اگنس واتر، اولین شهر گردشگردی سازگار با ارز دیجیتال!

اگنس واتر، اولین شهر گردشگردی سازگار با ارز دیجیتال!

شهر توریستی «آگنس واتر» استرالیا برای اولین برای در جهان پرداخت های گردشگران را با ارزهای دیجیتال می پذیرد.

بنابر گزارشات موجود گفته می شود که «آگنس واتر» اولین شهر پول دیجیتال در جهان است که پرداخت ها را به پول های دیجیتال همراه با کارت های اعتباری و پول نقد می پذیرد.

اگنس واتر، اولین شهر گردشگردی سازگار با ارز دیجیتال!

جاذبه گردشگری در اگنس واتر

زیرساخت اجرای این فناوری در «آگنس واتر» توسط شرکت استارت آپ «تراول بای بیت» راه اندازی شده و هدف از آن جذب بیشتر گردشگر به این منطقه است.

در همین حال مدیر عامل شرکت استارت آپ «تراول بای بیت» گفته است:

هنگام سفر به کشورهای جهان به پول های مختلفی نیاز دارید؛ در ضمن نرخ ارز می تواند گیج کننده باشد و بعضی وقت ها هم برای پیدا کردن خودپرداز به دردسر می افتید و ممکن است در پاره ای از موارد صرافی ها سر شما کلاه بگذارند؛ در این حین سفر با یک ارز جهانی مانند بیت کوین، کار معقولانه ای است.

اگنس واتر، اولین شهر گردشگردی سازگار با ارز دیجیتال!

اپلیکیشن travel by bit

هفته گذشته، این شرکت یک اپلیکیشن جدید را راه اندازی کرد که گردشگران می توانند با استفاده از آن در فرودگاه «بریزبین» پرداخت های خود را با ارز دیجیتال انجام دهند.

بیشتر بخوانید: برای اولین بار در جهان فرودگاهی در استرالیا ارزهای دیجیتال را پذیرفت

اگرچه استرالیا بصورت رسمی ارزهای دیجیتال را به عنوان ابزاری برای پرداخت نپذیرفته است؛ اما بیش از ۳۰ فروشگاه در «آگنس واتر» کاملا این ارزها را قبول می کنند.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه