تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت نئو ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت نئو ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت)
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت

 

نئو حرکتی صعودی را در قیمت ۰.۰۰۱۸ بیت کوین و در اواسط دسامبر ۲۰۱۸ آغاز کرد که این حرکت در برخورد با مقاومت ۰.۰۰۲۷ بیت کوینی خود با شکست مواجه شده و در حال نزولی عمیق به سطوح پایین تر قیمتی است.

همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می شود، قیمت کانال صعودی خود را شکسته است و به دنبال سطح حمایتی است. کف قیمت ۰.۰۰۱۸ بیت کوین که طبق سیستم ایچیموکو یک حمایت محسوب می‌شود (سایه ی کومو)، می‌تواند سطح خوبی برای بازگشت قیمت باشد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت نئو 23 آوریل (3 اردیبهشت)

اگر قیمت از سطح مذکور برگردد میتوانیم شاهد الگوی سر و شانه در کف باشیم که در صورت شکسته شدن خط گردن این الگو در قیمت ۰.۰۰۲۷ بیت کوین، نئو می تواند تا قیمت ۰.۰۰۴۰ بیت کوین نیز رشد کند.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت نئو 23 آوریل (3 اردیبهشت)

نتیجه‌گیری

نئو در سطح فعلی قیمت یا در صورت ادامه‌ی نزول در سطح ۰.۰۰۱۸ بیت کوین، می‌تواند محدوده‌ی حمایت خود را برای صعود پیدا کند.

سناریویی خوشبینانه‌ای که برای نئو می‌توان متصور شد، تشکیل الگوی سر و شانه در کف و صعود قیمت تا خط گردن آن (۰.۰۰۲۷ بیت کوین) و شکست این محدوده است که باعث تکمیل الگو می‌شود و آن را تا محدوده ‌ی ۰.۰۰۴۰ بیت کوین پرتاب می‌کند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه