تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو و چین لینک را برای امروز (۴ شهریور) در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

خریداران در قیمت بیت کوین در تلاش برای دفاع از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۱,۵۸۹ دلار هستند. این نشانه مثبتی برای قیمت خواهد بود، زیرا از صعودی بودن احساسات بازار خبر می‌دهد. احتمال حرکت قیمت تا ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت خود قرار گرفته است. این عوامل از حرکت احتمالی قیمت تا مقاومت‌های بالاسر خبر می‌دهد.

اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ناحیه‌ی مقاومتی ۱۲,۱۱۳.۵۰ الی ۱۲,۴۶۰ دلار شوند، احتمال ادامه‌ی روند صعودی تا ۱۳,۰۰۰ الی ۱۴,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

در عین حال که خریداران از ادامه‌ی روند صعودی دست نخواهند کشید، در این مسیر به مقاومت محکم ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار برخورد خواهند کرد. اگر قیمت از این ناحیه به‌سمت پایین چرخش کند، ادامه‌ی ریزش قیمت تا ۱۱,۰۰۰ دلار و در زیر آن تا ۱۰,۴۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۱۲,۱۱۳.۵۰ – ۱۲,۴۶۰ – ۱۳,۰۰۰ – ۱۴,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۱۱,۵۸۹ – ۱۱,۰۰۰ – ۱۰,۴۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم برای سه روز متوالی در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۳۹۴ دلار معامله شده است. با این حال فروشندگان موفق به افزایش فشار فروش و پایین‌کشیدن قیمت تا حمایت ۳۶۶ دلار نشدند. این امر از جریان انباشت توسط خریداران در سطوح پایین خبر می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای هدایت قیمت به بالای مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار هستند. در این صورت دیده شدن دوباره‌ی سطح ۴۴۶.۴۷۹ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت به بالای این سطح، به‌معنای احتمال ادامه‌ی روند صعودی با اهداف ۴۸۰ و ۵۱۶.۱۱ دلار خواهد بود.

به هر حال، با چرخش قیمت از ۴۱۵.۶۳۴ یا ۴۴۶.۴۷۹ دلار، برای چند روز نوسانات محدودی را تجربه خواهد کرد. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرارگرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در بالای سطح میانی، ورود قیمت به فاز تحکیم را برای چند روز نشان خواهد داد. با شکست قیمت به زیر حمایت ۳۶۶ دلار، روند به‌نفع فروشندگان خواهد چرخید.

 • مقاومت‌: ۴۱۵.۶۳۴ – ۴۴۶.۴۷۹ – ۴۸۰ – ۵۱۶.۱۱
 • حمایت‌: ۳۹۴ – ۳۶۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در وضعیت فعلی در محدوده ۰.۲۶۸۴۷۸ الی ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار در حال نوسان است. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرارگرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح میانی خود، نشان از تعادل بین عرضه و تقاضا دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با حرکت قیمت به بالای ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار، روند به‌نفع خریداران خواهد شد و احتمال رشد آن تا ۰.۳۴۶۷۲۷ الی ۰.۴۰ دلار وجود دارد. به هر حال، با چرخش قیمت از ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار، نوسانات محدود قیمت برای چند روز دیگر تمدید خواهد شد. با شکست قیمت به زیر حمایت ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار، روند قیمت به‌نفع فروشندگان خواهد شد و در زیر آن ادامه‌ ریزش تا ۰.۲۴ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۳۲۶۱۱۳ – ۰.۳۴۶۷۲۷ – ۰.۴۰
 • حمایت‌ها: ۰.۲۶۸۴۷۸ – ۰.۲۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

حفظ شدن قیمت بیت کوین کش در بالای حمایت ۲۸۰ دلاری توسط خریداران، نشان از جریان خرید در ریزش‌ها دارد. آن‌ها در وضعیت فعلی برای هدایت قیمت تا مقاومت ۳۲۶.۳۰ دلار تلاش خواهند کرد. احتمال دفاع پرقدرت فروشندگان از این سطح وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با چرخش قیمت از ۳۲۶.۳۰ دلار، نوسانات محدود قیمت برای چند روز دیگر تمدید خواهد شد. به هر حال با هدایت قیمت به بالای مقاومت ۳۲۶.۳۰ دلار، جهش آن تا ۳۵۳ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت در بالای این مقاومت نیز باعث رشد آن تا ۴۰۰ دلار خواهد شد. این دیدگاه با شکست و تثبیت قیمت به زیر حمایت ۲۸۰ دلار، منتفی خواهد شد. حمایت‌های بعدی در مسیر نزول ۲۶۰ و ۲۴۵ دلار خواهند بود.

 • مقاومت‌ها: ۳۲۶.۳۰ – ۳۵۳ – ۴۰۰
 • حمایت‌ها: ۲۸۰ – ۲۶۰ – ۲۴۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

قیمت چین لینک در ۲۱ اوت به زیر سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی در ۱۳.۴۹۰۶ دلار رفته است. قیمت در روز بعد جهش پرقدرتی داشته که نشان از جریان خرید در سطوح پایین دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در وضعیت فعلی چین لینک در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۴.۴۳ دلار در حال معامله‌شدن است. شیب این میانگین به‌تدریج در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ مثبت خود قرار گرفته است. این نشان از برتری نسبی خریداران دارد.

اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۱۶ دلار شوند، احتمال افزایش قدرت در آن و رشد قیمتی تا ۱۷.۶۷۳۸ دلار وجود خواهد داشت. شکست این سطح احتمال دیده‌شدن سطح ۲۰.۱۱۱۱ دلار را افزایش خواهد داد.

در طرف مقابل، اگر قیمت از ۱۶ دلار به‌سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای پایین‌آوردن قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۴.۴۳ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت ریزش قیمت ۱۲.۸۹ دلار ادامه خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۱۶ – ۱۷.۶۷۳۸ – ۲۰.۱۱۱۱
 • حمایت‌ها: ۱۴.۴۳ – ۱۲.۸۹

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در ۲۲ اوت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۵۹.۵۴ دلار رفته است، اما فروشندگان موفق به تثبیت قیمت در این سطوح نبوده‌اند. این امر نشان از جریان انباشت توسط خریداران دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

قیمت در وضعیت فعلی از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به‌سمت بالا جهش کرده و خریداران در تلاش برای هدایت قیمت به بالای ناحیه‌ی مقاومتی ۶۵.۱۵۷۳ الی ۶۸.۹۰۰۸ دلار هستند. در صورت موفقیت، ادامه‌ی روند صعودی با هدف ۸۰ دلار ممکن خواهد بود.

شیب هر دو میانگین متحرک در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت خود قرار گرفته است. این عوامل نشان از برتری نسبی خریداران دارند.

دیدگاه صعودی با چرخش قیمت از مقاومت بالاسر و ریزش به زیر حمایت ۵۷.۷۷۳۶ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۶۵.۱۵۷۳ – ۶۸.۹۰۰۸ – ۸۰
 • حمایت‌ها: ۵۷.۷۷۳۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین اس‌وی در ۲۱ اوت، به زیر حمایت ۲۰۰ دلاری خود رفته و الگوی مثلث نزولی را فعال کرده است. هدف این الگوی نزولی ۱۴۲ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال کاهش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در ناحیه‌ی منفی خود قرار گرفته است. این عوامل برتری نسبی فروشندگان را نشان می‌دهد. اگر فروشندگان از مقاومت ۲۰۰ دلار دفاع کنند، ریزش قیمت تا ۱۶۰ دلار نیز ممکن خواهد بود.

به هر حال، اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۲۰۰ دلار و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۰۹ دلار شوند، حرکت قیمت تا ضلع بالای الگوی مثلث امکان‌پذیر خواهد بود. شکست قیمت به بالای این خط مقاومتی نیز به منزله‌ی برتری خریداران خواهد بود

 • مقاومت‌ها: ۲۰۰ – ۲۰۹
 • حمایت‌ها: ۱۶۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین به‌مدت سه روز به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) رفته است، اما فروشندگان موفق به تثبیت قیمت در زیر حمایت ۲۱.۷۶۲۸ دلار نبوده‌اند. این امر نشان از دفاع پرقدرت خریداران از این حمایت دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای بازیابی قیمت هستند. اگر آن‌ها موفق به بالابردن قیمت از ۲۲.۹۳ دلار شوند، رشد قیمت تا ۲۴.۴۵۸۸ دلار ممکن خواهد بود. در بالای این سطح احتمال گسترده‌شدن صعود قیمت تا ۲۷.۱۹۰۵ دلار نیز وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل، با چرخش قیمت از ۲۲.۹۳ دلار به‌سمت پایین، فروشندگان بار دیگر برای پایین‌کشیدن قیمت به زیر ۲۱.۷۶۲۸ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت ریزش قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲۰.۲۶ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۲.۹۳ – ۲۴.۴۵۸۸ – ۲۷.۱۹۰۵
 • حمایت‌ها: ۲۱.۷۶۲۸ – ۲۰.۲۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو در ۲۱ اوت با قاطعیت به زیر حمایت ۰.۱۳ دلاری خود رفته است. این هشداری از معکوس‌شدن احتمالی روند خواهد بود. شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال کاهش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه منفی قرار گرفته است. این عوامل برتری نسبی فروشندگان را نشان می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۵ اوت (۴ شهریور)
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اولین حمایت در مسیر نزول قیمت، ۰.۱۱ دلار خواهد بود. در زیر این سطح نیز ۰.۱۰ دلار، حمایت بعدی قیمت خواهد بود. به هر حال، خریداران به‌سادگی از ادامه‌ روند صعودی دست نخواهند کشید و برای هدایت قیمت به سطح ۰.۱۳ دلار و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۳۲ دلار تلاش خواهند کرد.

این حرکت وجود تقاضای سنگین در سطوح پایین‌تر را هشدار خواهد داد، اما اگر قیمت از مقاومت بالاسری به‌سمت پایین چرخش کند، احتمال ادامه‌ی روند نزولی وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۳ – ۰.۱۳۲
 • حمایت‌ها: ۰.۱۱ – ۰.۱۰
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
mamootino
mamootino
۳ سال قبل

ممنون . در مورد بیت نظر شخصی من واکنش به حمایت 11000 هزار و برگشت به روند صعودی هست . هر چند که خیلی ها امیدوار نیستند .

سیدمصطفی میرباقری
سیدمصطفی میرباقری
۳ سال قبل

هر روز اختلاف بیت کوین با YFI داره بیشتر میشه ?
بیت کوین میره پایین و YFI نرم نرمک میره بالا

شهریار
شهریار
۳ سال قبل

یه ۲ ساعت دیرتر تحلیلتو پست میکردی الان فقط باید از ریزشا تحلیل میزاشتی?? این بیت کوینم گرفتمون??

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
۳ سال قبل
پاسخ  شهریار

سلام به شما تحلیل های هفتگی ترجمه از سایت معتبر کوین تلگراف هستند...پیشنهاد میکنم تحلیل تکنیکال اختصاصی اخیر که ده روز قبل در اختیارتون قرار داده شده رو بخونید که این ریزش رو هشدار داده بودیم