اتریوم کلاسیک ۱۷ مرداد به کوین بیس اضافه خواهد شد

اتریوم کلاسیک ۱۷ مرداد به کوین بیس اضافه خواهد شد

در اطلاعیه‌ای که صرافی ‌کوین‌ بیس امروز، ۱۳ مرداد منتشر کرد؛ این صرافی ارز‌های دیجیتال  اعلام کرد که اتریوم کلاسیک (ETC) را در تاریخ ۱۷ مرداد لیست خواهد کرد. تمام پلتفرم‌های مربوط به این صرافی در یک یا دو هفته‌ی آتی از اتریوم کلاسیک برای سرویس‌دهی خود به مشتریان استفاده می‌کنند.

محک اتریوم کلاسیک زودتر از موعود است

اتریوم کلاسیک 17 مرداد به کوین بیس اضافه خواهد شد

کویس بیس اعلام کرد که احتمالاً در تاریخ ۱۷ مرداد سیستم اتریوم کلاسیک را به سرویس‌های پرو (سرویس مروبوط به مبادله‌گران فردی) و پرایم (سرویس مربوط به مبادله‌گران سازمانی) اضافه خواهد کرد.

بزرگترین صرافی ارز‌های دیجینال در این اطلاعیه اعلام کرد که انتظار می‌رود تست نهایی آن در هفته‌ی دوم ماه به پایان برسد.

همچنین بخوانیدداستان پیدایش و تفاوت‌های اتریوم و اتریوم کلاسیک

این صرافی در صفحه‌ی توئیتر خود درباره‌ی این اقدام گفت:

تیم مهندسی ما شروع به آزمایشات نهایی مربوط به ارائه‌ی خدمات اتریوم کلاسیک می‌کند؛ انتظار می‌رود که آزمایشات نهایی ما در روز سه‌شنبه ۷ آگوست به پایان برسد؛ در صورت موفقیت ما آماده‌ایم تا اعلام کنیم که آماده‌ی پذیرش تراکنش‌های اتریوم کلاسیک هستیم.

پس از آنکه در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ کویس‌ بیس اعلام کرد که بررسی یکپارچگی را بر روی اتریوم کلاسیک شروع کرده است. همچنین این صرافی امروز اعلام کرد که بعضی از خدمات‌دهی خود را با حمایت اتریوم کلاسیک انجام خواهد داد که نقدیندگی و ثبات در پلتفرم‌ها ایجاد خواهد شد.

در این اواخر انجمن اتریوم کلاسیک اعلام کرده، که با پیشرفت‌های فنّی زیادی روبرو شده است. هر چند که با وارد شدن به پلتفرم کوین‌ بیس که یکی از بزرگترین خدمات‌دهی قرارداد‌های هوشمند است پیشرفت عظیمی را پیش رو دارد.

چندین گام بلند در زمانی کوتاه

اتریوم کلاسیک 17 مرداد به کوین بیس اضافه خواهد شد

درجولای ۲۰۱۸ کوین بیس اعلام کرد که در حال پیگیری اضافه کردن ارزهای دیجیتالی مانند مانند BAT، کاردانو، استلار و زی‌کش است. کمپانی Bitsonline اضافه شدن ZRX و BAT را حدس زده بود.

در این میدان نبرد ارز‌های دیجیتال، اضافه شدن اتریوم کلاسیک به بزرگترین صرافی آمریکایی می‌تواند بلیتی برای وارد شدن به روند صعودی این ارز دیجیتال باشد. به طور واضح‌تر کوین بیس یک ارز دیجیتال را برای محبوب کردن انتخاب نمی‌کند بلکه در بین انبوه ارز‌های دیجیتال تعداد کمی ارز محبوب را انتخاب می‌کند.

برای مثال با اضافه شدن CTO به کویس‌ بیس موجب «رشد ۶۰ برابری» آن شد.

رشد ۱۶ درصدی پس از انتشار خبر

پس از اعلام کوین بیس مبنی بر اضافه کردن این واحد پول دیجیتال با توجه به نمودار قیمت لحظه‌ای ، اتریوم کلاسیک افزایش قیمت ۱۶ درصدی را تجربه کرد.

اتریوم کلاسیک 17 مرداد به کوین بیس اضافه خواهد شد

نمودار قیمت اتریوم کلاسیک

منبع:bitsonline
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
امیر
امیر
۵ سال قبل

خبر جالبی بود. دیروز بلافاصله من یک دونه خریدم به قیمت 16 دلار. الان شده 17.46 دلار