atlasarzdigital

بیل میلر با سرمایه گذاری 30 درصد بودجه صندوق سرمایه گذاری خود در بیت کوین به سود سرشار دست یافت

بیل میلر با سرمایه گذاری 30 درصد بودجه صندوق سرمایه گذاری خود در بیت کوین به سود سرشار دست یافت

بیل میلر(Bill Miller)، رییس اسبق شرکت سرمایه گذاری سهام Legg Mason Value Trust و رییس فعلی شرکت Miller Value Partners LLC اذعان داشت که تقریبا 30 درصد از بودجه صندوق سرمایه گذاری تامینی بیل میلر را در بیت کوین سرمایه گذاری نموده.

آن بخش از بودجه صندوق سرمایه گذاری تامینی بیل میلر که در بیت کوین سرمایه گذاری شده تنها طی 12 ماه از 5 درصد به 30 درصد افزایش یافت.

بیل میلر با سرمایه گذاری 30 درصد بودجه صندوق سرمایه گذاری خود در بیت کوین به سود سرشار دست یافت

بیل میلر اخیرا طی مصاحبه ای با نشریه وال استریت عنوان داشت تقریبا 30 درصد بودجه 154 میلیون دلاری(635 میلیارد تومان) صندوق سرمایه گذاری تامینی MVP 1 شرکت در بیت کوین سرمایه گذاری شد. در حالیکه بیت کوین دربردارنده  تنها 5 درصد از کل بودجه صندوق MVP 1 در سال 2016(1395) بوده است، سهم کل بودجه این صندوق که توسط هلدینگ های بیت کوین افشا گردیده که در پی صعود قیمت بیت کوین افزایش چشمگیری داشته که تقریبا معادل 600 درصد در سال جاری می باشد. آقای میلر بیان داشت که صندوق سرمایه گذاری تامینی MVP 1 طی سال 2017(1396) تا کنون به ارزشی تقریبا معادل 72.5 درصد دست یافته است.

آقای میلر طی نامه ای که هفته گذشته برای سرمایه گذاران ارسال نمود چنین برآورد کرده که میانگین قیمت پرداختی بیت کوین های این صندوق تقریبا معادل 350 دلار به ازای هر بیت کوین بوده است. گرچه آقای میلر اعلام نموده که این صندوق اقدام به خرید هیچ بیت کوین دیگری با قیمت فعلی نخواهد کرد. طبق گزارشات او عنوان داشته که چنانچه بازار بیت کوین تحت تاثیر قرار نگیرد مایل است یک درصد از ارزش خالص نقدینگی خود را به بیت کوین اختصاص دهد.

بیل میلر با سرمایه گذاری 30 درصد بودجه صندوق سرمایه گذاری خود در بیت کوین به سود سرشار دست یافت

آقای میلر اولین بار در سال 2014 بر بیت کوین سرمایه گذاری نمود

نامه آقای میلر نشان از یک چشم انداز بی طرفانه و متعادل در خصوص آینده بیت کوین دارد که طی آن بیت کوین به عنوان یک آزمایش تکنیکی جهت اثبات یا عدم اثبات ارزش دراز مدت آن توصیف شده است.
آقای میلر عنوان داشت:

“بیت کوین دارای بازار سرمایه ای بزرگ تر از 90 درصد شرکت ها در اس اند پی 500 (S&P 500) می باشد اما هنوز هم احتمال شکست آن وجود دارد. نه من در این مورد چیزی می دانم و نه هیچکس دیگر و مهم نیست که آنها چقدر از درستی نظراتشان مطمئنند… من باور دارم که هنوز برای بیت کوین این فرصت وجود دارد که به صفر برسد، اما این فرصتی هر روزه نیست. همچنانکه سرمایه گذاریهای مخاطره آمیز در اکوسیستم بیت کوین رو به افزایش است و افراد بیشتری با آن آشنا شده و نسبت به خرید آن اقدام می کنند، این فرصت رو به کاهش می رود.

آقای میلر در نامه خود بدین نکته هم اشاره نمود:

“یک گروه از سرمایه گذاران برجسته و قدرتمند از جمله وارن بافت، جیمی دیمون و هاوارد مارکس ترکیدن قریب الوقوع حبابی به نام بیت کوین را پیش بینی کرده اند. “

آقای میلر در سال 2014(1393) طی مصاحبه ای با سی ان بی سی انتقادات اخیر بافت نسبت به بیت کوین را رد کرد. او در این خصوص اظهار داشت:

“چنانچه بیت کوین بتواند تنها به 10 درصد ارزش طلای محبوب دست یابد، 800 میلیارد دلار از ارزش بازار را در برخواهد گرفت.”

آقای میلر در ژوئن(خرداد) سال جاری بیت کوین را به عنوان یک نوآوری حقیقی و یک درهم کوبنده واقعی پول مرسوم توصیف نمود.

 

 

نظر شما چیست؟ این حرکت اقای میلر چه درس هایی برای دیگر شرکت ها دارد؟ آیا صندوق ها و شرکت های ایرانی که به واسطه تحریم و مسائل مختلف با مشکل مالی دست به گریبانند میتواند با سرمایه گذاری در صنعت ارزهای رمزگذاری شده مشکلات خود را مرتفع کنند و خود را در برابر آینده محافظت کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 

 

منبع: news.bitcoin

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بیل میلر با سرمایه گذاری 30 درصد بودجه صندوق سرمایه گذاری خود در بیت کوین به سود سرشار دست یافت ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.