پرواز آلت کوین‌ها همزمان با سکوت بیت کوین؛ چه در انتظار بیت کوین است؟

پرواز آلت کوین‌ها همزمان با سکوت بیت کوین؛ چه در انتظار بیت کوین است؟

به‌عقیده تحلیل‌گران، تثبیت قیمت بیت کوین در محدوده‌ای بین ۳۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار ممکن است عاملی صعودی برای قیمت آلت کوین‌ها باشد.

به گزارش نیوز بی‌تی‌سی، قیمت بیت کوین در هفته‌های گذشته در بازه‌ای بین ۳۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار در نوسان بوده است. همان‌طور که در نمودار زیر دیده می‌شود، بیت کوین در یک الگوی پرچم در حال نوسان است.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

روند کلی بازار در میان‌مدت عمدتاً به رفتار بیت کوین و موفقیت و شکست خریداران در رسیدن به اهدافشان بستگی دارد. یکی از معامله‌گران انتظار دارد قیمت بیت کوین در میان‌مدت در یک محدوده ثابت نوسان کند. او در ادامه می‌افزاید که این مسئله به‌نفع بازار آلت کوین‌ها خواهد بود.

در حال حاضر قیمت بیت کوین در محدوده ۳۶,۶۳۰ دلار معامله می‌شود. شبکه گذشته قیمت بیت کوین توانسته بود تا ۳۷,۵۰۰ دلار هم اوج بگیرد.

در روزهای گذشته شاهد حمایت گسترده در نزدیکی ۳۰,۰۰۰ دلار و مقاومت شدید در محدوده‌های نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار بودیم. پاسخ معامله‌گران در این نواحی می‌تواند تعیین‌کننده روند بازار در کوتاه‌مدت باشد.

یکی از تحلیل‌گران عنوان می‌کند که تا زمانی که تکلیف بیت کوین و الگوی پرچم آن مشخص نشود، شاهد تثبیت قیمت خواهیم بود. او با بیان اینکه این مسئله نشانه‌ای صعودی برای بازار آلت کوین‌هاست، خاطر نشان کرد:

نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین: بیت کوین در حال نوسان در یک الگوی پرچم است. این تثبیت قیمت در این محدوده نشانه‌ای بسیار خوب برای آلت کوین‌هاست. تا زمانی که بیت کوین در این مثلث باشد، اکثر معاملاتم را در بازار آلت کوین‌ها انجام می‌دهم.

اگر ضلع بالایی الگوی پرچم شکسته شود، بیت کوین این فرصت را خواهد داشت که بخشی از سلطه از دست رفته خود در بازار را پس بگیرد. سلطه بیت کوین با افزایش قیمت آلت کوین‌ها کاهش یافته و به ۶۴.۶۹ درصد رسیده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

12 دیدگاه
جیم جمالی
جیم جمالی
3 سال قبل

هنوزم تو پروازند، کی با مخ بخورند زمین....

ابوالفضل نوایی لواسانی
ابوالفضل نوایی لواسانی
3 سال قبل

درکل خرید بیت کوین خوبه یانه ‌؟

سامان قهرمانی
سامان قهرمانی
3 سال قبل

همیشه از بازار بترسید. هیچ وقت هیچ تضمینی صد درصدی وجود نداره، در یک لحظه همه معادلات میتونن عوض بشن. این فقط تجربه منه.

Rezaie
Rezaie
3 سال قبل

تا هفته آینده صبرکنید بایدن بیاد سرکار بعدش خرید کنید

مهب
مهب
3 سال قبل
پاسخ  Rezaie

واقعا درست گفتی من یه اشتباهی کردم دو روز پیش خرید زدم و تو ضرر بدی رفتم

رضا
رضا
3 سال قبل

اتریوم راحت 2000$ رو میزنه. آلت هایی رو هم که از بازار جا موندن پیدا کنید خرید کنید. اکثرا دارن سقف میزنن.

مجید تاجیک
مجید تاجیک
3 سال قبل

بیتکوین بخرید که داره رشدش شروع میشه

بهروز
بهروز
3 سال قبل

سلام بیت کوین چطوری میتونم تو سایتش یا جایی که میشه ثبت نام کرد؟با اسم و رسم واقعی اگه تنظیم کنم مشکلی برام پیش نمیاد ؟ یا باید ایمل غیر از اونی که باهاس کار میکنم بدم . متشرک .سپاس داداش

🇮🇷MEHDI🇮🇷
🇮🇷MEHDI🇮🇷
3 سال قبل

پس این زیبای خفته میخواد دوباره پر بکشه

Omid s
Omid s
3 سال قبل

این قضیه سیاستیه برای جلوگیری از رشد زیاد بیت کوین و اتریوم و مهمتر حفظ سرمایه در بازارای طلا، نگه داشتن سرمایه گذار و خرید سهام توی شرکتای بزرگ دنیا مثل اپل و... .

ایمان
ایمان
3 سال قبل

منظورتون از پرواز 7 8 برابری شدن آلت کوین هاست؟؟!
فراموش نکردید که پروازی که ما انتظار داشتیم 100 برابری شدنشونه تازه از قیمت متوسطشون.
نه از کف این دوسه ساله .

مجید تاجیک
مجید تاجیک
3 سال قبل

بیتکوین بخرید مثل موشک میخاد پرواز بکنه - منتظر باشین -تحلیل من