پولکادات بزرگترین شبکه اثبات سهام؛ ۳ میلیارد دلار سپرده!

پولکادات بزرگترین شبکه اثبات سهام؛ ۳ میلیارد دلار سپرده!

وقتی حرف از سهام‌گذاری به میان می‌آید، بلاک چین لایه اول پولکادات (Polkadot)، پرطرفدارترین شبکه در میان کاربران است. بنابر آمار بخش تحقیقات وب‌سایت «The Block»، هم‌اکنون ارزش توکن‌های سهام‌گذاری‌شده در بلاک چین پولکادات به حدود ۳ میلیارد دلار رسیده است.

به گزارش «The Block»، این رقم بیانگر آن است که دارندگان توکن دات (DOT)، توکن بومی پولکادات، تقریباً سه میلیارد دلار از منابع مالی خود را با هدف کسب درآمد در اعتبارسنج‌های این شبکه سپرده‌گذاری کرده‌اند. پس از پولکادات، شبکه کاردانو با میزبانی از ۱.۷۹ میلیارد دلار از منابع کاربران در قالب توکن آدا (ADA)، دومین شبکه پرطرفدار در میان کاربران برای سهام‌گذاری است.

بلاک چین‌های تزوس (XTZ) و ایاس (EOS) نیز هر یک با در اختیار داشتن تقریباً ۱.۴ میلیارد دلار از منابع کاربران، به‌ترتیب سومین و چهارمین شبکه پرطرفدار در میان کاربران از نظر حجم مبالغ سهام‌گذاری‌شده هستند. گفتنی است درمجموع، حدوداً ۱۲ میلیارد دلار در ۱۰ شبکه برتر سهام‌گذاری شده که ۸ تای آنها شبکه‌های بلاک چین لایه اول هستند (البته به‌جز بند پروتکل (Band Protocol) و سینتتیکس (Synthetix)).

اینفوگرافیک ۱۰ شبکه برتر سهام‌گذاری از ظنر حجم سپرده
۱۰ شبکه برتر سهام‌گذاری از ظنر حجم سپرده. منبع: وب‌سایت The Block

ناگفته نماند که پولکادات علاوه بر آنکه بزرگ‌ترین شبکه از نظر حجم سهام‌گذاری کاربران است، تنها شبکه‌ای بوده که توکن بومی آن یعنی دات طی ۹۰ روز گذشته، در برابر دلار آمریکا، بیت کوین و اتر از بازدهی مثبت برخوردار بوده است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
م . ح
م . ح
۳ سال قبل

ضمن سلام و خسته نباشید ... ایکاش نویسنده محترم در مورد اینکه چگونه سهام گذاری کنیم هم توضیحی میداد و یا حد اقل روشن میکرد که آیا داشتن این توکن ها معادل سهام گذاری است یا باید کار خاص دیگری در بلاک چین مربوطه انجام داد ...ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه تا حد اقل بتونیم از راه اثبات سهام اندکی کسب درآمد کنیم.

قاسم خلیلی
قاسم خلیلی
۳ سال قبل

این ارز برا سرمایه گذاری عالیه، خیلی بنیادی خفنی داره...
خبر خوب پشت خبر خوب.
منتظر اصلاح اصلی بیت کوینم، حداقل 30% پرتفوی رو به این ارز اختصاص میدم با دید یک ساله.