atlasarzdigital

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، کاردانو، بایننس کوین، پولکادات و چین لینک را برای امروز (۸ مهر) در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در وضعیت فعلی بین حمایت خط روند صعودی (خط آبی صعودی) و مقاومت بالاسر ۱۱,۱۷۸ دلار محصور شده است. شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح میانی خود، نشان از نوسان قیمت در فاز تحکیم برای چند روز دیگر دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

فروشندگان با حرکت قیمت تا ناحیه مقاومتی بین میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۱,۰۹۷ دلار و خط روند نزولی دست‌به‌کار خواهند شد. این گروه با چرخش قیمت در این ناحیه، برای پایین‌آوردن آن به زیر خط روند صعودی تلاش خواهند کرد.

در صورت موفقیت، احتمال ریزش قیمت تا حمایت کلیدی ۹,۸۳۵ دلار وجود دارد. با افزایش فشار فروش احتمال شکست این سطح به‌سمت پایین وجود خواهد داشت.

به‌هرحال در موج ریزشی بعدی، اگر قیمت از حمایت دینامیک خط روند صعودی جهش داشته باشد، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای مقاومت بالاسر و ادامه روند صعودی تلاش خود را از سر خواهند گرفت. اولین هدف قیمت در مسیر صعود، ۱۲,۰۴۸ دلار و در بالای آن ۱۲,۴۶۰ دلار خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۱,۰۹۷ – ۱۱,۱۷۸ – ۱۲,۰۴۸ – ۱۲,۴۶۰
 • حمایت‌ها: ۹,۸۳۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم به بالای روند نزولی خود حرکت کرده و در تلاش برای حرکت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۳۶۲ دلار است. چنین حرکت صعودی، کاهش فشار فروش را پیشنهاد می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با شکست و تثبیت قیمت در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)، رشد سریع قیمت تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۳۸۵ دلار ممکن خواهد بود. احتمالاً فروشندگان از ناحیه مقاومتی بین میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) و ۳۹۵ دلار دفاع خواهند کرد. با چرخش قیمت از این ناحیه، نوسانات محدود قیمت برای چند روز دیگر ممکن است به طول انجامد.

به‌هرحال با شکست قیمت به بالای ۳۹۵ دلار، ادامه روند صعودی با هدف ۴۸۸.۱۳۴ دلار ممکن خواهد بود.

دیدگاه صعود قیمت با چرخش آن از سطوح فعلی و ریزش به زیر حمایت کلیدی ۳۰۸.۳۹۲ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌: ۳۶۲ – ۳۸۵ – ۳۹۵ – ۴۸۸.۱۳۴
 • حمایت‌: ۳۰۸.۳۹۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

خریداران در تلاش برای تثبیت قیمت ریپل در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۲۴۴ دلار هستند. در چنین شرایطی احتمال رشد قیمت تا ۰.۲۶ دلار وجود خواهد داشت. فروشندگان احتمالا از این مقاومت و کمی بالاتر از آن از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۲۶۳ دلار دفاع خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از ۰.۲۶ دلار چرخش کند، احتمال نوسانات محدود و عرضی قیمت برای چند روز دیگر وجود خواهد داشت. هر چقدر قیمت زمان بیشتری را در فاز تحکیم سپری کند، حرکت قیمت بعد از شکست قوی‌تر خواهد بود.

با حرکت قیمت به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، امکان رشد آن تا ۰.۳۰۳۷۴۶ دلار وجود خواهد داشت و با نقض این سطح هدف بعدی ۰.۳۲۶۱۱۳ خواهد بود. روند قیمت با حرکت به زیر کف ۰.۲۱۹۷۱۲ دلاری آن، به نزولی خواهد چرخید.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۴۴ – ۰.۲۶ – ۰.۳۰۳۷۴۶ – ۰.۳۲۶۱۱۳
 • حمایت‌ها: ۰.۲۱۹۷۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

جهش سریع قیمت بیت کوین کش، آن را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۲۸ دلار هل داده است. این حرکت صعودی حاکی از آن است که احتمال شکست به زیر حمایت ۲۰۰ دلار کاهش یافته است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در حال حاضر خریداران برای هدایت قیمت به بالای مقاومت دینامیک خط روند نزولی و مقاومت بالاسر ۲۴۲ دلار تلاش خواهند کرد. در بالای این سطح، امکان اینکه میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۲۵۴ دلار به‌عنوان مقاومت عمل کند، وجود خواهد داشت. در بالای آن، احتمال گسترده شدن روند صعودی قیمت تا ۲۸۰ دلار وجود دارد.

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال افقی شدن است و شاخص قدرت نسبی (RSI) تا سطح ۵۰ بالا رفته است. این عوامل احتمال چرخش روند را در کوتاه‌مدت هشدار می‌دهد. اگر قیمت از ۲۴۲ دلار به‌سمت پایین بچرخد، احتمال تحکیم قیمت برای چند روز قبل از شروع حرکت رونددار بعدی وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۳۵ – ۲۴۲ – ۲۵۴ – ۲۸۰
 • حمایت‌ها: ۲۲۸ – ۲۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در ۲۶ سپتامبر به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۵.۵۲ دلار رفته و به حرکت صعودی خود ادامه داده است. هدف بعدی قیمت در مسیر صعود، سطح ۵۰ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۲۷.۷۵۴۲ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

فروشندگان برای به تأخیر انداختن روند صعودی در این سطح تلاش خواهند کرد، اما با جهش قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ریزش بعدی، امکان اتمام اصلاح وجود دارد.

در بالای سطح ۲۷.۷۵۴۲ دلار، احتمال ادامه روند صعودی تا سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی در ۳۰.۹۸۸۴ دلار وجود خواهد داشت. در طرف مقابل اگر قیمت از سطوح فعلی چرخش کند و به زیر میانگین‌های متحرک حرکت کند، احتمال دیده‌شدن دوباره ۲۲.۱۰ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۷.۷۵۴۲ – ۳۰.۹۸۸۴
 • حمایت‌ها: ۲۵.۵۲ – ۲۲.۱۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت پولکادات

قیمت پولکادات در ۲۷ سپتامبر از سطح ۴.۱۱۵۲ دلار به‌سمت پایین چرخیده و خریداران درحال‌حاضر در تلاش برای هل دادن قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۴.۶۰ دلار هستند. شکست قیمت به بالای این مقاومت، پیشنهاد اتمام احتمالی اصلاح را خواهد داد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اولین هدف احتمالی قیمت در مسیر صعود، ۴.۹۲۱۰ دلار و در بالای آن ۵.۵۸۹۹ خواهد بود. اگر قیمت از هر کدام از این سطوح به سمت پایین چرخش کند، به‌مدت چند روز نوسانات محدودی خواهد داشت.

به‌هرحال، اگر خریداران قیمت را به بالای ۵.۵۸۹۹ دلار هدایت کنند، دیده‌شدن دوباره سقف اخیر قیمت در ۶.۸۶۱۹ دلار ممکن خواهد بود. این دیدگاه صعودی با چرخش قیمت به زیر ناحیه حمایتی ۳.۵۳۲۱ الی ۴ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۴.۶۰ – ۴.۹۲۱۰ – ۵.۵۸۹۹ -۶.۸۶۱۹
 • حمایت‌ها: ۴.۰۰ – ۳.۵۳۲۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

فروشندگان در حال دفاع از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در قیمت چین لینک در ۱۰.۷۶ دلار هستند، اما خریداران اجازه تثبیت قیمت را در زیر ۱۰ دلار نداده‌اند. این امر نشان می‌دهد که خریداران در سطوح فعلی در حال انباشت هستند. محدوده فشرده تحکیم قیمت احتمال حرکت آن را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه افزایش خواهد داد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۱۱.۱۹۹ دلار شوند، احتمال پایان روند نزولی وجود خواهد داشت. هدف بعدی قیمت در مسیر صعود ۱۳.۲۸ دلار خواهد بود و اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای این مقاومت شوند، روند صعودی تا ۱۷.۷۷ دلار ادامه خواهد داشت.

به‌هرحال، اگر فروشندگان از مقاومت ۱۳.۲۸ دلار دفاع کنند، احتمال چرخش قیمت و نوسانات عرضی آن به‌مدت چند روز وجود خواهد داشت. شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۵۰، نشان‌دهنده احتمال ورود قیمت به فاز تحکیم خواهد بود.

این دیدگاه صعودی با چرخش آن از سطوح فعلی و نقض حمایت ۶.۹۰ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۰.۷۶ – ۱۱.۱۹۹ – ۱۳.۲۸ – ۱۷.۷۷
 • حمایت‌ها: ۱۰ – ۶.۹۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

موج بازیابی قیمت کاردانو در ۲۵ سپتامبر به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۰۹۴ دلار رفته و اکنون خریداران در تلاش برای هدایت آن به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۱۰۹ دلار هستند. در صورت موفقیت احتمال پایان روند نزولی وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به‌تدریج در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز تا ناحیه مثبت خود بالا آمده است. این‌ عوامل می‌توانند نشانه‌هایی از بازگشت خریداران باشد. اگر قیمت به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) حرکت کرده و در بالای آن تثبیت شود، احتمال ادامه حرکت صعودی قیمت تا ۰.۱۲۸۰ دلار وجود خواهد داشت.

به‌هرحال اگر قیمت از سطوح فعلی چرخش کند، خریداران با ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به بازار وارد خواهند شد. جهش پرقدرت قیمت از این حمایت به‌معنی مثبت‌شدن احساسات بازار خواهد بود.

این دیدگاه با چرخش قیمت و شکست آن به زیر متحرک نمایی ۲۰ روزه منتفی خواهد شد. چنین حرکتی ممکن است موجب دوباره دیده‌شدن کف اخیر قیمت در ۰.۰۷۵۵۷۰۱ دلار شود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۰۹ – ۰.۱۲۸۰
 • حمایت‌ها: ۰.۰۹۴ – ۰.۰۷۵۵۷۰۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین اس‌وی در ۲۶ سپتامبر به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۶۵ دلار رفته است. خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای هدایت قیمت به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۱۸۲ دلار هستند. به‌هرحال، فروشندگان احتمالاً از این مقاومت دفاع خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) چرخش کرده و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) حرکت کند، فروشندگان برای پایین‌کشیدن قیمت تا ناحیه حمایتی ۱۳۵.۰۰ الی ۱۴۶.۲۰ دلار تلاش خواهند کرد.

به‌هرحال، شاخص قدرت نسبی (RSI) به ناحیه مثبت خود ورود کرده و شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در تلاش برای صعود است. این عوامل برتری خریداران را نشان می‌دهد. اگر آن‌ها موفق به هدایت قیمت به بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه شوند، رشد قیمت تا ۲۰۸.۱۰ الی ۲۲۷ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۸۲ – ۲۰۸.۱۰ – ۲۲۷
 • حمایت‌ها: ۱۶۵ – ۱۴۶.۲۰ – ۱۳۵.۰۰
اشتراک
اطلاع از
guest
9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
siavashnam
siavashnam
1 ماه پیش

فکر کنم لینکو کم کم باید فراموش کرد شده مثل تزوس

وحید
وحید
1 ماه پیش

داداش همه رو گزاشتی جز ترون بهدا نبین جایگاهش پونزدهمه تو ایران توی معاملات جزو سه تای برتره

siavashnam
siavashnam
1 ماه پیش
پاسخ  وحید

tron=king of shit coins
در ضمن تو ایران از همه جا بیشتر طرفدار داره

علی قاسمی
علی قاسمی
1 ماه پیش
پاسخ  siavashnam

دوست عزیز تقریبا زیر هرپستی که به ترون اشاره میشه میای مینوسی ترون شت کوینه ! خواستم سطح سوادت رو فقط تو یه جمله بهت نشون بدم ، ایرانی ها یک هزارم درصد سرمایه گذاران ترون هم نیستند ! و ژاپنی بیشترین هستند .

siavashnam
siavashnam
1 ماه پیش

آقای همه چیز دون شاید تو وبسایتش اکثر ترافیکش ماله یه کشور دیگه باشه ولی تو پروژه هایی که روش سواره که بالای 90 درصدشونم کلاه بردارین و برای سرمایه گزاری ترون میخان میتونی ببینی که ایران رنک اول ترافیک سایتو داره فقط یه نمونه کوچیکشو بهت میگم bank of tron و کلی سایت آشغال دیگه بهت پیشنهاد میکنم بری تو تلگرام همین سایت بعد ببینی چقدر پروژه کلاهبرداری دیگه بهت پیام میدن که همشونم رو ترون هستن و ایرانم تو سایت اوله
حالا منی که چند سال دارم ترید میکنم کم سوادم جلوت همین اعتماد به نفست میکوبتت زمین

علی قاسمی
علی قاسمی
1 ماه پیش
پاسخ  siavashnam

مهندس بانک آف ترون چه ربطی به ترون ؟ موضوع بعد سرمایه گذاران ترون چه ربطی به شرکت توی پروژه های ترون داره ؟ پروژه های پانزی توی هرچیزی میتونه وجود داشته باشه ! بهتره توی صرافی ها چک کنی سرمایه گذاران ایرانی ترون در حد یه شوخی هستند !

El Paso
El Paso
1 ماه پیش
پاسخ  siavashnam

داداش چرا شعر میگی؟
ارتباط بانک اف ترون با خود ترون چیه!؟
اگر ایجوری باشه باید بگیم بیت کوین و هم شت کوینه چرا چون خیلی از پروژه های پانزی هست ک میگه بیتکوین بزار یک ماهه ۱برابرشو بگیر! خب؟ الان ارتباط این پروژه با بیت کوین چیه؟!
شعر نگو لطفا.

siavashnam
siavashnam
1 ماه پیش
پاسخ  El Paso

حالا من هی بهتون میگم اینا همه با جاستین سان ارتباط دارن شما هی بیشتر برید تو توهم

saeed
saeed
1 ماه پیش

سلام لطفادر تحلیل های روزانتون ارز yfi رو هم تحلبل کنبد ممنون

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۹ سپتامبر (۸ مهر) ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
 • گزارش خطا
 • انتقادات و پیشنهادات
 • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
+
9
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x