راه‌اندازی پلتفرم مدیریت پسماند مبتنی بر بلاک چین در امارات

راه‌اندازی پلتفرم مدیریت پسماند مبتنی بر بلاک چین در امارات

به گزارش روز ۱۷ام فوریه (۲۸ام بهمن) خبرگزاری امارات (WAM)، خبرگزاری رسمی این کشور، پورتال صدور مجوز ضایعات مبتنی بر بلاک چین، در شارجه راه‌اندازی خواهد شد.

پورتال صدور مجوز ضایعات مبتنی بر بلاک چین، به طور مشترک توسط شرکت زیست‌محیطی، بازیافت و مدیریت پسماند بيئة (Bee’ah) و اداره‌ی منطقه آزاد الحمریه (یکی از شهرهای منطقه آزاد شارجه) توسعه داده خواهد شد.

بنا بر گزارش این خبرگزاری، این پلتفرم، هزینه‌های ناشی از صدور مجوز را برای مشتریانی که از طریق اداره‌ی منطقه آزاد الحمریه اقدام به دریافت مجوز می‌کنند و همچنین زمان صدور مجوز را از چند روز به چند ساعت کاهش می‌دهد.

همچنین طبق بیانیه‌های اعلام‌شده، تمامی تراکنش‌ها کاملاً امن هستند و اساساً عاری از هرگونه اشتباه و تقلب از سوی انسان‌ها خواهند بود.

راه‌اندازی پلتفرم مدیریت پسماند مبتنی بر بلاک چین در امارات

خالد الحريمل (Khaled Al Huraimel)، مدیرعامل شرکت بيئة، اذعان داشت که انتظار دارد این فناوری نه تنها انجام عملیات یکپارچه را تسهیل کند بلکه سبب افزایش اعتماد میان مشتریان و متصدیان شود.

طبق گزارش خبرگزاری کوین تلگراف در ماه دسامبر سال گذشته، بانک مرکزی امارات متحده عربی با مقامات پولی عربستان سعودی جهت صدور ارز دیجیتال موردقبول در تراکنش‌های برون‌مرزی بین این دو کشور همکاری کرده است. به گفته‌ی این سایت خبری، این ماه، شش بانک تجاری واقع در این کشورها، به این پروژه پیوستند.

در ماه دسامبر سال گذشته، چنین اعلام شد که به گفته‌ی برخی از کارشناسان، امارات متحده عربی، پیروی قوانین جدید و امیدوارکننده‌ی ارزهای دیجیتال، به دنبال قرار گرفتن در فهرست پیشتازان حوزه‌ی تجارت با بلاک چین در سال ۲۰۱۹ است.

منبع: cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
علیرضا
علیرضا
2 سال پیش

عربها هم از ما بهتر شدن….
ما هنوز دنبال قیلتریم ….(منظورم قیلتر سیگاره…آقایون به دل نگیرن )

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off