افزایش تعداد کیف پول‌های دارای بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین به بالاترین رقم ۹ ماه اخیر

افزایش تعداد کیف پول‌های دارای بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین به بالاترین رقم ۹ ماه اخیر

داده‌های تازه گلاسنود (Glassnode) نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های بیت کوینی که موجودی آنها بیش از ۱,۰۰۰ واحد است به بیشترین میزان در ۹ ماه اخیر رسیده است.

به گزارش یوتودی، بر اساس آمار تازه‌ای که گلاسنود منتشر کرده است، تعداد کیف پول‌های بیت کوین که موجودی آنها بیش از ۱,۰۰۰ واحد است، با جهش قابل‌توجهی همراه شده است. این داده‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر بیش از ۲,۱۷۰ آدرس با موجودی بیش از ۱,۰۰۰ واحد بیت کوین وجود دارد. با توجه به قیمت فعلی بیت کوین، ۱,۰۰۰ واحد از این ارز دیجیتال ارزشی معادل ۹,۵۸۴,۶۷۰ دلار دارد.

نکته جالب اینجاست که تنها یک روز قبل از ثبت این رکورد، تعداد آدرس‌ها با موجودی بیش از ۱,۰۰۰ واحد، ۲,۱۶۸ عدد بود؛ این یعنی دو سرمایه‌گذار دیگر نیز با خرید بیشتر بیت کوین به جمع نهنگ‌های بازار پیوسته‌اند. این احتمال نیز وجود دارد که یک نهنگ با موجودی بالا، ارزهای خود را در دو حساب دیگر پخش کرده باشد.

افزایش تعداد کیف پول‌های دارای بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین به بالاترین رقم ۹ ماه اخیر
داده‌های تازه گلاسنود

طبق آمارهای گلاسنود که سپتامبر سال گذشته (شهریور ۹۸) منتشر شد، در آن زمان نیز ۲,۱۸۰ آدرس با موجودی بیش از ۱,۰۰۰ واحد بیت کوین در شبکه وجود داشت.

داده‌های دیگر گلاسنود نشان می‌دهد که موجودی بیت کوین‌هایی که در ۶ الی ۱۲ ماه گذشته فعال بوده است نیز به کمترین میزان در ۱۳ ماه گذشته و ۱,۹۵۷,۲۴۴.۹۸۲ واحد رسیده است.

آدرس‌های بیت کوین با موجودی 1000
داده‌های سال گذشته گلاسنود

تحقیقات نشان داده است که بسیاری از سرمایه‌گذاران در طول سال گذشته، بیت کوین‌های خود را جابه‌جا نکرده‌اند و ترجیح داده‌اند تا هاوینگ و کاهش عرضه این ارز دیجیتال صبر کنند. انتظار برای افزایش قیمت بیت کوین دلیل صبر آنها عنوان شده است.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
آرش
آرش
5 ماه پیش

این یعنی که بیشتر از ۲۰۰۰نفر بیشتر از ۲۰۰میلیارد توی کریپتو سرمایه گذاری کردن و این اقبال توی ارز دیجیتال تصاعدی در حال افزایش و به این معنی که ارزش بیتکوین بطور تصاعدی در حال پیشرفت هستش.

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۲,۹۹۸,۰۰۰
۱,۷۹۸,۸۰۰ تومان
شرکت در دوره
off
1
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x