مدیرعامل ICE: پلتفرم بکت تا اواخر سال جاری راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل ICE: پلتفرم بکت تا اواخر سال جاری راه‌اندازی می‌شود

به گفته‌ی جف اسپریچر (Jeff Sprecher) مدیرعامل بورس بین قاره‌ای آی سی ای (ICE) در نشست روز پنج‌شنبه 7 فوریه، پلتفرم دارایی دیجیتال بکت (Bakkt) تا اواخر سال 2019 راه‌اندازی خواهد شد. 

این جلسه به عملکرد مالی شرکت در سال 2018 و سه ماهه‌ی چهارم آن اختصاص یافت. اسپریچر خاطرنشان کرد که این شرکت بیش از یک میلیارد دلار برای نوآوری‌های استراتژیک از جمله راه‌اندازی یک پلتفرم دارایی دیجیتال خرج کرده است.

آی‌سی‌ای بیش از 23 صرافی پیشرفته‌ی جهانی را در کنار بورس اوراق بهادار نیویورک اداره می‌کند. اسکات هیل (Scott Hill) مدیر مالی این شرکت پیشتر اعلام کرده بود که چشم‌اندازهای او در مورد پلتفرم بکت با توجه به عملکرد مالی شرکت محقق خواهد شد:

و بالاخره سرمایه‌گذاری ما در پروژه‌ی بکت، 20 الی 25 میلیون دلار پس از راه‌اندازی در سه ماهه‌ی اول هزینه خواهد داشت. ما شما در جریان پیشرفت بکت و میزان سرمایه‌گذاری آن خواهیم گذاشت.

زمانی که راجع به بازگشت سرمایه و یا افزایش درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌های اخیر این شرکت از جمله بکت پرسیده می‌شود، اسپریچر، راه‌اندازی این پلتفرم را ریسک بزرگی دانسته و می‌گوید:

خب این پروژه‌ی بسیار بزرگی است و رویکرد آی‌سی‌ای نیز نسبت به آن بسیار متفاوت است. تیم بکت مشغول ساخت زیرساختی هستند که گمان می‌کنم در اواخر امسال به بهره‌برداری برسد.

مدیرعامل ICE: پلتفرم بکت تا اواخر سال جاری راه‌اندازی می‌شود

به گزارش کوین تلگراف، اسپریچر اظهار کرد که پروژه‌‌ی بکت مستقل از آی‌سی‌ای بوده و دفاتر، تیم مدیریتی و توسعه‌ی زیرساخت مخصوص به خود را دارد. او همچنین تاکید کرد که زیرساخت این پروژه سرمایه‌گذاران و شرکای سرشناسی از جمله استارباکس (Starbucks) و مایکروسافت را جذب کرده است.

اسکات هیل با اشاره به این مساله که بکت یک پروژه‌ی بلند مدت بوده و تنها یک پروژه‌ی محدود به 2019 نیست، گفت:

من تصور می‌کنم بکت واقعا یک سرمایه‌گذاری بوده و بیشتر بر روی آینده، درآمد و فرصت‌های بازار که ما برای چشم‌انداز شرکت در 2019 درنظر گرفته‌ایم تمرکز کند.

آی‌سی‌ای در آگوست 2018، از راه‌اندازی پلتفرم دارایی دیجیتال خود خبر داده بود. در ابتدا قرار بود این پروژه در اوایل 2019 به بهره‌برداری برسد اما به علت مذاکرات در حال انجام با کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) به تعویق افتاد.

آی‌سی‌ای روز شنبه، 9 فوریه، اعلام کرد که مالکیت دارایی‌های خود را در گروه کمیسیون آتی بازرگانان رزنتال کالینز (Rosenthal Collins)، که پیش از این در اواسط ژانویه اعلام شده بود، نهایی کرده است.

منبع: cointelegraph

3
دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 رشته دیدگاه‌ها
1 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه‌ها
پروانه سادات صنعتیlostبهزاد نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
lost
lost

سرمایه 200 میلیاردی وارد بازار میشه البته قبلش و بعدش تا آخر سال 2019 یک تریلون

بهزاد
بهزاد

سلام . خسته نباشید خانم مهندس . لطفا بفرمایید چه تاثیری در بازار ارزهای دیجیتال الاخصوص بیت کوین خواهد داشت ؟ ممنون از زحمات شما

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه مدیرعامل ICE: پلتفرم بکت تا اواخر سال جاری راه‌اندازی می‌شود ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.