تتر ۵۰۰ میلیون توکن USDT را از بین برد !

تتر ۵۰۰ میلیون توکن USDT را از بین برد !

شرکت تتر، صادرکننده ارز دیجیتال با ثبات USDT با پشتوانه دلار، تعداد ۵۰۰ میلیون توکن تتر که اخیراً کانون مناقشات بسیاری بوده است را، از بین برده است.

داده‌های موجود در بلاک چین نشان می‌دهد که اوایل روز ۲۴ اکتبر، شرکت تتر ۵۰۰ میلیون توکن USDT را از آدرس خزانه‌داری، به آدرس زیر منتقل کرده است که بنا به اطلاعات موجود در وب‌سایت این شرکت، آدرس رسمی صدور USDT می‌باشد. بلافاصله بعد از تأیید این تراکنش، آدرس صدور ذکرشده، نه تنها توکن ها را از گردش خارج کرد (توکن های موجود در خزانه، جزو موجودی در گردش محسوب نمی‌شود)، بلکه آن‌ها را به‌طور کامل از بین برده است.

تتر 500 میلیون توکن USDT را از بین برد !

بنا به گزارشات موجود، حجم بازار USDT در ماه اکتبر، به دلیل انتشار ۸۰۰ میلیون تتر به وسیلهٔ صاحبان این توکن از ابتدای این ماه، به‌شدت سقوط کرده بود. قبل از این انتشار، تعداد تقریبی ۱ میلیارد توکن در خزانه‌داری وجود داشت که همچنان بر روی بلاک چین، ولی خارج از موجودی در گردش نگه‌داشته شده بودند که بعد از انتشار این خبر، این تعداد به مقدار تقریبی ۴۶۷ میلیون توکن USDT کاهش یافت.

شرکت تتر در طی بیانیه‌ای رسمی، با تأیید این خبر اعلام کرد:

در طی هفتهٔ گذشته، شرکت تتر میزان قابل‌توجهی از توکن USDT را وارد موجودی در گردش کرده بود که در این راستا، این شرکت تعداد ۵۰۰ میلیون از این توکن را از کیف پول خزانه‌داری این شرکت، نابود کرده و موجودی باقی‌مانده USDT در این کیف پول را که حدوداً ۴۶۶ میلیون توکن می‌باشد، به‌عنوان منبع آماده برای انتشارات آتی این توکن، حفظ خواهد کرد. به لحاظ مفهومی، انتشار و بازخرید توکن تتر، در وایت‌پیپر توضیح داده شده است و پروسه انتشار و بازخرید، از طریق بررسی موجودی کیف پول خزانه‌داری بر روی بلاک چین OMNI، قابل‌مشاهده است.

منبع: Ccn
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

1 دیدگاه
ناصر احمدی
ناصر احمدی
3 سال پیش

دیگه خودشو بی آبرو کرد
من که دیگه از تتر استفاده نمی کنم
معلومه کلاهبردار هستند

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.