Akbar alipour

وب‌سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال مطالب و محتوای تولیدشده در شبکه‌های اجتماعی کاربران ندارد.
آخرین بازدید: 3 ماه و 14 روز قبل
عضویت: 6 ماه و 1 روز قبل
16
91
245
20
22
49
6
16
91
245
20
22
49
6

دوج سلطان مثلث ها

خنثی

دوج کوین در تاریخ تکنیکالی خود همواره مثلث تشکیل داده و بعد رشد شارپی را تجربه کرده است،در حال حاضر مدتی هست از اون مثلث بزرگ خارج شده و پولبک به مثلث نیز خود در قالب یه مثلث کوچک دیگر نمود داشته و در تایم بالا مثلث پولبک هم به سمت بالا شکسته شده، اینکه از نظر زمانی دوج کی پرواز می کند چندانی اهمیتی ندارد بخصوص برای افرادی که بشکل مارتینگل روی این رمز ارز سرمایه گذاری می کنند. توجه: تحت هیچ شرایطی پیشنهاد معاملات فیوچر و اهرمی نمی کنم این بازار به اندازه کافی نوسانات زیادی دارد .با مدیریت

آپدیت تحلیل دیروز بیت کوین

صعودی

دیروز زمانی که قیمت حوالی 27400هزار بود در یک تحلیلی با عنوان "بیت مهیای پامپ" صریحا بدون لکنت و گرفتار شدن در دام احتمالات بیخود، گوشزد کردم که بیت در آستانه پامپ هست.وخوشبختانه چندساعت بعد قیمت تا نزدیکی 30هزار پامپ کرد(حدود 11درصد سود).در آن تحلیل صراحتا از مگس های خسته ای گفته بودم که اینها در صعود بازار در گوش مردم وز وز می کنند دلیلش هم روشنه چون به اوج و صعودی تعلق ندارند اینها متعلق و معطوف به چاله های تاریک و زباله دان های کثیف هستند.

جهش بزرگ در انتظار بیت کوین

صعودی

با کمی اصلاح زمانی انتظار می رود قیمت بیت کوین از ناحیه تقاضای مشخص شده به سمت تارگت های 45تا 50هزار حرکت کند.در این مسیر از مگس ها و حشره ها نباید ترسید اینها هیچ وقت صعود و اوج را نمی توانند باور کنند چون به زباله دان ها و چاله ها تعلق دارند.

فوبیای پامپ برای جامانده ها یا رویای دامپ؟

صعودی

این  تحلیل که هفته قبل از بیت کوین داشتم بنظرم گام اولش که یک لگ پایینی هست انجام شد و از همین حوالی 29 یا نهایت 28700 انتظار پامپ قیمتی برای بیت کوین دارم.عبث ترین چیز ممکن اینکه با روند بجنگی ، یا منتظر ریزش به اعداد عجیب غریب باشی.از روند لذت ببرید . توجه: لطفا با صلاحدید و مسولیت خودتان تصمیم گیری نمایید من مشاوره مالی یا سرمایه گذاری کسی نیستم.

دامیننس تتر در لبه پرتگاه

صعودی

دامیننس تتر در تایم دیلی الگوی سرو شانه نزولی تشکیل داده و تقریبا زون حمایتی اش هم از دست داده و پولبک هم زده.بزودی باریزش دامیننس تتر شاهد اوجگیری بیت کوین و آلت کوین ها خواهیم بود. منتظر قیمت 26هزار برای بیت کوین نباشید.من دیروز هم تو تحلیل سوپر اورژانسی زمانی که بیت حوالی 29 بود گفتم بیت کوین از 29 هزار به سقف بالاتر از قبلی حمله خواهد کرد.خوشبختانه قیمت بیت الان مجدد به بالای 30 برگشت توجه : بر طبق صلاحدید و بررسی خودتان اقدام کنید

تحلیل سوپر اورژانسی بیت کوین

صعودی

rsi بیت در تایم 4خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کردم به ناحیه اشباع رسید با تمامی واگرایی منفی که داشت خیلی سریع تنها با سه تا کندل ضعیف نزولی به جایی رسید که می تواند پرقدرت برگشت بزند. توجه: لطفا براساس صلاحدید خود اقدام به سرمایه گذاری کنید.

ایده معاملاتی جذاب برای گراف(GRT)

صعودی

رمز ارز گراف در تایم هفتگی الگوی سر وشانه معکوس تشکیل داده.با توجه به اینکه کف شانه راست از شانه چپ بالاتر زده و مهم تر اینکه در پیوت سمت راست حجم معاملات بالاترین حجم معاملات دو سال اخیر بوده.انتظار می رود رشد خوبی در پیش داشته باشد. توجه: این صرفا یک ایده معاملاتی هست و لطفا با مسولیت و بررسی خودتان اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

مشاهده بیشتر
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.