مایک نووگراتز میلیاردر: قیمت بیت کوین در کمتر از یکسال به ۱۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید

مایک نووگراتز میلیاردر: قیمت بیت کوین در کمتر از یکسال به ۱۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید

مایکل نووگراتز  مدیر اسبق شرکت سرمایه گذری فورترس ، طی مصاحبه ای عنوان داشت که بر این باور است که ارزش یک بیت کوین طی شش تا ده ماه به ۱۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید.

نووگراث، مدیر اسبق شرکت سرمایه گزاری فورترس(Fortress)، و همکار سابق گلدمن ساکس(Goldman Sachs) اذعان داشته که خانه نشینی را رها خواهد کرد و مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار جهت ارزهای رمزگذاری شده(cryptocurrencies)، فروش توکن ها(token) و استارت آپ های مربوطه هزینه خواهد نمود.

به گزارش CNBC، نووگراتز(Novogratz)، مدیر صندوق دارایی های دیجیتال گلکسی(Galaxy Digital)، همچنین خاطر نشان ساخت که مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار از ثروت خود را به این معامله اختصاص داده و در نظر دارد تا ماه ژانویه(خرداد) این مبلغ را افزایش دهد. مبالغ باقیمانده توسط سایر افراد ثروتمند و مدیران صندوق های صدور بودجه هزینه خواهد شد.

او به شرح این موضوع پرداخت که به جای تمرکز بر بخشی از ارزهای رمزگذاری شده قصد دارد بر کل این صنعت سرمایه گذاری نموده یا کل این اکوسیستم را تحت پوشش خود قرار دهد.

نووگراتز طی مصاحبه ای با خبرگزاری(CNBC Fast Money)، عنوان “انقلاب”(revolution) را به این چشم انداز نوظهور اطلاق نمود:

“من هرگز تصور نمی کردم که خانه نشینی را رها کنم. اما این عرصه برای من بسیار هیجان انگیز است و من را بر آن داشته که به کسب و کار جدیدی بپردازم و تعدادی افراد هوشمند را استخدام نموده و با کمک یکدیگر سرمایه را افزایش دهیم و امیدوارم از آنچه که من آن را در واقع نوعی انقلاب غیر متمرکز تلقی می کنم، سودی حاصل آید.

مایک نووگراتز میلیاردر: قیمت بیت کوین در کمتر از یکسال به 10،000 دلار خواهد رسید

نووگراتز بیت کوین را به عنوان یک اندوخته ارزشمند(store of value) مشابه طلای دیجیتال می داند. او همچنین اذعان داشت که همچنان که ما به سوی دیجتالیسم حرکت می کنیم، تکنولوژی بیشتر و بیشتر به چشم می آید.

نووگراتز اضافه نمود با وجود اینکه بیت کوین در حال حاضر چیزی شبیه یک حباب(bubble) می باشد اما این علاقه شدید به آن چندان غیر موجه نیست چرا که آن یک پیشرفت تکنولوژیک محسوب می شود که وعده تغییرات بنیادین در زندگی را به ما داده است. بیت کوین در حال تبدیل شدن به “بزرگترین حباب زمان ما” می باشد و از آنجاییکه قادر است سریع به سود دهی برسد می تواند در آینده ای بسیار نزدیک به نرخ ۱۰۰۰۰ دلار دست یابد.

او در ادامه اظهار داشت:

“من صدای رمه را می شنوم که نزدیک می شود(کنایه از یک هجوم و  افزایش قیمت)”.

 


 

 

شما چه فکر میکنید؟ این پیش بینی چقدر صحیح است؟ آیا این یک حرکت تبلیغاتی بوده یا واقعا بر اساس هوش مالی گفته شده است؟ نظر خود را با ما درمیان بگذارید

 

 

 

 

 

منبع: coindesk

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

4 دیدگاه
پیمان
پیمان
6 سال قبل

الان ک حدود 11هزار دلار هستش اگ شما بگین این مقاله رو کی خوندین، نویسنده عزیز

hamed
hamed
6 سال قبل
پاسخ  پیمان

سلام
من این مقاله را حدودا 5 ماه پیش خوندم
اگر به چارت ها دقت کنید قیمت بیت کوین اون زمان 4 تا 5 هزار دلار بوده

محمد آذرنیوار
محمد آذرنیوار
6 سال قبل
پاسخ  پیمان

سلام به تاریخ انتشار زیر عنوان دقت کنید.
این مقاله حدود 5 ماه قبل منتشر شده که قیمت بیت کوین خیلی پایین تر بود.

کرم
کرم
6 سال قبل

چ پیش بینی کرد الانم همون دوربر رقمیه که گفت