۸۸ درصد آدرس‌های بیت کوین و ۹۲ درصد آدرس‌های اتریوم اکنون در سود هستند

۸۸ درصد آدرس‌های بیت کوین و ۹۲ درصد آدرس‌های اتریوم اکنون در سود هستند

داده‌های درون زنجیره‌ای تازه نشان می‌دهد که تقریباً ۹۰ درصد آدرس‌های بیت کوین و اتریوم در وضعیت سوددهی قرار دارند.

به گزارش یوتودی، داده‌های تازه بیانگر آن است که بخش عمده‌ای از آدرس‌های بیت کوین و اتریوم در وضعیت سوددهی قرار دارند. این در حالی است که آدرس‌های اتریوم بیشتری نسبت به آدرس‌های بیت کوین در سود هستند.

بر اساس آمارهای «Intotheblock»، حدود ۸۸ درصد از آدرس‌های بیت کوین در وضعیت سوددهی هستند. این میزان برابر با ۳۳.۷۰ میلیون آدرس است.

علیرغم اصلاح ۱۵ درصدی دیروز، داده‌های درون‌زنجیره‌ای گلاسنود (Glassnode) نشان می‌دهد که وضعیت سختی استخراج و هش ریت شبکه بیت کوین در اوج تاریخی خود قرار دارد که نشانه سلامت بازار است.

گلاسنود همچنین عنوان می‌کند که تعداد آدرس‌ها با موجودی ۱,۰۰۰ بیت کوین، به نسبت آدرس‌هایی با بیت کوین‌های کمتر از ۱,۰۰۰ یا بیشتر از ۱,۰۰۰ در حال افزایش است. گلاسنود در این باره می‌نویسد:

همزمان با اصلاح قیمت بیت کوین، داده‌های فاندامنتال درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که شبکه در وضعیت سالم قرار دارد. هش ریت و سختی استخراج در اوج تاریخی هستند.

داده‌های «Intotheblock» در مورد آدرس‌های اتریوم هم وضعیتی مشابه را نشان می‌دهد. طبق آمارها، تعداد کیف پول‌های اتریومی که در سود هستند به ۴۷.۰۹ میلیون، معادل ۹۱.۸ درصد آدرس‌های اتریوم، رسیده است. همان طور که گفتیم، این میزان از آدرس‌های بیت کوینی که در سود هستند بیشتر است.

قیمت اتریوم دیروز و پس از یک دوره صعودی، اصلاح شد و به زیر ۱,۰۰۰ دلار سقوط کرد. این در حالی بود که یکشنبه، قیمت اتریوم در یک قدمی رکورد تاریخی ۱,۴۳۲ دلاری قرار داشت. این رکورد قیمتی دقیقاً ۳ سال پیش ثبت شده بود.

ارزهای دیگر بازار هم عمدتاً در وضعیت سوددهی قرار دارند. به‌عنوان مثال ۸۸ درصد آدرس‌های بیت کوین کش، ۷۰ درصد آدرس‌های لایت کوین و ۷۹ درصد آدرس‌های آوی (AAVE) در سود هستند.

BTC
وضعیت آدرس‌های ارزهای دیجیتال مختلف

داده‌های سانتیمنت (Santiment) هم نشان می‌دهد که با وجود سقوط ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین، حجم معاملات بیت کوین در صرافی در حال احیایی سریع است.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین در محدوده ۳۵,۷۵۰ دلار معامله می‌شود. کی یانگ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل کریپتوکوانت (CryptoQuant)، معتقد است که افزایش فشار فروش از جانب ماینرها در بازار عامل اصلی اصلاح اخیر بوده است.

از سوی دیگر، آمارهای بای‌بی‌تی (Bybt) نشان می‌دهد که لیکویید شدن ۲.۴ میلیارد دلار بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال، کاهش قیمت بیت کوین را تسهیل کرده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

9 دیدگاه
مهران
مهران
3 سال قبل

ن چطور میتونم استخراج کنم

جاوید
جاوید
3 سال قبل

من دیروز بد ترین روز بود برام ۶۵۰ میلیون از دست دادم

علی خالقی
علی خالقی
3 سال قبل
پاسخ  جاوید

سلاموخدا کنه فقط ضرر مالی باشه

مهران
مهران
3 سال قبل
پاسخ  جاوید

سلام من تازه واردم....چطوری باید استخراج انجام بدم

امید
امید
3 سال قبل
پاسخ  جاوید

چرا🙄

جاوید
جاوید
3 سال قبل
پاسخ  امید

وقتی دیروز از ۲۹ هزار پوند تو ۲/3 ساعت اومد پایین من رو ۲۲۰۰۰ پوند فروختم گفتم میاد پایین بعد میخرم ۲.۲۵ بیت کوین داشتم حالا ۴۹۰۰۰ پوند واسم موند شب قبلش ۶۸۰۰۰ هزار پوند داشتم

امیر
امیر
3 سال قبل
پاسخ  جاوید

تویی که این مقدار سرمایه گذاریکردی پس احساسی خریدی .تصلا قرار نیست رو این مقدار بمونهپس صبور باش

حمید
حمید
3 سال قبل

سلام بر اساتید ارز دیجیتال دو روزی هست که استخر f2poolبه مشکل خورده و باز نمیشه الان با قیلتر شکن تست کردم درست شد مشکلی برای استخر پیش امده یا فقط برای من اینجوریه

رقیه دژم
رقیه دژم
3 سال قبل
پاسخ  حمید

مثل اینکه اونم ایران را از لیستش پاک کرده ونمیشه افراد جدید عضو بشن