پیامدهای انفجار قیمت دوج کوین؛ صرافی بیتفینکس دوج کوین را اضافه کرد

پیامدهای انفجار قیمت دوج کوین؛ صرافی بیتفینکس دوج کوین را اضافه کرد

پس از سروصدای زیادی که افزایش قیمت دوج کوین به پا کرد، صرافی بیتفینکس اعلام کرد که معاملات این ارز دیجیتال را به پلتفرم خود اضافه می‌کند. در حال حاضر و با فروکش کردن تب‌وتاب این صعود، قیمت دوج کوین نیز با اصلاح همراه شده است و در محدوده ۰.۰۰۳۵ دلار معامله می‌شود.

به گزارش کوین تلگراف، افزایش توجهات پیرامون دوج کوین در حالی صورت گرفت که کمپین طرفداران این ارز دیجیتال در شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok)، سر و صدای زیادی به پا کرد.

بیتفینکس روز گذشته در توییتی اعلام کرد که کاربران می‌توانند اقدام به سپرده‌گذاری دوج کوین در این پلتفرم کنند. معاملات دوج کوین نیز از ساعت ۸:۳۰ به‌وقت گرینویچ (۱۳:۰۰ به‌وقت تهران) همان روز آغاز شد.

به‌عقیده برخی، جوی که پس از به راه افتادن کمپین تبلیغاتی دوج کوین در تیک تاک ایجاد شد، یکی از عواملی بوده است که بیتفینکس بر پایه آن، اقدام به افزودن این ارز دیجیتال به پلتفرم معاملاتی خود کرده است. داده‌های گوگل نیز نشان می‌دهد که با افزایش توجهات پیرامون دوج کوین، کاربران بسیاری به‌دنبال خرید این ارز دیجیتال رفته‌اند.

داستان افزایش قیمت دوج به همین جا ختم نمی‌شود. پس از آنکه به‌دلیل کمپین تبلیغاتی تیک تاک، نرخ معامله جفت ارز دوج کوین/دلار به بالاترین میزان خود در دو سال گذشته رسید، روز پنجشنبه نیز با جهشی دیگر، هر واحد دوج کوین در رقم ۰.۰۰۵۲ دلار معامله شد. از آن زمان تا به حال قیمت دوج کوین کاهش یافته است و در حال حاضر در محدوده ۰.۰۰۳۵ دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت دوج کوین
نمودار قیمت دوج کوین

پائولو آردونو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد بخش فناوری بیتفینکس، در توییت خود اعلام کرد که طرفداران دوج کوین می‌توانند در این پلتفرم به معامله بپردازند.

افزایش قیمت شدید دوج کوین باعث شد تا بسیاری از رسانه‌های شاخص دنیا نیز مطالبی در ارتباط با این ارز دیجیتال کار کنند. به‌عنوان مثال، بلومبرگ در مطلبی با اشاره به داده‌های گوگل ترندز، مقاله‌ای با محوریت دوج کوین نوشت. در بخشی از این مقاله، بلومبرگ به نقل از جاستین لیچفیلد (Justin Litchfield)، مدیر ارشد فناوری صندوق پوششی پرو چین (ProChain Capital)، نوشت:

این ارز دیجیتال تنها به‌عنوان یک شوخی با سیستم اقتصادی [سنتی] مطرح شد که خود مسئله‌ای عجیب است.

چگونه دوج کوین بخرم در گوگل ترندز
داده‌های گوگل ترندز در ارتباط با جستجوی عبارت «چگونه دوج کوین بخرم» و «چگونه بیت کوین بخرم»

داده‌های گوگل ترندز نشان می‌دهد که طی هفته گذشته، عبارت «چگونه دوج کوین بخرم» از عبارت «چگونه بیت کوین بخرم» پیشی گرفته است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

6 دیدگاه
darkshah
darkshah
۴ سال قبل

سقوط میکنه تا ۰.۰۰۲۵ من موقعیت شورت گرفتم

سید محمد رضا اکرمی فر
سید محمد رضا اکرمی فر
۴ سال قبل

بخرید حتما سود عالی داره من 400 ملیون سود کردم. بیشتر از اینا بالا میره

مهدی امیدی
مهدی امیدی
۳ سال قبل

سلام دوج کوین برای سرمایه گذازی خوبه

پاندای بیکار
پاندای بیکار
۴ سال قبل

شما مگه چقدر پول دارین که همش ارز میخرین:/

احسان
احسان
۴ سال قبل

این ارز آخرش یه روزی حداقل به 1 دلار میرسه،‌ و اون موقع کسانی برد کردن که مقدار زیادی ازش داشته باشن، تا دیر نشده دست به کار بشین رفقا . . .

Sadegh
Sadegh
۴ سال قبل

رو بایننس هم فیوچرز دوج اضافه شد، اصن یه وضی