آخرین تحلیل های ارز دیجیتال - صفحه 1058

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

تحلیل بیت کوین | چهارشنبه - ۲۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین | چهارشنبه - ۲۱ دی ۱۴۰۱
نزولی

بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته در روند داخلی ( به صورت کانال ) به مقاومت استاتیک دوم رسیده است ، اما در Macd شاهد واگرایی RD منفی هستیم که ضعف در روند را نشان میدهد .در صورت ریزش ، بیت کوین به حمایت داینامیک اول خود ( روند داخلی ) خواهد رسید و در صورت شکست به سمت حمایت داینامیک دوم ( روند بیرونی ) خواهد رفت .در پناه حق .

صعود ATOM

صعود ATOM
خنثی

با سلام دوستان چارت ATOM/BTC رو در تایم هفتگی مشاهده میکنید.ما در تصویر بزرگتر در یک رنج بزرگ هستیم که یک حرکت ایمپالس صعودی قوی رو از کف این رنج استارت زدیم و در ادامه وارد یک محدوده تولید کارکشن یا پرچم کنج نزولی طی اصلاحات بودیم که هفته گذشته شاهد شکست سقف این پرچم و در ادامه شاهد ادامه روند و تولید فلگ در تایم های روزانه و 4 ساعته هستیم.از منظر میانگین متحرک ما بالای مووینگ 100 و 200 در تایم روزانه و مووینگ 100در تایم هفتگی  قرار داریم .همچنین بالای 50% رنج بزگ قرار داریم(خط سبز رنگ) که خود شکست یک مقاومت استاتیک به شمار میرود.مقاومت پیش رو خط روند داینامیک در تایم هفتگی است ولی با توجه به مومنتوم بالای موج استارت و همچنین هدف قیمتی الگوی کنج در ادامه میتوان به شکست این خط داینامیک نیز امید داشت.از منظر الگوهای کلاسیک میتوانیم شاهد شکل گیری AB=CD نیز بود که موج جدید صعودی تکه سوم این پازل از چهار است که هدف قیمتی 10000 ساتوشی(37 دلار) را دنبال میکند.پیشنهاد معاملاتی من خرید با حدضرر 8.9 $ و با هدف اول (14.85)دلار برای دوستان نوسان گیر و هدف (18.8) به صورت میان مدت و هدف 37 دلار به عنوان اخرین تارگت است .برای مدیریت معاملات باید دید قیمت با چه شتاب و مومنتومی به سمت اهداف مذکور حرکت میکند.

تحلیل صعود GRT

تحلیل صعود GRT
خنثی

سلام و عرض ادب.با توجه به اینکه ما طی یک حرکت اندازه گیری شده از سقف(2.88$) طی دو موج ریزشی به قیمت (0.05$) رسیدیم و اکنون در یک مثلث کنج نزولی قرار داریم که (احتمال 80% )  هدف قیمت به سمت بالا خواهد شکست. 2 سناریوی صعودی داریم 1.حرکت به سمت (0.18$) با مومنتوم بالا و تولید کارکشن یا پرچم صعودی در این ناحیه و در لگ دوم صعود حرکت به سمت (0.285$) و بعد اصلاح تا حوالی (0.19$) طی یک موج صعودی و بعد حرکت به سمت (0.485$)و دوم حرکت با مومنتوم و قدرت پایین به سمت (0.185) و بعد  اصلاح تا (0.10$) و  شاید شکل گیری کف دوقلو و تست دوباره کف و حرکت صعودی به سمت (0.285$) و بعد اصلاح تا حوالی (0.19$) و شروع حرکت صعودی به سمت (0.485$).هدف قیمت در دو حالت حرکت به سمت 0.485 $ است به صورت میان مدت.و در کوتاه مدت به نظر من 0.185$ لمس خواهد شد.

بررسی وضعیت شاخص تتر بر اساس استراتژی و اصول الیوت (مهم)...!!!

بررسی وضعیت شاخص تتر بر اساس استراتژی و اصول الیوت (مهم)...!!!
نزولی

سلام و عرض احترام چارت تحلیلی USDT رو ملاحظه می فرمایید که در ریز موج های انتهایی 5 از 5 موج اصلی روند صعودی هستیم و اگر بخواهیم وضعیت کوتاه مدت رو بررسی کنیم احتمال تاچ شدن هدف اول یعنی محدوده 7.95% دور از انتظار نیست و این میتونه دست بیت رو تا محدوده قیمتی 17600 برسونه و سپس یک بازگشت و اصلاح قیمت موقتی رو به همراه داشته باشیم .   همینطور در تحلیل میان مدتی شاخص تتر، میتونه ما رو برای رسیدن به محدوده 7.25% آماده کنه که مجددا رشد بازار تا محدوده های قیمتی 20000 دلار برای بیت کوین خواهد بود...در صورت تاچ شدن این اهداف، موج بعدی بیت و روایت کلی بازار متاسفانه اصلاح عمیق تری رو به دنبال خواهد داشت که باب میل هولدرها نخواهد بود...

روند حرکتی ape درخواستی دوستان

روند حرکتی ape درخواستی دوستان
صعودی

سلام و وقت بخیرتایم چهار ساعته: برای ترید:اگر قیمت بالای محدوده 5 دلاری تثبیت شد می توان همچنان روی دیدگاه صعودی و از تریگرهای خرید استفاده کرد. و در ادامه اگر خط Md را هم بتونه عبور بکنه تایید محکمتری خواهیم داشت برای تشکیل گام صعودی.و تا زمانی که پایین این محدوده هست می توان انتظار یک گام نزولی در قالب اصلاح شکل بگیرد.در این صورت می توان روی معاملات فروش ریسک کرد.برای هولدری:قیمت بالای خط Md قرار گرفت می توان یک پله وارد شد.اگر نتونست بالای این خط تثبیت کنه می توان صبر کرد و روی سطوح 4.3 و 3.6 بدنبال تایید قیمت برای ورود باشیم.دیدگاه شخصی و در هر حالت حتما مدیریت سرمایه رعایت شود.حتی اگر به قطعیت 99 درصدی هم رسیدین باز موظف به رعایت قوانین ترید هستیم.در پناه حق.

تحلیل قیمت پالیگان: جهش تا ۱ دلار یا سقوط به ۰.۷۵ دلار؟

تحلیل قیمت پالیگان: جهش تا ۱ دلار یا سقوط به ۰.۷۵ دلار؟
صعودی

پالیگان به‌تازگی خود را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ - خط آبی در تصویر) رسانده است و در حال حاضر فاصله زیادی با پشت سر گذاشتن میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (MA ۵۰ - خط قرمز در تصویر) ندارد. خریداران به دنبال این هستند تا پالیگان را به مقاومت بالاسری در ۰.۹۷ دلار برسانند. حال اگر قیمت پس از برخورد با این سطح به سمت پایین حرکت کند، اما در نزدیکی میانگین‌های متحرک بازیابی شود، یعنی بخشی از بازار همواره در کف‌های مقطعی اقدام به خرید می‌کنند. این مسئله می‌تواند شانس پالیگان را برای جهش تا ۱.۰۵ دلار هم بیشتر کند.احتمال دیگر نیز این است که قیمت پس از برخورد با ۰.۹۷ دلار با قدرت سقوط کند و حمایت میانگین‌های متحرک نیز از دست برود. در چنین شرایطی، قیمت احتمالاً برای چند روز دیگر بین ۰.۷۵ دلار تا ۰.۹۷ دلار در نوسان خواهد بود.