تتر اشتباهی ۵ میلیارد USDT صادر کرد و بلافاصله آن‌ها را سوزاند!

تتر اشتباهی ۵ میلیارد USDT صادر کرد و بلافاصله آن‌ها را سوزاند!

بنا بر گزارش «وال آلرت» در صفحه توییترش، «تتر» بلافاصله و پس از ایجاد ۵ میلیارد واحد USDT، آنها را از بین برد. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

به نقل از کوین تلگراف و بر اساس حساب توییتر وال آلرت (Whale Alert) که اخبار تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد، پنجاه میلیون توکن USDT، به‌وسیله پروتکل «اومنی» (Omni) و بر روی بلاک چین بیت کوین، از صرافی «پولونیکس» به‌حساب خزانه تتر منتقل‌ شده است. این حساب توییتری همچنین اعلام کرد که خزانه تتر اقدام به ایجاد پنج میلیارد توکن USDT بر روی بلاک چین تتر نموده است. این در حالی است که توکن های ایجادشده بلافاصله توسط تتر نابود شدند.

tether

پس‌ازآن بود که تتر بار دیگر پنجاه میلیون USDT را در همان زنجیره ایجاد و ۴.۵ میلیارد توکن را نابود و در نهایت ۵۰ میلیون توکن USDT را به کیف پولی که به نظر می‌رسد متعلق به پولونیکس است، ارسال کرد.

«پائولو اردوینو»، مسئول بخش فناوری تتر، در توییتی اعلام کرد که این شرکت قصد انتقال ۵۰ میلیون توکن USDT مبتنی بر اومنی را داشته که سهواً یک عدد به انتهای این رقم اضافه شده است. پولونیکس هم در توییتر ضمن تائید این خبر نوشت:

حرف پائولو درست است. این اتفاق پس‌ازآن رخ داد که پولونیکس قصد از میان بردن توکن های USDT و در این رابطه از تتر کمک خواست. مقدار اشتباهی از USDT به‌صورت تصادفی ایجاد و سپس با اصلاح رقم، این اشتباه رفع گردید.

اوایل هفته جاری، «کوین تلگراف»، اعلام کرد که «متروپولیتن بانک» نیویورک، تمام حساب‌های مرتبط با تتر خود را بسته است. این اقدام پس‌ازآن صورت گرفت که بانک متروپولیتن درخواست‌های قانونی را مبنی بر این اقدام دریافت کرده بود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
فرهاد
فرهاد
۴ سال قبل

اگر یک عدد به 50 میلییون اضافه بشه 500 میلیون میشه نه 5میلیارد قضیه مشکوکه