amin haghighat 7091

amin haghighat 7091

آخرین بازدید: ---
عضویت: 1 سال و 11 ماه قبل
33
458
53
33
458
53

اصلاح بازار کی شروع میشه ؟

اصلاح بازار کی شروع میشه ؟
صعودی

چارت هفتگی دامیننس تتر بهترین چارت برای تشخیص روند بازار هستش . یک روند صعودی 5 ساله برای دامیننس تتر . داره به سمت کف کانال حرکت میکنه و در همین محدوده یعنی در سطح 5 درصد یک حمایت قدرتمند وجود داره که در گذشته 3 بار در سال های 2020 - 2021 - و 2022 از رشد دامیننس جلوگیری کرده . وقتی بازار به این سطح برسه یه اصلاح شدید برای بیت کوین و شدیدتر برای آلت کوین ها رخ میده . به محض رسیدن دامیننس تتر به سطح 5 درصد ، ارزهاتون رو بفروشید و به تتر تبدیل کنید .

شایعه رو بخر - خبر رو بفروش

شایعه رو بخر - خبر رو بفروش
صعودی

بازار از وقتی خبر مربوط به بلک راک و بحث ای تی اف بیتکوین داغ شد شروع به رشد شارپ کرد و فروشندها بسیار کم شدن .  ای تی اف بیت کوین 8 ژانویه تقریبا 18 دی ماه تعیین تکلیف میشه به نظرم چه تایید بشه چه رد بشه در هر صورت بازار وارد اصلاح میشه . تا اون موقع بازار احتمالا صعودی باشه. خرید پله ای بهترین استراتژی هستش . سال 2024 هم به خاطر هاوینگ هم به خاطر ای تی اف و هم به خاطر سیاست انقباضی فدرال رزرو سال فوق العاده ای برای بازارهای مالی به خصوص ارزهای دیجیتال هست.

دامیننس تتر و وضعیت بازار

دامیننس تتر و وضعیت بازار
صعودی

چارت بالا ، دامیننس تتر در تایم هفتگی هستش . به سطح مهم 6/5 درصد رسیده که در گذشته در این سطح خیلیا ارزهای خودشون رو به تتر تبدیل کردن - این بار هم احتمالا برای مدتی این سطح باعث اصلاح قیمت در بازار ارزها بشه اما دیگه داره به آخرهای عمر خودش میرسه و دیر یا زود شکسته میشه.

تحلیل بلندمدت پادشاه میم کوین ها

تحلیل بلندمدت پادشاه میم کوین ها
صعودی

تصویر مربوط به چارت دوج کوین از سال 2014 تا امروز هستش . و خطوط عمودی مربوط به هاوینگ های بیت کوین در سال 2014 - 2018 و هاوینگ 2024 هستش . توی 2 تا هاوینگ قبلی ارز دوج کوین دقیقا 7 ماه بعد از هاوینگ رشد انفجاری خودش رو شروع کرده و اگه بخواد همین چرخه رو تکرار کنه هنوز یک سال تا رشد انفجاری دوج کوین و میم کوین ها فاصله داریم . به نظر من پرچمدار رشد در بولران بعدی توکن های هوش مصنوعی هستن و توصیه میکنم حتما از توکن های هوش مصنوعی که کاربردی هستن و مارکت کپ کمتری دارن در سبد هولد خودتون داشته باشید .

بررسی و تحلیل بازار کریپتو در ماه های آینده

بررسی و تحلیل بازار کریپتو در ماه های آینده
صعودی

مهم ترین مقاومت پیش روی بیت کوین همین مقاومت 30 هزار دلار بود که پرقدرت شکسته شد ولی قطعا بهترین زمان برای خرید کردن وقتیه که قیمت به این سطح فوق العاده مهم پولبک بزنه و چندین بار در تایم روزانه این سطح تست و حفظ بشه - پس فعلا برای خرید عجله نکنید .چند تا نکته خیلی مهم :بیت کوین تا 2 ماه دیگه به احتمال زیاد توسط بلک راک وارد بورس آمریکا میشه5 ماه و 16 روز دیگه هاوینگ بیت کوین انجام میشه8 ماه دیگه سیاست انبساطی فدرال رزرو و کاهش نرخ بهره شروع میشه.با توجه به همه ی چیزایی که گفتم سال 2024 سال بی نظیری برای ارزهای دیجیتال هستش و برنده ی این بازار هولدرها هستن .

وضعیت بیت کوین در هفته های آینده

وضعیت بیت کوین در هفته های آینده
صعودی

این صرفا نظر شخصی منه و ممکنه اشتباه باشه.بیت کوین بعد از یک روند صعودی ۲۴۰ روزه ، خط روند صعودی رو از دست داد و یه موج ریزشی نسبتا شدید اتفاق افتاد ، طبیعی بود بعد از این موج قیمت بازیابی بشه و تا حدودی به سمت بالا حرکت کنه که میتونه تا ۲۷۴۰۰ هم بالا بره و از اونجا مجدد موج ریزشی بعدی شروع بشه که نظر من محدوده ۲۱ تا ۲۲ هزار دلاره . اونجا به نظر من محدوده مناسب برای خریده .

آخرین فرصت خرید قبل از هاوینگ

آخرین فرصت خرید قبل از هاوینگ
صعودی

چارت دامیننس تتر تایم هفتگی مهم ترین چارت برای تشخیص روند فعلی بازاره. بعد از شکستن خط روند نزولی ، داره به سمت محدوده ۹/۳ درصد حرکت میکنه که همین محدوده یه مقاومت استاتیک(ثابت) هم بوده. بنابراین مهم نیست بیت کوین چقد میاد پایین مهم اینه هر وقت دامیننس تتر به اون محدوده برسه میشه گفت زمان خرید فرا رسیده . همینطور rsi  هفتگی بیت کوین هر وقت به ۳۰ درصد رسیده نشونه کف مارکت بوده که کم کم داره بهش نزدیک میشه . دچار ترس نشید این همون چیزیه که بازار ساز میخواد ایجاد ترس و خرید در کف .(نظرشخصی: کف مارکت و بهترین فرصت خرید حوالی ۲۲ هزار )

وضعیت روزهای آینده بیت کوین 🛑

وضعیت روزهای آینده بیت کوین 🛑
نزولی

حدود دو هفته دیگه جلسه فدرال رزرو آمریکا هست و با توجه به پیشبینی ها و افزایش تورم cpi  و تورم هسته core cpi و احتمال افزایش مجدد نرخ بهره ، احتمال زیاد دوباره بازار اونس طلا و کریپتو با کاهش مواجه بشن .البته چشم انداز آینده که جروم پاول ترسیم میکنه هم خیلی مهمه . به هر حال به شخصه ۲۲ هزار رو بهترین فرصت برای ورود میدونم .

نکات خیلی مهم درمورد بازار کریپتو

نکات خیلی مهم درمورد بازار کریپتو
صعودی

چند تا نکته خدمت دوستان فعال در بازاراول اینکه یک شبه پول دار شدن فقط یه رویاست و با اهرم بالا چیزی جز ورشکست شدن در انتظارتون نیستدوم : تقریبا همه ی تریدر ها زیان ده هستن یعنی ضرر هاشون از سودشون بیشتره و اگه یک تریدر میلیاردر میشه درواقع با ترید میلیاردر نشده بلکه هر تریدری یک سبد هولد هم داره که اون سبد هولد پولدارش میکنهسوم : صرافی هایی که به ایرانیا خدمات میدن مثل کوینکس و مکسی و بینگ ایکس و ... حجم معاملاتشون خیلی کمه و عملا استاپ لاس یا حد ضرر کاملا بی معنیه و توی فیوچرز قطعا اگه استاپ شما بخوره لیکوئید میشیدو نکته آخر : برای معامله توی هر بازاری به خصوص یه بازار مثل کریپتو با نوسان خیلی زیاد که جز دارایی های بشدت ریسکی هم محسوب میشن فقط با تسلط به پرایس اکشن یا چند تا اندیکاتور نمیتونید معامله گر خوبی بشید . درواقع برای موفقیت باید بتونید تمام اقتصاد جهانی و جریان گردش پول رو تحلیل کنید که مبحث خیلی بزرگ و پیچیده ایه و به صرف وقت خیلی زیادی نیاز داره .

تحلیل میان مدت بیت کوین

تحلیل میان مدت بیت کوین
نزولی

بیت کوین برای ادامه روند صعودی خودش نیاز به استراحت داره هم از لحاظ قیمت و هم زمان . خط روندی که سه بار قیمت رو حدود 200 روز صعودی نگه داشت قرار نیست تا ابد قیمت رو بالا ببره . بعد از شکستن این خط روند بین یک تا سه ماه روند بازار نزولی میشه البته با شیب ملایم تا محدوده حدود 24 و اگه بدبین باشیم تا 22 هزار . و بعدش شروع روند رشد و حرکت به سمت 30 و 45 هزار دلار

مشاهده بیشتر