atlasarzdigital

می‌خواهید با بیت‌کوین به دانشگاه بروید؟

می‌خواهید با بیت‌کوین به دانشگاه بروید؟

شهرت چشمگیر بیت‌کوین و دیگر ارزهای رمزنگاری‌شده منجر به آگاهی گسترده درباره‌ی توانایی #بلاک‌چین در انجام تجارت و معاملات، مدیریت امنیت و حفاظت از دارایی‌ها شده است.

همزمان که اقبال به بلاک‌چین در حال رشد است، نیاز به متخصصان این حوزه نیز افزایش یافته است. حتی سازمان ملل هم دست به کار شده و به دنبال استفاده از بلاک‌چین برای دریافت کمک‌های بین‌المللی است.

می‌خواهید با بیت‌کوین به دانشگاه بروید؟

آموزش و پرورش توسط بیت کوین

مامی این فشارها باعث شده که دانشگاه‌ها تکنولوژی بلاک‌چین را وارد برنامه‌ی درسی خود کنند. دانشگاه نیکوزیا (Nicosia)، اولین دانشگاهی است که پرداخت به روش بیت‌کوین را پذیرفت و دانشجویان آن می‌توانند با مدرک بلاک‌چین فارغ التحصیل شوند.
حالا بقیه‌ی دانشگاه‌ها و کالج‌ها به دنبال این قطار به راه افتاده اند و هم به دانشجویان اجاز‌ه‌ی گذراندن دوره‌های بیت‌کوین را می‌دهند و هم امکان پرداخت شهریه از طریق بیت‌کوین را فراهم می‌کنند.

آخرین دانشگاهی که وارد این عرصه شده است مدرسه اروپایی مدیریت و تکنولوژی (ESMT) است که برگزاری کارگاه‌های ارزهای دیجیتال را آغاز کرده و به دانشجویان اجازه می‌دهند شهریه را به وسیله‌ی بیت‌کوین پرداخت کنند. جورج گارلیکس (Georg Garlichs)، مدیر مالی دانشگاه می‌گوید: “ضرورت بود که ما را به این کار وادار کرد. مشکلاتی که دانشجویان ما در کشورهای دیگر با آن مواجه بودند از جمله اینکه حواله‌ی پول برای آنان سخت بود. همزمان که شهرت و اقبال عمومی نسبت به ارزهای رمزنگاری‌شده افزایش می‌یابد، متخصصان بیشتری مورد نیاز خواهند بود و مراکز آموزشی باید به این نیازها پاسخ دهند.”

 

منبع : آزمایشگاه بلاک چین ایران
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه می‌خواهید با بیت‌کوین به دانشگاه بروید؟ ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x