سناتور جدید آمریکا امیدوار است بتواند بیت کوین را وارد گفتگوهای ملی کند

سناتور جدید آمریکا امیدوار است بتواند بیت کوین را وارد گفتگوهای ملی کند

سینیتا لومیس (Cynthia Lummis)،‌ سناتور منتخب ایالات متحده، طی مصاحبه‌ای با شبکه ای‌بی‌سی نیوز بار دیگر با اعلام حمایت از بیت کوین، نسبت به گشودن پای این ارز دیجیتال به گفت‌وگوهای ملی ابراز امیدواری کرد.

به گزارش کوین تلگراف، لومیس که به‌زودی بر کرسی نمایندگی مجلس سنای آمریکا تکیه خواهد زد، از تجربه خود به‌عنوان یکی از مقامات پیشین خزانه‌داری بر لزوم توجه به بیت کوین سخن گفته است.

لومیس می‌گوید:

من پیش‌تر در یکی از ایالات، سمت خزانه‌دار را بر عهده داشتم و مسئول تدوین برنامه بودجه بودم. از این رو، همیشه به‌دنبال ابزار مناسبی برای ذخیره ارزش می‌، تا اینکه با بیت کوین آشنا شدم. ارز ملی ما یعنی دلار با بحرانی به نام تورم دست به گریبان است؛ در صورتی که بیت کوین از این عارضه رنج نمی‌برد. درنهایت ۲۱ میلیون بیت کوین قابل استخراج است و بس. بنابراین عرضه آن محدود است. من یقین دارم که این ارز دیجیتال، روزی به یک ابزار ذخیره ارزش قابل اتکا بدل خواهد شد.

سناتور لومیس در ادامه گفت‌وگوی خود با شبکه ای‌بی‌سی نیوز، گریزی نیز به استفاده احتمالی از بیت کوین برای پولشویی یا فرار مالیاتی زد و گفت که این ارز دیجیتال، به‌هیچ وجه ابزار مناسبی برای مقاصد غیرقانونی نیست.

نکته جالب توجه در این میان آن است که لومیس از جمله پذیرندگان آغازین بیت کوین است و در سال ۲۰۱۳ دامادش، ویل کول (Will Cole)، او را با این ارز دیجیتال آشنا کرده است.

اگرچه علاوه بر لومیس، شمار دیگری از سناتورها از جمله دارن سوتو (Darren Soto) نیز نسبت به آینده بیت کوین اظهار خوش‌بینی کرده‌اند، اما تنها تعداد انگشت‌شماری از آنها همچون لومیس با صدای رسا از این ارز دیجیتال حمایت کرده‌اند.

لومیس نخستین سناتور زن ایالت وایومینگ است و امید می‌رود بتواند نخستین حامی واقعی بیت کوین در کنگره آمریکا باشد.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
علیرضا
علیرضا
5 ماه پیش

درود به شرفت…. ????‍♂️

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.