس هیچ‌گونه تعهد و الزامی نداشته و از همین رو هیچ تعهد و الزامی را نیز نسبت به ادعاها، درخواست‌ها، ضررها، آسیب‌ها، تأخیرها، تصادفات، هزینه‌ها، کسب‌وکارها، هزینه‌های تفسیر یا هرگونه هزینه‌های دیگر (شامل کارمزد وکلا یا هزینه‌های دادرسی)، اقدامات اتفاقی، مستقیم، غیرمستقیم، کلی، خاص، کیفری، نمونه‌ای، آسیب‌های جدی، از دست رفتن حسن نیست یا سودهای مرتبط با کسب‌وکارها، تعطیلی کسب‌وکار، یا هرگونه زیان تجاری دیگر (هر اتفاقی که بتوان آن را به زیان نسبت داد) که به مسائل زیر مرتبط باشند را ندارد:

۱۰.۱- شرایط استفاده از سرویس.

۱۰.۲- وب‌سایت و نحوه استفاده از آن.

۱۰.۳- خدمات و استفاده شما از هرکدام از آنها.

۱۰.۴- ارزش واقعی و ارزش ادراکی هر ارز یا توکن دیجیتال که بر روی بایننس چین معامله می‌شود یا ارزش هرگونه توکن دیجیتال که در هرزمانی بر روی وب‌سایت به نمایش درمی‌آید.

۱۰.۵- هرگونه اطلاعیه نادرست، غیرواقعی یا ناقص که توسط بایننس منتشر یا بر روی وب‌سایت قرار گیرد و به کیف پول مرتبط باشد؛ حال این اطلاعات توسط کوتاهی بایننس منتشرشده و چه نشده باشند.

۱۰.۶- هرگونه نقص، تأخیر، عیب فنی، وقفه یا تصمیم (شامل تصمیماتی که توسط بایننس گرفته می‌شود و با حقوق شما در تضاد باشند) توسط بایننس در ارتباط با امور جاری وب‌سایت یا خدمات ارائه‌شده.

۱۰.۷- هرگونه سرقت، مفقود شدن یا استفاده بدون اجازه از اطلاعات کیف پول شما یا هرگونه رخنه امنیتی به داده‌ها که به اطلاعات کیف پول شما مرتبط باشد یا هرکدام از اشخاص مجرم ثالث که شرکا بایننس یا خود بایننس را هدف قرار دهند.

۱۰.۸- هر گونه پیشنهاد، نیابت، اشاره، بیانیه یا ادعایی که در ارتباط با بایننس، وب­سایت، خدمات یا شرکا.

شما به‌موجب این اطلاعیه شرکای بایننس را از هرگونه تعهد در ارتباط با زیان‌ها مبرا می‌دارید و از آنها نسبت به زیان‌ها حمایت می‌کنید. محدودیت‌های سابق‌الذکر در ارتباط با تعهدات می‌بایست چه در صورت وقوع و چه در صورت عدم وقوع آنها به‌واسطه قرارداد، سهل‌انگاری، خطای مدنی، عدم انجام قابل‌قبول قرار داد، مسئولیت بدون تقصیر یا هر مبنای دیگری به کار گرفته شوند. حتی درصورتی‌که شرکا نسبت به وقوع زیان اطلاع یافته یا از احتمال وقوع آن مطلع باشند و بدون صرف‌نظر کردن از تحقق وسایل جبران خسارت و جبران کامل نیز مسئولیت متوجه آنها نخواهد بود.

۱۱. امکان اغماض وجود ندارد: هرگونه خطا توسط بایننس در ارتباط با حقوق، قدرت یا جبران خسارات مربوطه که تحت این شرایط و مقررات آورده شده است یا هرگونه تأخیر توسط بایننس در انجام آنها، اغماض از حقوق، قدرت یا جبران خسارات به‌حساب نخواهد آمد. به‌کار بردن یک یا بخشی از هرگونه حقوق، قدرت یا جبران خسارات توسط بایننس، مانع از انجام دیگر حقوق، به‌کار بردن قدرت یا جبران خسارت‌ها نمی‌شود.

۱۲. سانحه: بایننس مسئول آسیب‌هایی که به‌واسطه تأخیر یا اشکال در اجرای اقدامات ذکرشده در این شرایط استفاده از سرویس به دلیلی آتش‌سوزی، صاعقه، سیل آب، قطعی برق، حوادث غیرمترقبه، جنگ، اقدامات قانونی مراجع قضایی، تحرکات بازار، تغییرات و بی‌ثباتی در قیمت، مشکلات مرتبط با رایانه، سرور یا اشکالات اینترنتی، رخنه‌های امنیتی یا حملات سایبری، اقدامات مجرمانه، هرگونه تأخیر، قصور، وقفه یا عملکرد نادرست یا هرگونه عملی که پیش‌بینی منطقی آن امکان‌پذیر نباشد، نخواهد بود. در صورت وقوع چنین سوانحی، بایننس قطعاً و کاملاً از تمام تعهدات در ارتباط با شرایط و مقررات خدمات‌رسانی خود مبری است و الزام آنها به‌پایان خواهد رسید.

۱۳. واگذاری و ارجاع: این شرایط و مقررات و تمام حقوق دیگر، وظایف و تعهدات بدون موافقت‌نامه کتبی قابل ارجاع توسط شما نیست. تمام این شرایط و مقررات و تمام حقوق دیگر، وظایف و تعهدات به‌صورت آزادانه توسط بایننس قابلیت ارجاع داشته و این کار بدون اطلاع قبلی شما صورت می‌گیرد. هرگونه تلاش برای ارجاع و تعمیم این شرایط و مقررات بدون موافقت‌نامه کتبی، باطل است.

۱۴. تقسیم‌پذیری: اگر هرکدام از بخش‌های شرایط استقاده از سرویس، با در نظر گرفتن بهبودهای مقطعی، توسط هر دادگاهی که دارای صلاحیت باشد، چه به‌صورت جزئی و چه به‌صورت کلی، غیرقابل‌قبول، باطن یا غیرقابل اجرا تلقی شوند، تنها همان بخش تأثیر پذیر خواهد بود و مابقی بخش‌های شرایط استفاده از سرویس همچنان دارای اعتبار خواهند بود.

شرایط و قوانین سرویس‌دهی رابط برنامه‌نویسی API

کلمات تخصصی و شرایطی که در ادامه آنها را مشاهده می‌کنید (شرایط و قوانین سرویس‌دهی رابط برنامه‌نویسی) بر دسترسی و استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی اختصاصی ما که شامل REST API نیز می‌شوند، نظارت می‌کند. اطلاعات مرتبط و مستندات مربوط به REST API یا «رابط برنامه‌نویسی وب سوکت» (Websocket API)، که به‌صورت مختصر از آن با عنوان «رابط برنامه‌نویسی بایننس» (Binance API) یاد می‌شود، را می‌توانید در این آدرس مشاهده نمایید. تمام موارد یادشده به‌منظور دسترسی شما به وب‌سایت و استفاده از خدمات ارائه‌شده و همگام با توضیحاتی که در بخش شرایط و قوانین سرویس‌دهی آمده‌اند، ایجادشده‌اند.

۱. استفاده از رابط برنامه‌نویسی (API) صرافی غیرمتمرکز بایننس، و اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس:

۱.۱- با توجه به قبول شرایط و مقررات که در ادامه به آنها اشاره‌شده، می‌توانید از رابط برنامه نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس و تنها رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس و در راستای شرایط استفاده از سرویس و اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، استفاده نمایید.

۱.۲- مجوز اسناد رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس: بدین‌وسیله این اجازه قابل‌ابطال، غیر خاص، مجاز، غیر قابل‌ انتقال برای دسترسی و استفاده از اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس تنها به‌منظور تسهیل توسعه برنامه‌های کاربردی که با شرایط و مقررات رابط برنامه‌نویسی و اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، به شما داده خواهد شد.

۱.۳- کیت توسعه نرم‌افزار متن‌باز. در بازه‌های زمانی مختلف، این امکان از جانب ما برای شما فراهم خواهد شد که مجموعه ;کتابخانه (Library) خود را به‌منظور کمک به توسعه برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن) نظیر Go، js و جاوا، در اختیار شما قرار دهیم. کیت توسعه نرم‌افزار متن‌باز بایننس توسط گواهی‌های متن بازی که توسط ما انتخاب‌شده نظارت می‌شوند. به‌علاوه شما قبول می‌کنید که مسئولیت بررسی این گواهی و همگام بودن آنها با شرایط و قوانین موجود را بر عهده بگیرید.

۱.۴- محدودیت‌های درخواست رابط برنامه‌نویسی: تعداد درخواست‌هایی که شما یا برنامه‌های شما تسلیم رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس می‌کنید، ممکن است در بازه‌های زمانی مشخص با محدودیت‌هایی روبه‌رو شوند. این محدودیت‌ها بسته به فاکتورهای مختلفی نظیر نحوه رفتار نرم‌افزارهای شما با سرویس و رابط برنامه‌نویسی بایننس و حجم پیش‌بینی‌شده استفاده این برنامه‌ها از خدمات، تعیین خواهند شد و مسئولیت چنین تصمیماتی نیز تماماً با بایننس خواهد بود.

۱.۵- تغییرات در رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس: این حق برای ما محفوظ است که در هر زمانی و بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی رابط برنامه‌نویسی بایننس و رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس را تغییر دهیم. لازم است تا آگاهی لازم از این تغییرات از جانب شما صورت گیرد تا در صورت نیاز، تغییرات مقرر در ارتباط با برنامه‌های خود را صورت دهید و هزینه این تغییرات نیز بر عهده خود شما خواهد بود. مطالعه مداوم و مرتب شرایط و مقررات رابط کاربری و اسناد مرتبط که توسط بایننس در اختیارتان قرار می‌گیرد، وظیفه شما خواهد بود.

۱.۶- جلوگیری و لغو دسترسی: همان‌طور که در بندهای قبلی عنوان شد، این حق برای ما وجود دارد که بسته به تمایلمان، دسترسی شما به رابط برنامه‌نویسی بایننس، در هرزمانی و بنا بر هر دلیلی لغو یا محدود شود. دلایل این محدودیت‌ها به شرح زیرند:

۱.۶.۱- نقض کردن شرایط و مقررات رابط برنامه‌نویسی.

۱.۶.۲- استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس با اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس در تضاد باشد.

۱.۶.۳- تعمیر و نگهداری خدمات (سرورها و …) که در زمان‌بندی های خاصی انجام می‌شوند.

۱.۶.۴- به‌منظور حل هرگونه مشکل یا تهدید امنیتی.

۲. محدودیت‌ها در استفاده از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس: شما حق استفاده از یا دسترسی به رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس را در مواردی که در اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، شرایط و مقررات صرافی غیرمتمرکز یا شرایط و مقررات رابط برنامه‌نویسی ذکر نشده باشد، نخواهید داشت. بدون ذکر مشخص و صریح، شما حق انجام اعمال زیر به‌وسیله رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس را نخواهید داشت:

۲.۱- توسعه هرگونه برنامه کاربردی (اپلیکیشن) که:

۲.۱.۱- اهداف کلاهبردارانه یا خلاف قانون داشته باشند.

۲.۱.۲- ضایع نمودن یا نقض حقوق دارایی‌های ذهنی یا حقوق شخصی و غیرشخصی.

۲.۱.۳- برنامه‌های توهین‌آمیز، هجو آلود، تهدیدکننده یا برنامه‌هایی که باعث آزار شوند.

۲.۱.۴- برنامه‌هایی که شامل هرگونه ویروس یا هرگونه جریان آلوده‌ای باشند که درنهایت به وارد شدن صدمه، ایجاد مزاحمت، استراق سمع یا سلب مالکیت داده‌ها یا سیستم‌ها منجر شوند.

۲.۱.۵- تکرار یا تلاش برای جایگزینی تجربه‌های کار با خدمات یا محصولاتی که پیش برای کاربران عرضه‌شده‌اند.

۲.۱.۶- برنامه‌هایی که حقوق کاربردی را نقض می‌نمایند.

۲.۲- دست‌کاری، دیکامپایل، مهندسی معکوس یا ایجاد نسخه‌های جدید از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس.

۲.۳- استفاده از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس به‌منظور فریب دادن قابلیت‌ها، عملکرد یا محدودیت‌هایی که در ارتباط با خدمات وجود دارد یا در ارتباط با آنها ایجاد شده‌اند.

۲.۴- استفاده از رابط برنامه نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس به منظور فریب دادن قابلیت ها، عملیکرد یا محدودیت هایی که در ارتباط با خدمات وجود دارد یا در ارتباط با آنها ایجاد شده اند.

۲.۵- به کار بردن اعمالی که به‌منظور بررسی قابلیت آسیب‌پذیری یا نفوذ یا انجام اعمال مشابه بر روی رابط برنامه‌نویسی بایننس

۳. داده‌ها:

۳.۱- انتقال داده‌هایی که به‌وسیله رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس انجام می‌دهید. شما مجوزی غیرقابل‌فسخ، جهانی، غیر خاص، بدون نیاز به پرداخت حق جهت خرید آن و مجاز را طی مقررات استفاده از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس به‌منظور جمع‌آوری، ذخیره و هرگونه استفاده از داده‌های اطلاعات و گزارش، را به ما اعطا می‌کنید. داده‌ها، اطلاعات و گزارش‌ها به شرح زیرند:

۳.۱.۱- آنهایی که شما در رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس بارگزاری، وارد یا انتقال می‌دهید.

۳.۱.۲- آن دسته که توسط ما و به‌واسطه استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، جمع‌آوری می‌شوند. استفاده‌های شما به شرح زیرند:

۳.۱.۲.۱- توسعه و بهبود و در دسترس قرار دادن خدمات و رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس

۳.۱.۲.۲- تولید اطلاعات یا داده یا هرگونه متریال که ارتباطش با شما یا هر شخص حقیقی یا حقوقی مشخص نباشد (به مجموع این متریال ها، اطلاعات یا داده‌ها، «اطلاعات آماری جمع‌آوری‌شده» (Aggregated Statistical Information) گفته می‌شود)

۳.۲- عدم استفاده از اطلاعاتی بر روی بایننس که حاوی داده‌های شخصی هستند. امکان استفاده از داده‌های بایننس که شامل اطلاعاتی در ارتباط با تشخیص هویت افراد (مانند اطلاعات شخصی و …) وجود نداشته و در صورت کسب آنها، ضروری است که به‌سرعت نسبت به حذف آنها از وسایلی که امکان دسترسی شما به آنها وجود دارد، اقدام نمایید.

۴. نظارت بر استفاده از رابط برنامه نویسی

شما فهم و موافقت خود مبین بر اینکه ممکن است استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس رصد شده و مورد نظارت قرار گیرد، اعلام می‌دارید و متعهد می‌شوید که اقداماتی که موجب تداخل با رصد و نظارت‌های صورت گرفته از جانب بایننس می‌شود را انجام نخواهید داد.

۵. ارتباطات محرمانه نیستند

استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی بایننس، نیازمند انتقال داده‌ها و اطلاعات در بستر اینترنت و شبکه‌های عمومی است. بر همین اساس، محرمانه بودن، امنیت یا قابل‌اتکا بودن هرگونه ارتباطی که برنامه شما با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس می‌گیرد، توسط ما تضمین نشده و امکان تضمین آنها نیز وجود نخواهد داشت.

۶. مالکیت

تمام حقوق (ازجمله حقوق مالکیت فکری)، عناوین و فروع رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، اطلاعات آماری جمع‌آوری‌شده و تمام متریال هایی که توسط ما ایجاد، به‌روزرسانی، همگام‌سازی، منتقل، سفارشی‌سازی یا مشتق می‌شوند، نزد ما (یا متصدیان شخص ثالث ما) باقی خواهد ماند. رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس و تمام متریال هایی که از جانب ما در اختیار شما قرارگرفته‌اند و توسط ما مجوز استفاده از آنها صادرشده، به شما فروخته نخواهند شد. تمام حقوقی که به‌صورت خاص در شرایط و مقررات رابط برنامه‌نویسی اعلام‌نشده، نزد‌ ما محفوظ است.

۷. التزامات و تضمین خسارات

۷.۱- نمایش داده‌های منتقل‌شده. شما موافقت و التزام خود نسبت به این مسئله که تمام داده‌های منتقل‌شده تنها شامل اطلاعات و داده‌هایی (در صورت وجود داده‌های شخصی) است که توسط شما کسب‌شده و رضایت تمام اشخاص ثالث جلب شده یا اینکه در مورد تمام آنها اجازه استفاده برای شما وجود داشته، این اجازه توسط قانون کاربردی تعیین خواهد شد. تعهد شما مبنی بر موافقت با این مسئله به‌منظور امکان دسترسی به رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس صورت گرفته و به کار بردن تمام حقوق تحت شرایط و مقررات رابط برنامه‌نویسی و سرویس دهی امکان‌پذیر است.

۷.۲- تضمین خسارت در ارتباط با استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس. شما از ما، تمام کارکنان، مدیران، کارمندان، کارگذاران و وکلای ما در مقابل ادعا و دعاوی قانونی، اجرای احکام، خواسته‌ها، جبران خسارات، زیان، آسیب، جرائم، احکام دادگاه یا هرگونه هزینه یا خسارت که به وسیله‌های زیر واردشده باشد، دفاع خواهید نمود:

۷.۲.۱- برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن) شما

۷.۲.۲- دور زدن قانون توسط شما یا وکلای شما یا التزامات شما

۷.۲.۳- استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی بایننس به‌نحوی‌که با شرایط و مقررات رابط برنامه‌نویسی و سرویس دهی یا اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی بایننس در تضاد باشند

۸. تفسیر

در صورت وقوع هرگونه تضاد یا ناسازگاری میان شرایط استفاده از سرویس رابط برنامه‌نویسی  یا شرایط و مقررات، شرایط استفاده از سرویس رابط کاربری دارای ارجحیت خواهد بود، مگر در مواقعی که کلمه «سرویس دهی»، در رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس و اسناد مرتبط با رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس به‌صورت مشخص ذکر شده باشد

۹. تغییر در شرایط استفاده از سرویس رابط برنامه‌نویسی

به‌جز در مواقعی که حق توسط قانون سلب شده باشد، این حق برای ما محفوظ است که در هر زمان و بدون هیچ‌گونه اطلاع قبلی نسبت به تغییر در شرایط مقررات سرویس دهی رابط برنامه‌نویسی اقدام نماییم. استفاده شما از رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس یا دسترسی شما به اسناد مرتبط به رابط برنامه‌نویسی صرافی غیرمتمرکز بایننس، درگرو قبول شرایط و تغییرات اعمال‌شده خواهد بود. بررسی مداوم شرایط استفاده از سرویس رابط برنامه‌نویسی بر عهده شما خواهد بود.

اطلاعیه خطرات احتمالی و ریسک (Risk Disclosure Statement)

تبادل و وارد شدن در امور تجاری که مرتبط با توکن های دیجیتال هستند، خطرات مشخصی را به دنبال دارند. در بخش اطلاعیه خطرات احتمالی، نمی‌توان تمام ریسک‌ها موجود و تمام جنبه‌های مرتبط با تجارت، نگه‌داری سرمایه‌ها و … در ارتباط با توکن دیجیتال را عنوان نمود. خطرات احتمالی شامل بخش‌ها زیر هستند (اما فقط محدود به اینها نیستند):

۱. ریسک بازار: بازار توکن دیجیتال در مرحله اولیه خود قرار دارند و از قطعیت چندانی برخوردار نیستند. هیچ فردی درصورتی‌که آمادگی از دست دادن تمام سرمایه‌های خود را نداشته باشد، نباید در بخش توکن های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده و اقدام به فعالیت‌های سفته‌بازی در این حوزه نماید. چراکه بازار یک توکن یا چند توکن دیجیتال ممکن است فراز و نشیب داشته باشند یا ممکن است یک توکن دیجیتال تمام ارزش یا بخشی از آن را از دست بدهد و این مسائل جزو مسائلی هستند که وقوع آنها قابل پیش‌بینی نیست. این بخش هم تجار با موضع معاملاتی خرید و هم آن دسته که اقدام به فروش استقراضی می‌کنند را در برمی‌گیرد.

۲. نقدینگی و قرارگیری در فهرست عملیات‌ها: بازارهای توکن های دیجیتال درجه‌های مختلفی از نقدینگی را در خود دارند. برخی از آن‌ها نقدینگی و نقدپذیری بالاتری دارند و این در حالی است که برخی دیگر از مقادیر بسیاری کمتری از نقدینگی و نقدپذیری برخوردارند. هیچ‌گاه نمی‌توان با قطعیت گفت که برای یک فرد، بازاری فعالی وجود دارد که در آن بتوان توکن های دیجیتال یا محصولات فرعی آنها را بخرد، به فروش برساند یا به تبادل آنها بپردازد. به‌علاوه، هر بازاری برای توکن ها ممکن است به‌سرعت ایجاد و به سرعت نیز از بین برود. بایننس هیچ‌گونه التزام یا نیابتی را در ارتباط با توکن های دیجیتال که در وب‌سایت، صرف‌نظر از مقطع زمانی، تبادل می‌شوند، فراهم نمی‌کند. هر توکن دیجیتال، می‌تواند بدون هیچ‌گونه اخطار قبلی از روی صرافی برداشته شود.

۳. خطرات قانونی: وضعیت قانونی برخی از توکن های دیجیتال خاص، مشخص نیست. این یعنی قانونی بودن نگه‌داری یا تبادل آنها نیز همیشه شفاف نخواهد بود. بیان دقیق این مسئله که توکن های دیجیتال دارایی، مال یا هرگونه حقی به‌حساب بیایند مشخص نبوده و نیست. تمام مشترکان موظف و مسئول‌اند تا در ارتباط با نحوه قانون‌گذاری، اخذ مالیات و برخورد قانون با توکن های دیجیتال، اطلاعات کسب نمایند.

۴. خطرات تبادل و تجارت: به‌علاوه ریسک‌های موجود در بحث نقدپذیری، ارزش‌گذاری توکن‌های دیجیتال نیز ممکن است دستخوش تغییرات سریع شده و بازار آنها ثبات چندانی ندارد. مشترکانی که در بازار توکن های دیجیتال فعالیت می‌کنند می‌بایست به فهم کاملی از جایگاه خود و اموالی که در دست دارند، نحوه تأثیر آنها بر تغییرات مضر و تحرکات دیگر بازار برسند.

۵. ریسک‌های موجود در ارتباط با اخذ وام: وقتی‌که اقدام به تبادل مالی در هنگام یک خرید یا فروش توکن های دیجیتال بر روی یک بستر همتا به همتا می‌کنید، خطر از دست دادن آنها را به جان می‌خرید. در موقعیتی مشابه، وقتی‌که اقدامات مالی مرتبط با توافق نامه‌های اخذ وام را انجام می‌دهید، این ریسک را نیز قبول می‌کنید که قادر به بازگشت و باز پس دادن برخی سرمایه‌ها نخواهید بود (به‌عنوان‌ مثال هنگامی‌که قیمت توکن های دیجیتال که برای خرید آنها وام گرفته‌اید، با افت مواجه می‌شود). تمام مشترکان باید از تمام مفاد هر قراردادی که وارد آن می‌شوند مطلع بوده، و تأثیر هر رویکرد اقتصادی و فاکتورهای ریسکی که ممکن است بر تعهداتشان تأثیر گذار باشد را بشناسند.

سیاست حفظ حریم خصوصی در www.binance.org

از شما ممنونیم که از وب‌سایت https://www.Binance.org بازدید می‌کنید. این وب‌سایت مطلق به شرکت هلندینگ محدود بایننس است. این سیاست‌های حفظ حریم خصوصی به همراه شرایط استفاده از سرویس را می‌توان از آدرس https://www.Binance.org/legal/ مشاهده نمود. در این صفحه اطلاعاتی در ارتباط با اطلاعات شخصی که از شما، مال شما یا کاربر دریافت می‌شود و نحوه پردازش آنها آورده شده. منظور از اطلاعات شخصی، هرگونه اطلاعاتی است که به‌صورت جداگانه یا به همراه اطلاعات دیگر، شمارا قادر می‌سازد که به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم، هویت خود را تائید کنید. به‌عنوان‌مثال نام شما، آدرس ایمیل، نام کاربری، اطلاعات تماس، اطلاعات منحصربه‌فردی نظیر آدرس آی پی، آی دی دستگاه یا دیگر اطلاعات آنلاین که به تعیین هویت شما توسط ما کمک می‌کند.

ازآنجایی‌که بایننس چین (بلاک چین بایننس) و صرافی غیرمتمرکز بایننس ناشناس هستند، وب‌سایت بایننس نیز در تلاش بوده تا اطلاعات شخصی جمع‌آوری‌شده را به حداقل برساند. لطفاً اطلاعاتی که در ادامه برای شما آماده‌شده را مطالعه نمایید تا به فهم درستی از داده‌های جمع‌آوری‌شده از جانب ما، استفاده از این داده‌ها توسط ما و راه‌های به اشتراک‌گذاری این اطلاعات با ما، برسید. درصورتی‌که تمایلی به استفاده از اطلاعات شخصی خود توسط ما و در راستای سیاست‌های حفظ حریم خصوصی نداشته باشید، در این صورت امکان استفاده از وب‌سایت یا هرکدام از خدمات، عملکردها یا قابلیت‌هایی که به‌صورت مقطعی بر روی وب‌سایت قرار می‌گیرند را نخواهید داشت. کنترل‌کننده اطلاعات شخصی شما شرکت هلندینگ بایننس (محدود) است.

۱. چه اطلاعاتی توسط ما جمع‌آوری می‌شود؟

۱.۱- اطلاعاتی که شما به ما می‌دهید. شما از این طرق اطلاعات را در اختیار ما می‌گذارید: ایجاد کیف پول بایننس چین، تبادل و تجارت بر روی صرافی غیرمتمرکز بایننس.

۱.۲- اطلاعاتی که ما جمع آوری می‌کنیم. هر بار که از خدمات ما استفاده می‌کنید، ممکن است به‌صورت خودکار، اطلاعاتی از جانب ما جمع‌آوری شوند. این اطلاعات ممکن است در دسته‌بندی اطلاعات شخصی جای بگیرند. این اطلاعات به شرح زیرند: اطلاعات فنی، شامل آدرس آی پی که رایانه شما به وسیله آن به اینترنت و دستگاه‌های متصل شده، نوع مرورگر و نسخه‌ای از آن‌که استفاده می‌کنید، تنظیمات منطقه زمانی، افزونه (Plug-in) و نوع و نسخه آنها، سیستم و پلتفرمی که از آن استفاده می‌نمایید، اطلاعاتی در ارتباط با بازدید شما از وب‌سایت که شامل تاریخ‌ها، زمان‌ها و تعداد دفعاتی است که از وب‌سایت استفاده کرده‌اید، تعداد دقیق صفحات بازدید شده، اطلاعاتی مرتبط با صفحه‌ای که از آن بازدید می‌کنید مانند تعداد اسکرول ها و کلیک‌ها، روش‌هایی که برای خارج شدن از صفحه موردنظر استفاده می‌کنید. دسته‌بندی‌های خاص اطلاعات به شرح زیرند:

۱.۲.۱- ما هیچ دسته‌بندی خاصی از اطلاعات شخصی شما جمع‌آوری نمی‌کنیم (این بخش شامل اطلاعاتی از نژاد، قومیت، دین، دیدگاه‌های فلسفی، اطلاعات روابط جنسی، جهت گیری‌های جنسی، عقاید سیاسی، عضویت در گروه‌های تجاری، وضعیت سلامت یا داده‌های سلامی شما می‌شود).

۱.۲.۲- ما هیچ‌گونه اطلاعاتی مرتبط با کیف پول شما جمع‌آوری نمی‌کنیم. این اطلاعات شامل فایل‌های ذخیره‌سازی رمزهای عبور، رمزهای عبور، گذرواژه‌ها و کلیدهای خصوصی‌تان می­شود.

۲. اهدافی که بر پایه آنها اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری می‌کنیم:

اگر تمایل به انجام تبادلات خود و استفاده از وب‌سایت یا استفاده از خدمات ما دارید، بایننس اطلاعاتی را در ارتباط با شما و با اهداف زیر جمع‌آوری خواهد نمود. اطلاعاتی که توسط شما برای ما فراهم می‌شود، ممکن است برای اهداف زیر استفاده شوند:

۲.۱- ایجاد و نگهداری ارتباطی تجاری میان ما و شما.

۲.۲- فهم نیازهای شما و صلاحیت شما برای استفاده از محصولات و خدمات.

۲.۳- اطلاع‌رسانی به شما در ارتباط با قابلیت‌های تجاری.

۲.۴- مهیا ساختن اطلاعاتی برای شما در ارتباط با توسعه‌ها و محصولات جدید که شامل تغییرات و بهبودهایی می‌شود که بر روی وب‌سایت ایجاد می‌گردند.

۲.۵- توسعه، بهبود و بازاریابی محصولات و خدمات برای شما.

۲.۶- پردازش صورتحساب‌ها و جمع‌آوری هرگونه کارمزد.

۲.۷- ایجاد نظرسنجی‌ها و پایش ها برای دریافت نظرات و پیشنهادات شما.

۲.۸- رساندن کالا و خدمات به دست شما.

۲.۹- ایجاد و مهیا نمودن اخبار و مسائلی که نظر شما، به‌عنوان یک کاربر بایننس، را جلب می‌کند.

۲.۱۰- تحقق ملزومات قانونی و تنظیم‌کننده بایننس

بایننس از آدرس آی پی‌ها برای بررسی و تفسیر ترندها، اداره کردن وب‌سایت، رهگیری فعالیت‌های کاربران و جمع‌آوری اطلاعاتی کلی در ارتباط با استفاده کاربران از وب‌سایت، استفاده می‌کند. به‌منظور اداره سیستم‌ها و تعیین الگوهای استفاده، حل مشکلات و نقصان‌ها، سرورهای بایننس به‌صورت اتوماتیک اطلاعاتی در ارتباط با دسترسی معمول را ثبت می‌کنند. نوع مرورگر، دسترسی تعداد/باز کردن پیام‌ها، آدرس‌ها (URL) درخواست و آدرس‌های ارجاعی ازجمله این اطلاعات هستند. این اطلاعات با هیچ‌یک از اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی‌شود و تنها در داخل بایننس و برای مصارف لازم به کار گرفته خواهند شد. بایننس این حق را برای خود قائل است که دسترسی کاربرانی که از خدمات پرا کسی برای دور زدن مبدأ اتصالشان استفاده می‌کنند را قطع نماید. این مسئله شامل دسترسی به سایت به‌وسیله شبکه «تور» (Tor) نیز خواهد شد.

۳. مبانی قانونی که به‌وسیله آنها پردازش اطلاعات شخصی صورت می‌گیرند.

۳.۱- ما اطلاعات شخصی شمارا در زمینه‌های زیر مورد پردازش قرار می‌دهیم:

۳.۱.۱- جایی که به‌منظور تحقق قرارداد ما، به سود شما، ضروری باشد.

۳.۱.۲- جایی که مصلحت مشروع ما (یا اشخاص ثالث) یا شما حکم کند و حقوق اصلی و اولیه مانع از انجام چنین کاری نشوند. مصلحت مشروع بدان معناست که صلاح سازمان ما ایجاد و مدیریت کسب‌وکارمان به‌منظور ارائه خدمات به شما و فراهم ساختن تجربه‌ای امن از وب‌سایت باشد.

۳.۱.۳- ما به شما اطمینان می‌دهیم که هرگونه تأثیر بالقوه بر شما و حقوق شما پیش از پردازش اطلاعات شخصی شما برای مصلحت مشروعمان، هماهنگ باشد. ما از اطلاعات شما در فعالیت‌هایی که باعث پایمال شدن صلاحمان به‌واسطه تأثیرش از جانب شما باشد، استفاده نخواهیم نمود (مگر در مواقعی که رضایت شما توسط خود شما یا مراجع قانونی در اختیارمان باشد). می‌توانید با برقراری تماس با ما، اطلاعات بیشتری را در ارتباط با مصالح مشروعمان و هرگونه تأثیر آنها و فعالیت‌های به‌خصوص، بر خودتان را کسب نمایید.

۳.۲- به‌صورت کلی ما بر رضایت شما به‌عنوان یک بستر قانونی در ارتباط با پردازش اطلاعات شخصی شما استفاده نمی‌کنیم، مگر در ارتباط با استفاده از کوکی‌ها (برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در ارتباط با سیاست‌های کوکی‌ها از این لینک اقدام نمایید) و زمان‌هایی که به‌صورت ناشناس، ارتباطی مستقیم را به‌منظور اهداف بازاریابی با شما برقرار می‌کنیم.

۴. امنیت و محرمانه بودن اطلاعات.

۴.۱- بایننس متعهد به حفاظت از حریم خصوصی شماست. ذاتاً، تنها افرادی که با این اطلاعات مرتبط‌اند یا آن دسته که به‌صورت منطقی دسترسی‌شان به اطلاعات شخصی کاربران لازم و ضروری است، می‌بایست اطلاعات شخصی شما را بدانند. این قبیل افراد تحت قوانین ما به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند و تحت قوانین محرمانه بودن اطلاعات فعالیت می‌کنند.

۴.۲- سیستم‌ها و داده‌های وب‌سایت به‌صورت مقطعی به‌منظور اطمینان از خدمت‌رسانی امن و مناسب به شما، مورد بررسی قرار می‌گیرند. ما با بکار گیری روندها و دستورالعمل‌های ویژه‌ای در ارتباط با داده‌های مشکوک یا رخنه‌های امنیتی، در صورت وقوع و آنها و در صورت نیاز، شما یا مراجع قانونی ذی‌صلاح را مطلع خواهیم ساخت.

۵. بازنمودها

۵.۱ – شما موافقت می‌کنید که ما حق به اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی شما با افراد و اشخاص زیر را داریم:

۵.۱.۱- هر عضوی از گروه‌ها، شامل شرکت‌های تابعه، شرکت مادر و شرکت‌های تابعه آن، شامل پیمانکاران، شرکت‌های مرتبط، کارکنان یا وکلای آنها.

۵.۱.۲- ارائه‌دهندگان خدمات ما، تا جایی که تأمین خدمات شما برای شما نیازمند آنها باشند. صادرکنندگان توکن ها در مواقعی که شما برای همکاری با توکن شان انتخاب‌شده باشید.

۵.۱.۳- اشخاص ثالث منتخب، شامل وب‌سایت های تائید هویت، آنالیزورها و موتورهای جستجو که به ما در بهبود خدماتمان کمک می‌کنند. مقامات و مجریان قانون و مؤسسات قانونی در سرتاسر جهان در صورت دریافت دستور یا بر مبنای امور داوطلبانه‌ای که به نظر ما منطقی بیایند.

۵.۲- ما همچنین اطلاعات شما را با اشخاص ثالث در موارد زیر در میان خواهیم گذاشت:

۵.۲.۱- درصورتی‌که بایننس یا تمام شرکت و دارایی‌ها آن توسط شخص ثالثی تصاحب شود، در این صورت تمام اطلاعات شخصی شما که نزد ما نگه‌داری می‌شوند به‌عنوان یکی از دارایی‌ها منتقل خواهند شد.

۵.۲.۲- درصورتی‌که ملزم به، به اشتراک‌گذاری یا فاش‌سازی اطلاعات شخصی شما بر پایه تعهدات قانونی یا اجرای شرایط استفاده از سرویس ما باشیم؛ یا برای محفوظ ماندن حقوق، دارایی‌های یا امنیت خود، مشتری‌ها یا دیگران. بایننس این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که قیمت‌های پیشنهادی، قیمت‌های درخواستی و قیمت‌های بازار، باز کردن و محدودسازی بازه‌های قیمت، تعیین کمینه و بیشینه قیمت، قیمت مبادله‌ای،، حجم مبادله و حجم پیش‌بینی‌شده، قیمت توافقی و دیگر داده‌های تجمعی و اطلاعات مرتبط با توکن های دیجیتال و مبادلات آنها به‌وسیله وب‌سایت را به اشتراک بگذارد.

۶. انتقالات

۶.۱- اطلاعات شخصی و دیگر داده‌های شما ممکن است به مکان‌هایی خارج از حوزه قضایی محل سکونتتان منتقل شود. اطلاعات شخصی شما ممکن است در کشورهای خارجی پردازش و در آنها ذخیره شود. تحت این شرایط، دولت‌ها، دادگاه‌ها، مجریان قانون یا موسسه‌های قانونی ممکن است به اطلاعات شخصی شما و تحت قوانین کشورهای خارجی، دسترسی داشته باشند. لازم است بدانید که استانداردهای حریم خصوصی در ارتباط با این کشورها، ممکن است با استانداردهای کشور شما متفاوت باشد.

۶.۲- متأسفانه، انتقال اطلاعات از طریق اینترنت از امنیت تام برخوردار نیست. درعین‌حال که ما تمام تلاش خود را جهت حفاظت از اطلاعات شخصی شما انجام می‌دهیم، اما نمی‌توانیم امنیت تام اطلاعاتی که از شما به‌وسیله ایمیل یا وب‌سایت برای ما ارسال می‌شوند را تضمین نماییم. مسئولیت خطرات احتمالی اطلاعات منتقل‌شده، بر عهده شماست. به‌محض دریافت اطلاعات شما توسط ما، اقدامات ویژه و سخت‌گیرانه‌ای امنیتی به‌منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شما صورت می‌گیرد.

۶.۳- تنها برای کشورهای حوزه اقتصادی یورو (EEA): ما تمام اقدامات لازم و منطقی در جهت اطمینان بخشی به شما به‌منظور نگه‌داری امن اطلاعات و در راستای سیاست‌های حفظ حریم خصوصی صورت خواهیم داد. تمام اطلاعاتی که توسط شما برای ما مهیا شده در سرورهای امن ما نگه‌داری می‌شوند. هنگام انتقال اطلاعات به خارج از حوزه اقتصادی یورو، این اطمینان را به شما می‌دهیم که تمام اقدامات امنیتی برای حفاظت از اطلاعات اتخاذشده است. درصورتی‌که در ارتباط با مکانیزم‌های ویژه انتقال داده‌ها به خارج از حوزه اقتصادی یورو، به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

۷. اطلاعات خصوصی

۷.۱- این سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و استفاده از اطلاعات خصوصی شما به تمام اطلاعاتی که برای ما مهیا می‌کنید، قابل‌تعمیم است. این اخطار به شما داده می‌شود که در صورت فاش‌سازی اطلاعات خصوصی خود یا اطلاعات خصوصی حساس خود به‌وسیله اینترنت یا بخش‌های مرتبط مانند چت روم‌ها، جوامع آنلاین، بولتن‌ها یا انجمن‌های آنلاین، این اطلاعات ممکن است توسط دیگر اعضا یا شرکت‌هایی که بایننس کنترلی بر روی آنها ندارد، مورداستفاده قرار گیرند. این مسئولیت شماست که اعلامیه‌ها، شرایط، سیاست‌ها، قوانین و شروط حریم خصوصی اشخاص یا شرکت‌هایی که اقدام به تبادل اطلاعات با آنها می‌کنید را بررسی نمایید. بایننس هیچ مسئولیت در ارتباط با اعلامیه‌ها، شرایط، سیاست‌ها، قوانین و شروط حریم خصوصی اشخاص یا شرکت‌هایی توسط بایننس مدیریت نمی‌شوند را ندارد.

۷.۲- بایننس از انجام هیچ‌گونه اقدام امنیتی به‌منظور تأمین امنیت اطلاعات شخصی شما فروگذار نیست، اما لازم است تا شما نیز اقدامات امنیتی و حفاظتی لازمی را اتخاذ کنید. اطلاعات شخصی خود را با افراد در میان نگذارید، مگر در زمان‌هایی که به‌صورت کامل از اهداف پشت درخواست آنها مطلع هستید یا درصورتی‌که از فرد یا افرادی که با آنها تبادل اطلاعات می‌کنید شناخت دارید. اطلاعات شخصی حیاتی و حساس خود را در صندوق پست الکترونیکی خود را سرویس‌های پست الکترونیکی (Webmail) نگاه ندارید. در صورتی‌که نیاز به استفاده از رمز عبور برای دسترسی به اطلاعات خصوصی خود باشد، لازم است که رمز عبور شما امنیت لازم را داشته و در صورت وجود از تائید هویت دو مرحله (2FA) استفاده نمایید. لازم است که شما به‌صورت مرتب رمز عبور خود را تغییر دهید.

۸. تغییرات در سیاست های حریم خصوصی

هرگونه تغییر در سیاست‌های حریم خصوصی ما در این صفحه، صفحاتی که مناسب انتشار چنین اطلاعیه‌هایی باشد و یا به صورت ناشناس برای شما، منتشر خواهد شد. لطفاً به‌صورت مداوم از این صفحه دیدن نمایید تا از تغییرات و به روز رسانی‌ها در ارتباط با سیاست‌های حریم خصوصی ما مطلع شوید.

۹. تماس

سؤالات نظرات و درخواست‌های خود را در ارتباط با سیاست‌های حریم خصوصی به آدرس [email protected] ایمیل نمایید.

سیاست های مرتبط با کوکی ها در وبسایت www.binance.org

لازم است که سیاست‌ها مرتبط با کوکی‌ها در وب‌سایت را مطالعه نمایید.

۱. این وب‌سایت از کوکی‌ها استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی کوچک است که شامل اعدادی مشخص است که به‌منظور شناسایی مرورگر کاربر استفاده می‌شوند و هر بار که کاربر از وب‌سایت دیدن می‌کند، این اطلاعات جمع‌آوری می‌شوند. استفاده از کوکی‌ها در کسب‌وکارهای اینترنتی امری طبیعی به‌حساب می‌آید و بیشتر مرورگرها به‌صورت اولیه استفاده از آنها را مجاز کرده‌اند. شما می‌توانید مرورگر خود را به‌منظور قبول یا رد استفاده از کوکی‌ها تنظیم نمایید تا در صورت دریافت کوکی، شما را مطلع سازد. بااین‌حال اگر مایل به استفاده ما از کوکی‌ها نباشید، ممکن است برخی از قابلیت‌های وب‌سایت برای شما در دسترس نباشد.

۲. در صورتی‌که نیاز دارید که کوکی‌های ما را غیرفعال یا ورود آنها را مسدود نمایید، لازم است تا این کار را از طریق مرورگر خود انجام دهید. با کلیک بر روی گزینه Help در منوی مرورگر خود می‌توانید از چگونگی انجام این کار اطلاع یابید. به‌علاوه می‌توانید از آدرسaboutcookies.org یا www.youronlinechoices.eu به‌منظور کسب اطلاعات جامعی در ارتباط با مدیریت کوکی‌ها، استفاده کنید.

۳. ما ممکن است کوکی‌هایی (کوکی‌های شخص اول) را بر روی صفحاتی که نیاز به اطلاعات اضافی داریم قرار دهیم. از طرف دیگر ممکن است به دیگر شرکت‌ها این اجازه را بدهیم که کوکی‌های خود را در وب‌سایت ما قرار دهند (کوکی‌های شخص ثالث). این شرکت‌ها با دقت از جانب ما انتخاب‌شده‌اند و پیش از قرار دادن کوکی‌های خود بر روی سایت ملزم به انجام برخی تعهدات در قبال ما هستند.

۴. کوکی‌های موجود بر روی وب‌سایت ممکن است در دسته‌های زیر قرار بگیرند:

۴.۱- کوکی‌های به‌شدت ضروری: وجود این کوکی‌ها به دلایل فنی و به‌منظور کارکرد مؤثر وب‌سایت در ارتباط باراهنمایی شما به بخش درست و قابلیت‌های ویژه‌ای که به دنبال آنها می‌گردید، ضروری است. کوکی‌هایی که به ما کمک می‌کنند اخطارهای سایت را رفع کنیم از جمله این کوکی‌ها هستند. در صورت مسدودسازی یا غیرفعال سازی آنها، برخی از بخش‌های سایت ممکن است به خوبی کار نکنند.

۴.۲- کوکی‌های عملکردی: این کوکی‌ها به‌منظور بهبود عملکرد وب‌سایت و راحت‌تر کردن استفاده از آن ایجادشده‌اند. به‌وسیله این کوکی‌ها می‌توانیم بفهمیم که شما کاربر کثیرالاستفاده سایت هستید یا خیر و به این وسیله انتخاب‌های شما را به یاد داشته باشیم. به‌عنوان‌مثال شما انتخاب می‌کنید که وب‌سایت را با یک زبان مشخص یا از یک کشور مشخص ببینید.

۴.۳- کوکی‌های تحلیلی: این کوکی‌ها شامل گزارشات بازدید شما از وب‌سایت، صفحاتی که از آنها دیدن کردید و لینک‌هایی است که آنها را دنبال نموده‌اید. ما از این اطلاعات به‌منظور پخش آگهی‌های مرتبط با شما (در صورت وجود) استفاده می‌کنیم. همچنین ممکن است این اطلاعات را برای به همین منظور با اشخاص ثالث نیز به اشتراک بگذاریم.

۴.۵- ممکن است اطلاعاتی را که از طریق کوکی‌ها جمع‌آوری کرده‌ایم به اشتراک بگذاریم. اشتراک‌گذاری اطلاعات برای اهدافی که پیش‌تر به آنها اشاره کردیم، با اشخاص ثالثی صورت می‌گرد که با دقت آنها را انتخاب نموده‌ایم. اشتراک‌گذاری این اطلاعات درصورتی‌که کوکی‌ها را غیرفعال یا مسدود نموده باشید، صورت نخواهد گرفت.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
مجید نظام دوست
مجید نظام دوست
3 سال قبل

ببخشید مگه بایننس دکس یک صرافی غیر متمرکز نیست ؟ چجوری میتونه دارایی ها رو قفل کنه ؟