atlasarzdigital

معامله‌گر مطرح: احتمال سقوط موقت قیمت بیت کوین وجود دارد!

معامله‌گر مطرح: احتمال سقوط موقت قیمت بیت کوین وجود دارد!

جاش ریگر (Josh Rager)، از معامله‌گران مطرح ارزهای دیجیتال، بر این عقیده است که احتمال کاهش قیمت بیت کوین پس از جهش ۴۴ درصدی‌اش وجود دارد. او در توییت تازه خود با اشاره به ایمیل‌ها و پیام‌هایی که در فضای مجازی در خصوص خرید ارزهای دیجیتال رد و بدل می‌شود، وضعیت را مشابه دوران صعودی پیشین این بازار می‌داند.

به گزارش یوتودی و بر اساس اظهارات ریگر ترس از عقب افتادن (FOMO)، می‌تواند منجر به کاهش قیمت بیت کوین شود. او در توییتی، روز گذشته (۲۳ بهمن)، می‌نویسد:

پیام‌ها و ایمیل‌هایی در خصوص خرید بیت کوین و آلت کوین‌ها دریافت می‌کنم.

آخرین باری این حجم از پیام دریافت می‌کردم، سقف قیمت ۱۳,۰۰۰ دلاریِ بیت کوین بود.

معمولا [این مسئله] بیانگر آن است که پس از دو ماه دوران صعودی، یک کاهش قیمت در پیش داشته باشیم.

در حال خارج کردن سودهایم از بازار هستم.

نشانه نه چندان خوب دیگری که این روزها شاهدش هستیم، افزایش قیمت ارزهای دیجیتال با ارزش بازار کم است. ارزهایی که در ماه‌های اخیر جهش‌هایی تا ۸۰۰ درصد داشته‌اند! معامله‌گران طمع‌کار به بدنبال خرید آلت کوین‌هایی هستند که از بازار صعودی قبلی کسی اسم‌شان را نیز نشنیده بود. سفته‌بازی با چنین ارزهایی را می‌توان هدف این گونه معامله‌گران دانست.

ریگر در بخش دیگری از صحبت‌های خود به گزارش‌های شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) در خصوص بیت کوین نیز اشاره کرد. میزان توجه این شبکه تلویزیونی که به عنوان شبکه شماره یک آمریکا در حوزه کسب‌وکارهای مختلف شناخته می‌شود، معمولا با قیمت بیت کوین رابطه‌ای معکوس دارد؛ به گونه‌ای که هر بار توجه آنها به سمت بیت کوین جلب شده است، شاهد کاهش قیمت بودیم!

علیرغم این مسئله بازار ارزهای دیجیتال همچنان روند به رو شد خود را حفظ کرده است. پیش‌تر نیز سپرده‌گذاری‌ها در صرافی‌های ارزهای دیجیتال بدون تغییر باقی مانده بودند. از طرف دیگر نمودارها هم بیانگر وضعیت سبز بازار هستند.

دان آلت (DonAlt)، از دیگر معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال، در توییتی پیش‌بینی کرد که قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال به سطح ۷,۵۰۰ باز خواهد گشت!

معامله‌گر مطرح: احتمال سقوط موقت قیمت بیت کوین وجود دارد!
پیش‌بینی دان آلت از بازار

پیش‌بینی‌های قبلی دان آلت عموما به حقیقت پیوسته است. از همین رو، با در نظر گرفتن دقت تحلیل‌هایش باید این نکته را در نظر گرفت که احتمال سقوط قیمت همچنان وجود دارد.

3
دیدگاه کاربران

avatar
2 رشته دیدگاه‌ها
1 پاسخ‌های
3 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه‌ها
kianh_nshays pakdel نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
h_n
h_n

قیمت وافعی بیت کوین 2020/02/14
دید نرم 9600 USA
دید سخت 8450 USA

shays pakdel
shays pakdel

مطمعن باشید قیمت میره بالا این فاز منفی قبلا هم بوده شما هر وقت تو این بازار دیدید بزرگان نطق کردن بدون حتما در راستای منافعشون هست .

kian
kian

در کل روند صعودی اما نیاز به استراحت داره اگر نمودار یک روزه را مشاهده کنید میبینید که قدرت خریدار ها رفته رفته کم شده و احتمال 80 درصد واگرایی رخ بده و این یعنی خریدارها سودشون بیرون میکشن و احتمالش زیاده تا سطح 9000 شاید هم پایینتر شدو کنه این نظره منه و تصمیم نهایی خودتون میگیرید

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه معامله‌گر مطرح: احتمال سقوط موقت قیمت بیت کوین وجود دارد! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.