atlasarzdigital

رکورد شکنی بیت کوین و اتریوم ادامه دارد

رکورد شکنی بیت کوین و اتریوم ادامه دارد

قیمت اتریوم و بیت کوین در 24 ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است . برای اتریوم این قیمت در دو ماه گذشته بی سابقه بوده است اما برای بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود رسیده است.

رکورد شکنی بیت کوین و اتریوم ادامه دارد

اتریوم

بر اساس سایت CoinMarketCap، روز گذشته قیمت اتریوم از 340 دلار به 360 دلار رسید و اکنون که در حال نگارش این خبر هستیم (ساعت 9:34 هشتم شهریور ماه) قیمت اتریوم به 377 دلار است.

این رقم حدود 46 دلار کمتر از بالاترین قیمت تاریخ این ارز یعنی 411 دلار است. به نظر می رسد که یکی از دلایل افزایش قیمت، تجارت پویا در کره جنوبی است. اطلاعات سایت CoinMarketCap نشان می دهد که سه صرافی برتر از نظر حجم معملات اتریوم، دو صرافی کره ای (Bithumb و Coinone) هستند و به ترتیب 14.74 و 6.76 درصد از معاملات را به خود اختصاص داده اند،. صرافی چینی OKCoin هم با 9.47 درصد از مبادلات یکی از راس های این مثلث است.

این اتفاقات طی روز های اخیر برای ارزهای دیگر هم افتاده است، یکی از دلایل افزایش قیمت توکن XRP ریپل، بیت کوین کش و مونرو هم صرافی ها و مبادلات حجیم در کره جنوبی است.

بیت کوین

بیت کوین هم به بالاترین قیمت تاریخ خود رسید و در 24 گذشته تا کنون حدود شش درصد افزایش قیمت داشته است. اکنون که ما در حال نگارش این خبر هستیم، قیمت بیت کوین حدود 4580 دلار است.

نظریه پردازان و کارآفرینانی نظیر جان مک آفی و مکس کایزر در توییتر های خود اعلام کردند که پیشبینی می کنند تا چند ماه آینده قیمت بیت کوین به راحتی به 5000 دلار خواهد رسید.

در روز های اخیر، افزایش ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به 161 میلیارد دلار و رشد روز افزون ارزهای دیجیتالی باعث شده است که علاقه مندان به این حوزه بیش از پیش به آینده امیدوار باشند.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه رکورد شکنی بیت کوین و اتریوم ادامه دارد ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x