رکورد شکنی بیت کوین و اتریوم ادامه دارد

رکورد شکنی بیت کوین و اتریوم ادامه دارد

قیمت اتریوم و بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است . برای اتریوم این قیمت در دو ماه گذشته بی سابقه بوده است اما برای بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود رسیده است.

رکورد شکنی بیت کوین و اتریوم ادامه دارد

اتریوم

بر اساس سایت CoinMarketCap، روز گذشته قیمت اتریوم از ۳۴۰ دلار به ۳۶۰ دلار رسید و اکنون که در حال نگارش این خبر هستیم (ساعت ۹:۳۴ هشتم شهریور ماه) قیمت اتریوم به ۳۷۷ دلار است.

این رقم حدود ۴۶ دلار کمتر از بالاترین قیمت تاریخ این ارز یعنی ۴۱۱ دلار است. به نظر می رسد که یکی از دلایل افزایش قیمت، تجارت پویا در کره جنوبی است. اطلاعات سایت CoinMarketCap نشان می دهد که سه صرافی برتر از نظر حجم معملات اتریوم، دو صرافی کره ای (Bithumb و Coinone) هستند و به ترتیب ۱۴.۷۴ و ۶.۷۶ درصد از معاملات را به خود اختصاص داده اند،. صرافی چینی OKCoin هم با ۹.۴۷ درصد از مبادلات یکی از راس های این مثلث است.

این اتفاقات طی روز های اخیر برای ارزهای دیگر هم افتاده است، یکی از دلایل افزایش قیمت توکن XRP ریپل، بیت کوین کش و مونرو هم صرافی ها و مبادلات حجیم در کره جنوبی است.

بیت کوین

بیت کوین هم به بالاترین قیمت تاریخ خود رسید و در ۲۴ گذشته تا کنون حدود شش درصد افزایش قیمت داشته است. اکنون که ما در حال نگارش این خبر هستیم، قیمت بیت کوین حدود ۴۵۸۰ دلار است.

نظریه پردازان و کارآفرینانی نظیر جان مک آفی و مکس کایزر در توییتر های خود اعلام کردند که پیشبینی می کنند تا چند ماه آینده قیمت بیت کوین به راحتی به ۵۰۰۰ دلار خواهد رسید.

در روز های اخیر، افزایش ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به ۱۶۱ میلیارد دلار و رشد روز افزون ارزهای دیجیتالی باعث شده است که علاقه مندان به این حوزه بیش از پیش به آینده امیدوار باشند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه