00: 00: 00
ارز دیجیتال > اخبار > معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتال
اخبار

معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتال

هدف اصلی تیم «ارزدیجیتال» آگاهی و آشنایی هر چه بیشتر مردم عزیز ایران با فناوری انقلابی بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. از این رو با توجه نوپا بودن این فناوری و سوالات و مشکلات پیرامون آن، سرویس پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتال را برای تسریع هر چه بیشتر این هدف راه‌اندازی نموده‌ایم.

معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتال

در این سرویس کاملا رایگان، کاربران پس از ثبت نام سریع می‌توانند در حوزه‌ی وسیع ارزهای دیجیتال و بلاک چین سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند و یا به سوالات و مشکلات دیگر پاسخ‌ دهند. موضوعاتی که قابل بحث در این سرویس هستند، به شرح زیر است:

 

معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالبلاک چینمعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالبیت کوینمعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالاتریوممعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالماینینگ
معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالکیف پولمعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالآلت کوین هامعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالآی سی اومعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالامنیت
معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالتریدینگمعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالسرمایه گذاریمعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالصرافی هامعرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتالقانون گذاری

امتیازات فعالیت در سرویس پرسش و پاسخ

با فعالیت کاربران در این سیستم ، به صورت خودکار دسترسی ها و امکانات مشخصی به آنها تخصیص داده خواهد شد که در زیر نحوه محاسبه و ارتقا را مشاهده می‌نمایید:

معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتال

طبق عکس فوق هر کاربر ثبت نامی با سطح «تازه وارد» می‌تواند فعالیت خود را آغاز کند. با فعالیت‌ در این سرویس مانند پرسش سوال مناسب، پاسخگویی به سوالات، دریافت امتیاز برای پاسخ و … سطح کاربری تا درجه «استاد» قابل ارتقا است. همچنین به هرکاربر ، نسبت به سطح کاربری‌اش دسترسی‌هایی داده خواهد شد.

بخش پرسش و پاسخ فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد اما قطعا در به‌روزرسانی‌های بعدی این سرویس، برای افرادی که امتیاز های بالا کسب کنند،‌ شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته خواهد شد.

همچنین به منظور ایجاد بستری برای تشکر مادی از کاربران، دکمه‌ای تحت عنوان «حمایت از من» در زیر هر پست کاربر درج می‌شود تا در صورتی که کاربر قصد حمایت مادی از پاسخ‌دهنده را داشته باشد، بتواند با پرداخت ارزهای دیجیتال این کار را انجام دهد. کاربران عزیز می‌توانند در بخش «پروفایل» در حساب کاربری خود و کلیک بر روی «ویرایش»، نسبت به ورود آدرس کیف پول خود برای دریافت حمایت مالی از جانب کاربران اقدام نمایند.

قوانین و شرایط فعالیت در سرویس پرسش و پاسخ

قوانین عمومی

۱- تمامي کاربران باید در هنگام ثبت نام در سايت، از نام واقعی خود استفاده نمایند.
۲- کاربران سايت باید در هنگام ارسال پست در سایت از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده ی کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد.
۳- عنوان سوال باید واضح، کوتاه و مرتبط با محتوا باشد. لطفا از ایجاد سوال‌هایی با کلمات: کمک، کمک فوری، خیلی مهم و سایر عناوین گمراه کننده جدا خودداری فرمایید.
۴- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي نوشته شده، حتماً نام وي را ذکر نماييد.
۵- لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود، دسته‌بندی مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در دسته‌ هاي نامرتبط خودداري نماييد.
۶- لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد، بدين معني که در صورتي که سوال هاي گوناگوني داريد، آنها را در چندين موضوع جداگانه مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک موضوع خودداري فرماييد.
۷- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کارگيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. دقت کنید این سایت، یک سایت عمومیست و افراد با سطحون مختلف مشکلات و سوالاتشان رو مطرح می کنند.
۸- لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن سوال شود، خودداري فرماييد.

مقررات

۱- هرگونه فعالیت تبلیغاتی در این سرویس بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد. در موارد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است!
۲- هرگونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.
۳- زبان اصلی این سایت فارسی است و استفاده از زبان انگلیسی (به جز برای اسامی) یا فینگیلیش برای ارائه سوال یا پاسخ ممنوع است.
۴- لطفا هنگام مطرح كردن سوال یا پاسخ در سایت، به مسائل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. در ضمن از مطرح کردن موضوعات مربوط به سياست جلوگيري كنيد، در غیر این صورت دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.
۵- هرگونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و…) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
۶- هرگونه بی احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد. در صورت تکرار قانون شکنی، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت، در جهت تخریب  و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی، برای این سایت محفوظ است.
۷- ما با کاربران اسپمر برخورد خواهیم کرد و خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم! تیم ارزدیجیتال خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که با هدف اشتراک گذاری علم و دانش در سطح وب فعالیت می کنند ، ارزش و اعتبار قائل می شود.
۸- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح سایت بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند، دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد!
۹- هرگونه پست تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد!
۱۰- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد.
۱۱- ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد.
۱۲- از قرار دادن تبلیغ سایت، محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید. در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بود یک امضا بر عهده مدیران است .
۱۳- ارجاع دادن کاربران به سایر سایت‌ ها، گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی برای جواب دادن به سوالات آن ها، لینک دانلود و… بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.
۱۴- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک «شناسه ی کاربری» را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!
۱۵- سرویس پرسش و پاسخ، یک سرویس تخصصی است، رفتار توهین و تحقیر آمیز، رفتار های کودکانه، کل کل، بحث و جدل های بی منطق، دعوا های شخصی و … در آن جایی ندارد!

رفع مسئولیت

۱- ما تمام موضوعات و فعالیت‌های کاربران را رصد می‌کنیم اما مسئوليت تمامي مطالب، فايل ها، تصاوير و… كه از طريق سايت رد و بدل مي شوند بر عهده ی كاربر فرستنده مي باشد و مدیریت سايت در قبال اين گونه مسائل هيچ تعهد و تضمینی ندارد.
۲- مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و برای فعالیت‌های مدیریتی ملزم به پاسخ‌گویی به کاربران نیستند.
۳- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و ناظرین سایت به عهده ی خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا می کند.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

معرفی سیستم پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتال

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

8
دیدگاه کاربران

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
امیر غفورینیما ملک پورعلیفروشگاه اينترنتيرضا Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
امیر غفوری
امیر غفوری

سلام ، نظرتون راجع به پایین اومدن قیمت بیت کویین چیه ؟بنظرتون تا چقدر پایین میاد

علی
علی

سلام وقت بخیر
من تو کیف کوینومی ۱۲ دلار بیت کوین چنج کردم به ۲۷ ریپل
ولی فقط موجودی ۷ ریپل تو کیفم اومده
ولی تو تراکنش نشون میده ۲۷
چیکار باید بکنم ؟

نیما ملک پور
نیما ملک پور

سلام
پروتکل ریپل جوریه که همیشه ۲۰ ریپل رو به عنوان حداقل موجودی نگه میداره و اجازه برداشت نمیده

فروشگاه اينترنتي
فروشگاه اينترنتي

فعالیت شما بسیار عالی است و متنوع بودن مطالب ارزش فراوانی در قدرت خواندن و انتخاب موضوع دلخواه را دارد
سپاس

رضا
رضا

۱- تمامی کاربران باید در هنگام ثبت نام در سایت، از نام واقعی خود استفاده نمایند.
——
خدا رو شکر سرویسgmail دسته شما نیس وگرنه دو تا کپی کارت ملی و شناسنامه تمام صفحات از کاربران برای ثبت نام میگرفتید, ما ایرانیا رد زدن و امار در اوردن و فیلترینگ تو خونمونه

مهران
مهران

با درود. سپاسگزار از پایه گذاری این روش خوب برای مشارکت بیشتر مخاطبین سایت. پرسشی داشتم : لوگوی STACK در لینک ( سوال خود را بپرسید ) چیست ؟ سپاسگزارم.

پارسا
پارسا

Wow

عمار
عمار

بسیار کار خلاقانه و هدفمندی است….به امید موفقیت های بیشتر…