امکانات میانبر خرید ارز دیجیتال؛ خرید و فروش در کسری از ثانیه

امکانات میانبر خرید ارز دیجیتال؛ خرید و فروش در کسری از ثانیه

فکرش را بکنید وب‌سایتی وجود داشته باشد که روی آن بتوانید اخبار ارزهای دیجیتال را بخوانید، جدیدترین تحلیل‌های کوین‌ها و توکن‌ها رو ببینید، مسیر آموزش‌تان در دنیای ارزهای دیجیتال را کامل کنید و در نهایت با اطلاعاتی که جمع کرده‌اید خرید و فروش‌های موفقی داشته باشید! از این به بعد روی ارزدیجیتال همه این کارها را می‌توانید انجام دهید.

قابلیت جدید ارزدیجیتال با نام «میانبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال» امکان خرید و فروش کوین‌ها و توکن‌ها با چند کلیک را برای شما فراهم می‌کند. یعنی شما دیگر نیازی نیست برای پاسخ به نیاز خرید و فروش به جای دیگری بروید! همه چیز در همینجا مهیاست. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

میانبر (ویجت) خرید و فروش ارز دیجیتال چیست؟

ویجت خرید و فروش، جدیدترین قابلیت وب‌سایت ارزدیجیتال (Arzdigital.com) است. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید به‌راحتی و با چند کلیک ساده و به صورت آنی، بیش از ۷۰۰ ارز دیجیتال را بخرید و بفروشید. این ویجت مستقیماً به حساب شما روی صرافی ایرانی اوکی اکسچنج شما متصل است و تمام سوابق تراکنش شما روی آن ذخیره خواهد شد.

 بیشتر بخوانید: ۱۰ قابلیت وب‌سایت ارزدیجیتال که شاید نشناسید

ویجت خرید و فروش چطور کار می‌کند؟

برای استفاده از این میانبر تنها کافی است وارد صفحه «خرید ارز دیجیتال» روی وب‌سایت بشوید و ارز دیجیتال موردنظرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب جفت ارز موردنظر، مبلغی که قصد خریدش یا فروشش را دارید وارد کنید و روی گزینه خرید/ فروش کلیک کنید. 

در صورتی که روی اوکی اکسچنج حساب نداشته باشید، یک حساب با شماره تلفن و شماره ملی شما ساخته خواهد شد و در صورتی که قبلاً حسابی روی این صرافی باز کرده باشید، تمام تراکنش‌ها و سوابق خرید و فروش‌های شما روی صرافی نیز ثبت می‌شود.

در نهایت به درگاه پرداخت متصل می‌شوید و مبلغ مدنظرتان را پرداخت می‌کنید. کار تمام است! ارزهای دیجیتالی که خریده‌اید روی حساب صرافی شما شارژ می‌شود و در هر زمان که بخواهید می‌توانید آنها را برداشت کنید، به ارزهای دیجیتال دیگر تبدیلشان کنید یا در بازارهای مخلتف تریدشان کنید. 

امکانات میانبر خرید و فروش ارزدیجیتال

خرید و فروش آنی ارز دیجیتال

مهمترین قابلیتی که ویجت ارزدیجیتال در اختیار شما قرار می‌دهد، امکان خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال مختلف است. با استفاده از این میانبر، در کمتر از ۱ دقیقه کوین یا توکن موردنظرتان را از بین چند صد ارز دیجیتال مختلف انتخاب و مبلغش را پرداخت می‌کنید. 

خرید و فروش آنی با ویجت ارزدیجیتال

کارمزد خرید برای استفاده از این میانبر تفاوتی با کارمزد خرید مستقیم از صرافی ندارد و می‌توانید با خیالت راحت و بدون دغدغه‌ٔ قیمت بالاتر، خریدتان را تکمیل کنید. شایان ذکر است که کارمزد فروش از طریق ویجت صفر است و این یک مزیت بزرگ برای خرید و فروش‌های آنی ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. 

احراز هویت آنی

احراز هویت در میانبر ارزدیجیتال در عرض چند ثانیه انجام می‌شود! فقط بستگی دارد سرعت تایپتان چقدر است. به محض واردکردن شماره تلفن و کد ملی، حسابتان احراز می‌شود و می‌توانید مراحل خریدتان را تکمیل کنید. در واقع احراز هویت در ویجت ارزدیجیتال به معنای حقیقی کلمه آنی است. 

پس از تکمیل خرید و پرداخت وجه به حسابتان روی اوکی اکسچنج منتقل خواهید شد و می‌توانید سوابق معامله‌هایتان و تراکنش‌هایتان را ببینید. در صورتی که قصد ارتقای سطح احراز هویتتان را داشته باشید، به‌راحتی روی اوکی اکسچنج این امکان در کمتر از چند دقیقه مهیا شده است. 

خرید ارزان ارزهای دیجیتال

قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طریق این میانبر تفاوتی با خرید و فروش مستقیم از یا به صرافی ندارد. هیچ کارمزد اضافی‌ای در این بین پرداخت نمی‌کنید و می‌توانید با خیال راحت از ویجت استفاده کنید. 

در حالت فروش هم هیچ کارمزدی از شما دریافت نمی‌شود و صفر است. این یک مزیت بزرگ برای شما به‌عنوان یک تریدر یا سرمایه‌گذار به حساب می‌آید و خبری از زحمت حساب و کتاب کارمزد هم در کار نیست.

تبدیل ارزهای دیجیتال به ریال

در حال حاضر بیش از ۷۰۰ ارز دیجیتال مختلف قابلیت خرید و فروش با میانبر ارزدیجیتال را دارند. تمام این ارزها و توکن‌ها با جفت ارز ریالی قابل معامله هستند. یعنی علاوه بر این که می‌توانید در ازای پرداخت ریال ارز دیجیتال دریافت کنید، می‌توانید ارزهای دیجیتالتان در اوکی اکسچنج را هم خیلی سریع به تومان تبدیل کنید.

تبدیل ریال به کریپتو و کریپتو به ریال از جمله امکانات میانبر خرید و فروش ارز دیجیتال است

مثلاً شما اگر ۱ تتر روی حسابتان در اوکی اکسچنج داشته باشید، می‌توانید با استفاده از میانبر ارزدیجیتال خیلی ساده و راحت این ۱ تتر را با قیمت فعلی تتر و بدون کارمزد به تومن تبدیل کنید. 

ثبت نام با کد ملی و شماره تلفن همراه

ثبت نام و احراز هویت اولیه در میانبر خرید و فروش ارز دیجیتال با استفاده از کد ملی و شماره تلفن انجام می‌گیرد. یعنی تنها کافی است یک شماره تلفن همراهی که به اسم دارنده کد ملی مدنظرتان است وارد و آن را تأیید کنید. پس از تأیید کد ملی و شماره تلفن، می‌توانید بدون محدودیت از ویجت استفاده کنید. 

فراموش نکنید که برای موارد امنیتی و حقوقی، کد ملی و شماره تلفن شما باید به اسم خودتان باشد در غیر این صورت عواقب این کار بر عهده خودتان است و هیچ مسئولیتی بر گردن ارزدیجیتال یا اوکی اکسچنج نخواهد بود. 

مراحل استفاده از ویجت ارزدیجیتال

سؤالات متداول

آیا خرید و فروش با ویجت ارزدیجیتال گران‌تر است؟

خیر؛ خرید و فروش کوین‌ها و توکن‌ها در میانبر ارزدیجیتال هیچ تفاوت قیمتی با خرید مستقیم یا فروش مستقیم در صرافی ندارد و هیچ کارمزد اضافه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

آیا میانبر ارزدیجیتال پشتیبانی دارد؟

بله شما در هر لحظه از شبانه‌روز می‌توانید از طریق آیکون شماره تلفن که در بالای ویجت خرید و فروش قرار گرفته است، نسبت به دریافت پشتیبانی اقدام کنید.

ارز دیجیتال خریده‌ام ولی پولی به حسابم روی صرافی واریز نشده است، چه کار کنم؟

ابتدا مطمئن شوید که با شماره تلفن درست وارد صرافی شده‌اید. در غیر این صورت هیچ جای نگرانی نیست، به‌راحتی و از طریق تماس با پشتیبانی می‌توانید در کمتر از ۱ ساعت مشکلتان را رفع کنید. 

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
محمدرضا
محمدرضا
۵ ماه قبل

با کارمزد بسیار بالا ، نخیرم