تتر به بلاک چین بیت کوین کش اضافه می‌شود

تتر به بلاک چین بیت کوین کش اضافه می‌شود

راجر ور (Roger Ver)، مدیرعامل وب‌سایت بیت کوین (Bitcoin.com)، به تازگی اعلام کرده است که پشتیبانی از تتر به زودی در بلاک چین بیت کوین کش آغاز خواهد شد.

به گزارش یوتودی، راجر ور در صحبت‌های تازه خود خبر از اضافه شدن تتر به بلاک چین بیت کوین کش را داده است. او در صحبت‌هایش عنوان می‌کند:

پیش از این نیز چندین استیبل کوین بر روی بلاک چین بیت کوین کش کار می‌کرده است. اما بزرگترین استیبل کوین دنیا تتر است. کلاغِ خبر چین، خبر داده است که این استیبل کوین به زودی بر روی بلاک چین و SLP بیت کوین کش قابل دسترسی خواهد بود.

ور در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود که تتر، کاربران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا، از جمله چین، دارد؛ در کشور استفاده از ارزهای دیجیتال و بیت کوین به صورت رسمی ممنوع اعلام شده است. او در این رابطه می‌افزاید:

حتی در چین نیز مردم از تتر برای خرید و فروش کالاها استفاده می‌کنند. فکر می‌کنم این مسئله نشان از آن دارد که بلاک چین‌ها تا چه اندازه به داد مردم رسیده‌اند.

ور همچنین افزود که بیت کوین کش به عنوان یک دارایی مستقل فعالیت می‌کند و تتر را به چشم یک رقیب می‌بیند.

تتر، ارز دیجیتال با ثباتی است که با پشتوانه دلار امریکا، سپتامبر (شهریور) سال ۲۰۱۸ عرضه شد. این ارز دیجیتال در ابتدا تنها بر روی لایه اومنی (Omni)، که خود بر روی بلاک چین بیت کوین کار می‌کرد، اجرا شده بود. پس از آن تتر بر روی بلاک چین‌های اتریوم، ترون و ایاس نیز قابل دسترسی بود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه