رقم دقیق ثروت ساتوشی ناکاموتو مشخص شد: ۱.۱۲۵ میلیون بیت کوین

رقم دقیق ثروت ساتوشی ناکاموتو مشخص شد: ۱.۱۲۵ میلیون بیت کوین

داده‌های درون زنجیره‌ای که توسط ویل آلرت (Whale Alert) منتشر شده است، نشان می‌دهد ساتوشی ناکاموتو چیزی در حدود ۱,۱۲۵,۱۵۰ واحد بیت کوین، معادل ۱۰.۹میلیارد دلار، استخراج کرده است.

به گزارش کوین دسک، ویل آلرت با تکیه بر تکنیک «نانس اضافه» که دیمین لرنر (Demian Lerner) در سال ۲۰۱۳ از آن استفاده کرد، ادعا کرده است که بیت کوین‌هایی که ساتوشی ناکاموتو استخراج کرده بود، چیزی در حدود ۱,۱۲۵,۱۵۰ واحد است. لرنر در سال ۲۰۱۳ اعلام کرد که یک میلیون واحد بیت کوین با الگوی پاتوشی (Patoshi) استخراج شده است. این کلمه برای بیت کوین‌های استخراج‌شده توسط ساتوشی ناکاموتو استفاده می‌شود.

محققان تعدادی الگوی نانس یافته‌اند که می‌توان آن را به بیت کوین‌های پاتوشی نسبت داد. به‌گفته ویل آلرت، ۲۲,۵۰۳ بلاک از ۵۴,۳۱۶ بلاک اول شبکه بیت کوین را ساتوشی ناکاموتو با این روش استخراج کرده‌ است.

تفاوت استخراج با الگوی موسوم به پاتوشی و استخراج عادی که توسط ماینرها صورت می‌گیرد
تفاوت استخراج با الگوی موسوم به پاتوشی و استخراج عادی که توسط ماینرها صورت می‌گیرد

گفته می‌شود که ساتوشی با ایجاد یک طرح پایدار استخراج در تلاش بوده است همزمان با رشد شبکه بیت کوین، آن را در مقابل حملات ۵۱ درصدی حفظ کند.

بازوی تحقیقاتی بیت مکس (BitMEX) در سال ۲۰۱۸، تحقیقی جامع ترتیب داد تا صحت اطلاعاتی را که با الگوی نانسِ بیت کوین‌هایی که ساتوشی استخراج کرده بود در ارتباط است بسنجد. براساس این اطلاعات، یک ریگ ماینینگ بسیاری از بیت کوین‌هایی را که در ماه‌های ابتدایی تولد بیت کوین به دست آمده‌اند، استخراج کرده است. طبق برآورد آنها، ساتوشی چیزی در حدود ۷۰۰,۰۰۰ واحد بیت کوین در اختیار دارد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off