بنیان‌گذار بازار دارک وب سیلک رود: هیچ چیز نمی‌تواند جلوی رشد بیت کوین را بگیرد

بنیان‌گذار بازار دارک وب سیلک رود: هیچ چیز نمی‌تواند جلوی رشد بیت کوین را بگیرد

بنیان‌گذار وب‌سایت «جاده ابریشم» که در حال حاضر در زندان به سر می‌برد، احتمال می‌دهد که در سال ۲۰۲۰، روند بلند مدت بیت کوین صعودی باشد. به گفته او، ارزش بازار پادشاه ارزهای دیجیتال به ۷ کوینتیلیون (۷ میلیارد میلیارد) خواهد رسید.

به گزارش کوین تلگراف، پس از پیش‌بینی احتمال سقوط بیت کوین به ۳٬۰۰۰ دلار، مؤسس وب‌سایت جاده ابریشم (Silk Road) و زندانی فدرال، راس اولبریکت (Ross Ulbricht)، در اظهارنظر تازه خود اعلام کرده است که احتمال دارد قیمت بیت کوین در رقمی بسیار بالاتر از ۲۰٬۰۰۰ دلار نوسان کند.

او که از زندان تاسکان (Tuscon) آمریکا مطالبی را در صفحه شخصی‌اش در وب‌سایت مدیوم منتشر می‌کند، ۲۴ آوریل (۵ اردیبهشت) به تشریح اظهارات پیشینش در مورد روند نزولی به سمت ۳,۲۰۰ دلار پرداخت. اولبریکت ضمن اذعان به این مسئله که پیش‌بینی‌اش در مورد موج دوم بوده است، اعلام کرد که همچنان نسبت به روند بیت کوین دیدگاهی صعودی دارد.

بنیان‌گذار بازار دارک وب سیلک رود: هیچ چیز نمی‌تواند جلوی رشد بیت کوین را بگیرد
تحلیل اولبریکت در مدیوم

اگر موج دوم، قیمت را به زیر ۱٬۰۰۰ دلار بکشاند و موج سوم به بزرگی موج اول باشد، آنگاه موج سوم قیمت را به ۳۳۳ میلیون دلار خواهد رساند. با فرض وجود ۲۱ میلیون بیت کوین، حجم بازار ۷ کوینتیلیون دلار (۷ میلیارد میلیارد) خواهد بود. این بیش از ده برابر تولید نا‌خالص حال حاضر کل بشریت است. از همین رو نمودار بیت کوین تا آسمان خواهد رفت و پس از آن دیگر جایی برای امتدادش وجود ندارد!

اولبریکت، رشد کوتاه و بلندمدت را برای این ارز دیجیتال محتمل می‌داند و هر‌گونه روند نزولی احتمالی بین دو موج آینده را با عنوان «نوساناتی نا‌چیز» توصیف می‌کند:

دهه‌ها بعد، قیمت زیر ۲۰٬۰۰۰ دلار برای بیت کوین ارزان به نظر خواهد رسید.

با وجود اعلام اولبریکت مبنی بر محدود بودن دسترسی‌های او در زندان، او همچنان تحلیل‌های خود از بازار بیت کوین را در وبلاگ مدیوم خود منتشر می‌کند. وی در حال حاضر، دو حبس ابد بدون امکان عفو مشروط را به اتهام پول‌شویی، هک رایانه‌ها و کمک به قاچاق مواد مخدر در وب‌سایت بازار دارک وب «جاده ابریشم» می‌گذراند.

اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
CryptoDance
CryptoDance
1 سال پیش

این بشر حیفه تو زندان باشه، از مغز این میشه کلی کار مثبت کشید.
اونهایی که راس اولبریکت رو نمیشناسن پیشنهاد میکنم سری پادکستی که ChannelB براش ساخته حتماً گوش کنن.

محمدرضام افشار
محمدرضام افشار
1 سال پیش
پاسخ  CryptoDance

اره داستانش رو چند باری تو چنل بی گوش دادم عالیه مغز خوبی هست ولی نشون میده اگر کسی تو مسیر بد بیفته راهش به تخریب میرسه

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.