تشابه زیاد روند صعودی اخیر بیت کوین با رشد پارابولیک ۲۰۱۷

تشابه زیاد روند صعودی اخیر بیت کوین با رشد پارابولیک ۲۰۱۷

همانطور که میدانیم نخستین حرکت پر قدرت صعودی بیت کوین در ژولای ۲۰۱۷ و در قیمت ۲۰۰۰ دلار آغاز شد که بعد از گذشت تقریبا ۵ ماه در دسامبر ۲۰۱۷ قیمت بیت کوین را به ۲۰,۰۰۰ دلار رساند. در حرکت اخیر صعودی بیت کوین از دسامبر ۲۰۱۸ نیز شاهد صعود قیمت از ۳۲۰۰ دلار تا قیمت کنونی ۱۳,۰۰۰ دلار هستیم.

به تحلیلی که یکی از تحلیلگران در تریدینگ ویو در ۲۱ فوریه ۲۰۱۹ و در ابتدای روند صعودی اخیر منتشر کرده است توجه کنید:

تشابه زیاد روند صعودی اخیر بیت کوین با رشد پارابولیک 2017

بر طبق پیشبینی وی حرکات صعودی قیمت به شکل نمودار خاکستری و مطابق حرکت صعودی اصلی بیت کوین بوده است، که در شکل زیر نیز نمودار به روز شده پس از این تحلیل تا تاریخ امروز را مشاهده می کنید.

تشابه زیاد روند صعودی اخیر بیت کوین با رشد پارابولیک 2017 مشاهده کردیم که این تحلیلگر با پیدا کردن پایان روند نزولی و تکیه بر اصل تکرار گذشته در آینده چگونه توانسته است حرکات صعودی بیت کوین را تشخیص دهد. جزییات بیشتر این تحلیل را در عکس زیر ببینید:

تشابه زیاد روند صعودی اخیر بیت کوین با رشد پارابولیک 2017

بررسی شباهت بین حرکات صعودی بیت کوین در گذشته و حال حاضر

با مقایسه‌ی نمودار خاکستری رنگ (که کپی شده حرکت صعودی در سال ۲۰۱۷ است) و حرکت صعودی فعلی متوجه شباهت های بسیاری بین حرکات این دو می شویم.

این شباهت می تواند احتمال حرکات مشابه در آینده و البته صعود به اهداف بالاتر که در تحلیل گذشته بیت کوین به آن اشاره کردیم را تشدید کند.

 

 

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
حمید
حمید
4 سال قبل

ممنون از تحلیل های عالی شما
سوالی داشتم خدمتتون
چطور میتونم دیتا لایو ارز الکترونیک روی متاتریدر 4 داشته باشم

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
4 سال قبل
پاسخ  حمید

سلام به شما حمید جان ممنون از نظرت
دیتای بروکرهای فارکس که روی پلتفرم متاتریدر عرضه می شوند چندتا مشکل دارند اولا اینکه نوسانات قیمت مخصوصا در بروکرهای که با ایران کار می کنند بسیار نویز دارد و اغلب به نادرستی به دست شما میرسند و فیلتر حجم هم با نگاه به همان بروکر تعریف میشود و اشکالاتی از این قبیل که در تحلیل شما اشتباه ایجاد می کند و ثانیا اینکه فقط بروکرهایی که ارز دیجیتال روی انها ترید میشود قابیلیت نشان دادن این دیتاها به شما را دارند.
به نظر بنده از خود سایت تریدینگ ویو و اینوستینگ با ادرسهای زیر استفاده کنید که هم اطلاعات دقیق تر است و هم ابزارهای بهتری در اختیار شما می گذارند:
tradingview.com
investing.com
موفق باشید