۹۸ درصد تراکنش‌های BSV به هواشناسی اختصاص دارد!

۹۸ درصد تراکنش‌های BSV به هواشناسی اختصاص دارد!

بنا بر اخبار به دست آمده، بالغ بر ۹۸ درصد از تراکنش‌های ثبت شده در بلاک چین بیت کوین اس وی (BSV) در سی روز گذشته به اطلاعات آب‌وهوا مربوط می‌شوند. این اطلاعات از طریق سایت نمایش وضعیت آب‌وهوای WeatherSV ثبت شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری کوین تلگراف، پینتد فراگ (Painted Frog) در توییتر خود نوشت که طبق Trends.cash، سایت نمایش داده‌های بلاک چین بیت کوین کش، بخش عمده‌ای از تراکنش‌های بیت کوین اس وی به ثبت داده‌های آب‌وهوا مربوط می‌شود. این اطلاعات از طریق سایت WeatherSV، سایت نمایش و ثبت وضعیت آب‌وهوا در دفتر کل توزیع‌شده، ثبت شده‌اند.

نمایش فعالیت‌های ثبت‌شده در بلاک چین بیت کوین اس وی در 30 روز گذشته

نمایش فعالیت‌های ثبت‌شده در بلاک چین بیت کوین اس وی در ۳۰ روز گذشته

طبق اطلاعات منتشرشده، دیگر فعالیت‌های صورت گرفته با بیت کوین اس وی در طی ۳۰ روز گذشته، شامل استفاده از مِمو (Memo)، شبکه‌ی اجتماعی بیت کوین کش (BCH)، پروژه‌ی منبع باز سازمان‌دهی بلاک چین بیت کوین اس وی به نام اوپن دایرکتوری (Open Directory) و همچنین مانی باتن (Money Button)، برنامه‌ی پرداخت با ارزهای دیجیتال در بلاک چین بیت کوین SV، می‌شود.

در این بازه‌ی زمانی ۳۰ روزه، سایت WeatherSV با بیش از ۱.۲ میلیون تراکنش، در رتبه‌ی اول و پس از آن نیز ممو، با حدود ۹ هزار تراکنش، در رتبه‌ی دوم جای دارد.

ده مورد از فعالیت‌های ثبت‌شده در بلاک چین بیت کوین اس وی در طی 30 روز گذشته

ده مورد از فعالیت‌های ثبت‌شده در بلاک چین بیت کوین اس وی در طی ۳۰ روز گذشته

طبق توییت پینتد فراگ، WeatherSV در اصل یک سرویس اشتراکی و پولی بوده که هر ساعت، داده‌های مربوط به وضعیت آب هوا را از سایت OpenWeatherMap.org کپی کرده و بیشترین تعداد تراکنش را در شبکه‌ی بیت کوین اس وی به خود اختصاص داده است.

بیت کوین کش اولین هارد فورک بیت کوین بوده که در ماه آگوست ۲۰۱۷ ایجاد شد، این در حالی است که بیت کوین اس وی نیز اولین هارد فورک بیت کوین کش بوده که توسط کریگ رایت (Craig Wright)، مدعی هویت ساتوشی ناکاماتو که در اثبات مالکیت بیت کوین نیز ناکام ماند، ایجاد شد. در ماه می ۲۰۱۹، وی با ادعا به نوشتن بخشی از کد بیت کوین و همچنین وایت پیپر آن، موجی از نارضایتی را در جامعه‌ی ارزهای دیجیتال به راه انداخت.

با توجه به داده‌های سایت کوین‌مارکت‌کپ، در زمان نگارش این مطلب، ارز دیجیتال بیت کوین کش، چهارمین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار بوده که در حال حاضر به قیمت ۴۷۳.۴۱ دلار معامله می‌شود. بیت کوین اس وی نیز در جایگاه هشتم قرار داشته و قیمت آن به ۲۳۵.۷۱ دلار رسیده است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
دیجیتال نوت | DigitalNote_XDN
دیجیتال نوت | DigitalNote_XDN
4 سال و 9 ماه قبل

سکه ای که فیکتوشی پشتش باشه ، بیشتر از این ارزش نداره!
دیره یا زود سقوط می کنه