00: 00: 00
ارز دیجیتال > آرشیو تحلیل هفتگی > آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس
آرشیو تحلیل هفتگی

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۰ فروردین ۱۳۹۸

مقاومت قدرتمند ایاس در ۴.۴۹ دلار بسته شده که از فوریه تاکنون موفق به عبور از آن نشده است. در صورت شکسته شدن این مقاومت ایاس می‌تواند تا قیمت ۵.۸ دلار به طرف بالا حرکت کند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

هر دو خط مووینگ اوریج متمایل به بالا هستند و شاخص RSI هم در نزدیکی محدوده اشباع خرید قرار دارد. همه این‌ها نشان می‌دهند که تمایل به خرید از فروش بالاتر است. با این حال تا زمانی که عبور از مقاومت احراز نشود، هرگونه ترید ریسک های زیادی به همراه خواهد داشت.

از دیدگاه نزولی حمایت ایاس در ۳.۸ دلار قدرتمند به نظر می‌رسد. خط EMA 20 هم در نزدیکی این سطح قرار دارد بنابراین اهمیت آن بالاست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

ایاس طی چهار روز گذشته خودش را در بالای میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه نگه‌داشته است. چندین تلاش برای پایین آوردن این ارز دیجیتال ناموفق بوده که نشانی از بیشتر بودن خریداران نسبت به فروشندگان است.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

هر دو خط میانگین متحرک در حال بالا رفتن هستند و شاخص RSI هم بالای مرکز قرار دارد. مقاومت ایاس در قیمت ۳.۸۷۲ دلار بسته شده است که با شکسته شدن آن می‌توانیم انتظار رشد تا ۴.۴۹ دلار را داشته باشیم.

با این حال اگر این ارز دیجیتال از سطوح فعلی سقوط کند و به زیر خط EMA 20 برسد، سقوط تا ۳.۱ دلار دور از ذهن نیست. خط MA 50 هم در این سطح قرار دارد بنابراین انتظار داریم که حمایت ۳.۱ دلار بسیار قدرتمند و نقطه مناسبی برای توقف ضرر یا همان فروش اضطراری باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

ایاس همچنان در یک محدوده معاملاتی بین خط میانگین متحرک نمایی (EMA) در قیمت ۳.۲ دلار و ۳.۸ دلار قرار گرفته است. برای جهش ایاس باید مقاومت ۳.۸ دلاری را در هم شکند. اگر گاوها نتوانند از سطوح فعلی دفاع کنند، احتمال سقوط به ۳ دلار و خط میانگین متحرک ساده (SMA) دور از ذهن نیست.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

یک رشد سریع از سطوح فعلی می‌تواند قیمت را تا مقاومت ۴.۴ دلار بالا ببرد. خط EMA حالتی مسطح دارد و شاخص RSI هم محدوده وسط را نشان می‌دهد. همه این‌ها نشان‌دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا در یکی دو روز آینده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

ایاس در یک محدوده تنگ معاملاتی بین خط میانگین متحرک نمایی (EMA) در قیمت ۳.۱ دلار و ۳.۸ دلار قرار گرفته است. برای جهش ایاس باید مقاومت ۳.۸ دلاری را در هم شکند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

هر دو خط میانگین متحرک به تدریج در حال بالا رفتن هستند و شاخص RSI هم در محدوده مثبت قرار دارد. بنابراین تریدرها می‌توانند توقف ضرر را در قیمت ۲.۹۰ دلار در نظر بگیرند. در صورت رشد قیمت به بالای ۳.۸ دلار، هدف بعدی ۴.۴ دلار و بعد از آن ۵.۵ دلار خواهد بود.

در صورت ناتوانی در عبور از مقاومت ۳.۸ دلار و رسیدن قیمت به زیر ۳.۱ دلار، دیدگاه صعودی نامعتبر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۴ اسفند ۱۳۹۷

ایاس طی یک هفته گذشته عملکردی به شدت خوب داشته است. با این حال این ارز دیجیتال در قیمت نزدیک ۴ دلار با فروش مواجه می‌شود و نمی‌تواند از آن عبور کند. در صورت رد شدن قیمت ایاس از ۴.۱ دلار، این جهش می‌تواند تا مرز ۴.۵ دلار ادامه یابد که به عنوان یک مقاومت قوی عمل می‌کند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه رو به بالا میل می‌کند و شاخص RSI هم در محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان می‌دهند در کوتاه مدت خریداران بیشتر از فروشندگان در حال فعالیت هستند. قیمت ۲.۹۰ دلار همچنان سطح خوبی برای توقف ضرر یا فروش اضطراری است.

از دیدگاه نزولی اگر ایاس به زیر ۳.۸ دلار کاهش یابد، این روند احتمالا تا قیمت ۳.۲ دلار ادامه خواهد یافت که یک حمایت قدرتمند است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ایاس محدوده مقاومتی ۳.۰۵ تا ۳.۲۱ دلار را پشت سر گذاشته است. هدف بعدی این حرکت ۴.۴۹ دلار خواهد بود. روند صعودی EMA20 و قرارگرفتن RSI در منطقه اشباع خرید نشان‌دهنده برتریت گاوها در شرایط فعلی به خرس‌هاست.

تریدرهایی که در موقعیت خرید قرار دارند، می‌توانند حد ضرر را بر روی ۲.۵ دلار تنظیم کنند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

انتظار می‌رود در سطح ۳.۸۷ دلار ایاس با مقاومت روبرو شود اما هدف قیمتی فعلی برای این ارز دیجیتال در ۴.۴۹ دلار قرار دارد.

دیدگاه صعودی در صورتی که خرس‌ها کنترل را به دست گیرند و قیمت را زیر ۳.۲ دلار هدایت کنند، بی‌اعتبار خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

ایاس در ۸ فوریه جهش بلندی داشت و مقاومت آن اکنون در مرز ۳ دلار بسته شده است. با عبور از ۳ دلار ایاس می‌تواند تا ۳.۲ دلار به راحتی رشد کند. معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر خود را روی ۲.۳ دلار تنظیم کنند. احتمال دارد که بتوان مقدار توقف ضرر  را در روزهای آینده بالاتر برد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه در حال شروع حرکت رو به بالا است و شاخط RSI در محدوده مثبت قرار دارد که نشان می دهد خریداران بیشتر از فروشندگان هستند. شکسته شدن مقاومت ۳.۲ دلار می‌تواند موجب صعود این ارز دیجیتال تا قیمت ۳.۸ دلار شود.

از دیدگاه نزولی اگر قیمت ایاس سقوط کند و به زیر خطوط میانگین متحرک برسد، روند نزولی آغاز خواهد شد. حمایت بحرانی ایاس در قیمت ۲.۱ دلار بسته شده است و پایین‌تر از این قیمت می‌توانیم منتظر سقوط تا ۱.۷ دلار و حتی ۱.۵ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

ایاس در ۲ فوریه موفق به شکستن EMA-20 در تاریم‌فریم روزانه شد اما در صعود تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ناموفق بود. در حال حاضر ایاس تلاش می‌کند بار دیگر EMA-20 را در جهت رو به بالا بشکند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

در صورتی که ایاس نتواند از میانگین‌های متحرک عبور کند و بر روی آن‌ها تثبیت شود، انتظار ریزش آن تا حمایت بحرانی ۲.۱۷ دلار می‌رود. شکسته شدن این حمایت می‌تواند ایاس را تا حمایت‌ ۱.۷۷۵ و پس از آن تا ۱.۵۵ پایین بکشد.

در دیدگاه صعودی، در صورت موفقیت ایاس در عبور از میانگین‌های متحرک می‌توان انتظار افزایش قیمت تا ۳.۰۵ و در پی آن تا ۳.۲۱ دلار را برای این ارز دیجیتال داشت.

به تریدرها توصیه می‌شود قبل از آغاز معامله، منتظر بسته شدن کندل روزانه بر روی میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه باشید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۹ بهمن ۱۳۹۷

ایاس به پایین‌ خطوط میانگین متحرک سقوط کرده است. هم‌اکنون خرس‌ها در تلاش هستند تا حمایت قدرتمند ایاس در قیمت ۲.۱۷۳۳ دلار را بشکنند. اگر قیمت به زیر ۲.۱۷ دلار برسد، روند کاهشی می‌تواند تا قیمت ۱.۷۷ و حتی ۱.۵۵ دلار ادامه یابد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

هر دو خط میانگین متحرک تقریبا مسطح هستند که نشان دهنده تثبیت قیمت است. اگر ایاس از حمایت ۲.۱۷ دلاری خود دفاع کند، در محدوده معاملاتی فعلی خود باقی خواهد ماند. اگر قیمت به بالای ۲.۶۰ دلار برسد، می‌تواند فرصت مناسبی برای خرید باشد اما در سطوح فعلی هیچ‌گونه تریدی پیشنهاد نمی‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲ بهمن ۱۳۹۷

ایاس در حال حاضر داخل محدوده معاملاتی ۲.۳ تا ۳.۲ دلار قرار دارد. خرس‌ها در تلاش هستند تا این محدوده را بشکنند و قیمت را به سمت پایین هدایت کنند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

در روزهای ۱۳ و ۱۴ ژانویه، ایاس یک جهش به سمت بالا داشت اما نتوانست خود را به بالای خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) برساند. این نشانه‌ی‌ نزولی است. حمایت بحرانی ایاس در مرز ۲.۱ دلار بسته شده و شکسته شدن این حمایت می‌تواند به معنای سقوط تا ۱.۷ دلار یا حتی ۱.۵ دلار باشد.

اگر قیمت ایاس بتواند این این حمایت دفاع کند و جهشی به بالای ۲.۵۸ دلار داشته باشد، دیدگاه نزولی ما نامعتبر خواهد بود. در صورت به وقوع پیوستن این امر می‌توانیم منتظر رشد قیمت تا ۳.۲ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۵ دی ۱۳۹۷

ایاس محدوده مشخص شده را ۱۳ ژانویه در جهت رو به پایین شکست. گاوها در حال حاضر تلاش می‌کنند قیمت را دوباره به محدوده ۲.۳۱ – ۳.۲۱ برسانند. در صورت موفقیت، تثبیت قیمت برای چند روز دیگر ادامه خواهد داشت.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

میانگین‌های متحرک به حالت نزولی درآمده‌اند و شاخص RSI در منطقه منفی قرار دارد. این به معنی حکمفرما بودن خرس‌ها در بازار است.

اگر ارزش ایاس در برابر دلار زیر ۲.۱۷ سقوط کند، انتظار ریزش تا ۱.۷۷ دلار و پس از آن تا ۱.۵۵ می‌رود.

در دیدگاه صعودی اگر این ارز دیجیتال بر روی میانگین متحرک تثبیت شود، پس از تثبیت قیمت و عبور از ۳.۲۱ دلار می‌توان نسبت به ایاس دیدگاه صعودی پیدا کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۸ دی ۱۳۹۷

قیمت ۳ دلار در چند روز گذشته مقاومت شدیدی در برابر ایاس به وجود آورده است. شکسته شدن محدوده ۳ تا ۳.۲۱ دلار این ارز دیجیتال را تا مقاومت بعدی در محدوده ۳.۸۷ دلار بالا خواهد برد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

میانگین‌های متحرک نمایی وساده یکدیگر را قطع کرده‌اند که به نظر می‌رسد روند کوتاه‌مدت به بیشتر به نفع دیدگاه صعودی و گاوها باشد.

در نقطه مقابل اگر ارزش ایاس در برابر دلار زیر حمایت ۲.۱۷۳۳ سقوط کند، بار دیگر باید شاهد برگشت ایاس به قیمت ۱.۵۵ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۱ دی ۱۳۹۷

ایاس در عبور از خط میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه ناتوان بود و این نشان می‌دهد که در قیمت‌های بالاتر خریدارها کم می‌شوند. خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه تقریبا مسطح است و شاخص RSI عدد زیر ۵۰ را نمایش می‌دهد که احتمال تثبیت قیمت در کوتاه مدت را بالا می‌برد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

منطقه حمایت ایاس ۲.۳ تا ۲.۱ دلار است. اگر این حمایت شکسته شود و قیمت به زیر ۲.۱ دلار برسد، سراشیبی سقوط به احتمال فراوان تا ۱.۵۵ دلار ادامه خواهد داشت.

در دیدگاه صعودی عبور قیمت از خط میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه می‌تواند باعث افزایش قیمت ایاس به ۳.۸ دلار شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۴ دی ۱۳۹۷

ایاس نتوانست از مقاوت سنگین در میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه و قیمت ۳.۸ دلار عبور کند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

حمایت ایاس در میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه (حدود قیمت ۲.۵۸ دلار) قرار دارد که قدرتمند عمل کرده است. در صورتی که این ارز دیجیتال به زیر این حمایت سقوط کند، احتمال سقوط قیمت تا ۱.۵۵ دلار دور از ذهن نیست.

از دیدگاه صعودی در صورتی که قیمت ایاس از قیمت ۳.۸ دلار عبور کند، می‌توانیم انتظار افزایش قیمت تا ۴.۴۹ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۷ آذر ۱۳۹۷

ایاس پس از سقوط چشمگیر در هفته‌های اخیر، در تلاش برای اصلاح قیمتی کوتاه مدت است، هرچند روند کلی آن نزولی است.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

اولین مقاومت پیش روی ایاس در EMA-20 آن قرار دارد که در صورت بسته شدن کندل روزانه روی این میانگین متحرک، انتظار رشد ایاس تا ۳.۰۵ و ۳.۵۱ دلار هم می‌رود که سطوح ۳۸.۲ و ۵۰ درصد فیبوناچی محسوب می‌شوند.

در صورتی که خرس‌ها دوباره کنترل را به دست بگیرند، احتمالاً برای مدتی شاهد تثبیت قیمت ایاس خواهیم بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۰ آذر ۱۳۹۷

پس از یک روند نزولی قدرتمند، ایاس در سطح ۱.۵۵ دلار مورد حمایت قرار گرفت. ایاس در اصلاح قیمتی با خط روند نزولی برخورد کرده و از حرکت بازماند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

معمولاً مدت زمان برگشت به خط روند ۱ تا ۳ روز طول می‌کشد. ایاس در صورت ریزش دوباره در محدوده ۱.۵۳ – ۱.۵۵ مورد حمایت قرار خواهد گرفت و اگر این بازه قیمتی نیز شکسته شود، انتظار ریزش ادامه‌داری را از این ارز دیجیتال داریم.

در طرف دیگر، با عبور از خط روند نزولی می‌توان انتظار داشت ایاس تا EMA-20 افزایش یابد. عبور از خط روند نزولی و تثبیت قیمت بر روی آن می‌تواند فرصت خوبی برای تریدرها باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۳ آذر ۱۳۹۷

ایاس تا به این لحظه کمترین قیمت سال جاری میلادی خود را رقم زده است. در روزهای اخیر عدم علاقه خریداران و مواجه شدن با مقاومت در هر اصلاح قیمتی در ایاس دیده شده است.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

حمایت‌هایی که پیش‌روی این ارز دیجیتال قرار دارند، ۲.۴ دلار و پس از آن ۲ دلار هستند. شاخص‌های میانگین متحرک و قدرت نسبی نیز از نزولی بودن ایاس حکایت دارند.

شکست خط روند نزولی و EMA-20 اولین نشانه مثبت از تغییر روند خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۶ آذر ۱۳۹۷

تا زمانی که ایاس در منطقه بیش از حد فروخته شده قرار دارد، به نظر می‌رسد زیر حمایت شکسته شده ۳.۸۷ دلار معامله شود.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

حمایت مهمی که می‌تواند از ریزش ایاس جلوگیری کند، در قیمت ۳ دلار قرار دارد. در صورت بازگشت روند، خط روند نزولی مقاومت جزئی در برابر رشد قیمت ایجاد می‌کند اما مقاومت اساسی ایاس در قیمت ۳.۸۷ دلار قرار دارد.

در صورت شکسته شدن حمایت ۳ دلار، حمایت بعدی در سطح ۲.۴ دلار واقع شده است.

خریداران قبل از ورود به معامله باید از بازگشت روند اطمینان یابند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۹ آبان ۱۳۹۷

ایاس حمایت اساسی خود را در قیمت ۳.۸۷ دلار شکسته است و به دنبال جستجوی سطح محکمی برای رقم زدن کمترین قیمت خود در سال جاری است.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

تمامی شاخص‌ها از نزولی بودن این ارز دیجیتال حکایت دارند.

حمایت بعدی برای ایاس در ۳ دلار و اساسی‌ترین حمایت آن در ۲ دلار قرار دارد.

بهتر است تا تثبیت قیمت از خرید ایاس پرهیز کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۲ آبان ۱۳۹۷

تعادل بین خریداران و فروشندگان در ایاس به وجود آمده است. در ۳ روز گذشته قیمت این ارز دیجیتال نوسان بسیار کمی داشته است.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

تا زمانی که ایاس در بازه ۵ تا ۶ دلار معامله می‌شود، فرصت ترید چندانی در آن نمی‌توان یافت. در صورت عبور از ۶ دلار انتظار رشد تا ۶.۸۳ دلار می‌رود. در صورت تثبیت قیمت به مدت بیش از ۳ روز در این سطح، می‌توان انتظار روند صعودی داشت.

در سناریوی نزولی با شکسته شدن حمایت ۵ دلار، حمایت بعدی در ۴.۴۹ و کلیدی‌ترین حمایت ایاس در ۳.۸۷ قرار دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۵ آبان ۱۳۹۷

ایاس از وسط محدوده قیمتی ۵-۶ دلار عبور کرد اما باز هم در شکستن این محدوده ناتوان بود. هر دو خط میانگین متحرک مسطح هستند و شاخص RSI در بالای سطح ۵۰ قرار دارد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

اگر قیمت ایاس بتواند از ۶ دلار عبور کند، هدف بعدی احتمالا قیمت ۶.۸ دلار خواهد بود. از طرف دیگر در صورتی که قیمت ایاس در عبور از ۶ دلار ناتوان باشد، محدوده ۵-۶ دلار ادامه خواهد یافت.

روند صعودی قدرتمند ایاس وقتی آغاز خواهد شد که قیمت این ارز دیجیتال از مقاومت بزرگ ۶.۸ دلار عبور کند که در این صورت می‌توانیم منتظر قیمت‌های ۹.۱ دلار و پس از آن ۱۱.۴ دلار باشیم.

معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر (StopLoss) خود را در قیمت ۴.۹ دلار حفظ کنند و در صورت رسیدن قیمت به زیر این سطح سریعا اقدام به فروش نمایند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۸ آبان ۱۳۹۷

ایاس از حدود ۱۵ روز پیش (از ۱۶ اکتبر) تا امروز در نزدیکی خطوط میانگین متحرک معامله میشد که ناتوانی در عبور از آن‌ها باعث سقوط امروز آن شد.

ارز دیجیتال EOS در قیمت ۵ دلار یک حمایت جزئی دارد که اگر شکسته شود می‌توانیم انتظار ادامه سقوط تا قیمت ۴.۴۹ دلار را داشته باشیم. معامله گران می‌توانند قیمت ۴.۴ دلار را به عنوان توقف ضرر در نظر بگیرند.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

دیدگاه صعودی زمانی به دست خواهد آمد که ایاس بتواند از حمایت ۵ دلار دفاع کند و به قیمت بالای ۶.۱ دلار برسد. تا زمانی که قیمت در زیر خطوط میانگین متحرک باقی بماند، هر گونه تلاش برای صعود در سطوح بالاتر با فروش مواجه می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱ آبان ۱۳۹۷

ایاس چند روز اخیر در محدوده ۵.۳۵ دلار در حال حرکت بوده و انتظار می‌رود این ثبات قیمتی تا چند روز آتی نیز ادامه یابد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

در سناریوی صعودی ایاس با عبور از میانگین‌های متحرک نمایی و ساده باید خط روند نزولی میان‌مدت را بشکند. در این صورت با مقاومت اساسی ۶.۸۳ دلار روبرو خواهد شد که در صورت عبور از این مقاومت، صعود تا ۹ دلار محتمل است.

در سناریوی نزولی حمایت‌ ۴.۴۹ می‌تواند مانع از سقوط ایاس شود. در صورت شکسته شدن این حمایت، ایاس با حمایت اساسی ۳.۸۷ دلار دوباره برخورد خواهد داشت.

توصیه می‌شود حد ضرر را روی قیمت ۴.۹ دلار قرار دهید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۴ مهر ۱۳۹۷

ایاس به خوبی قادر به حفظ حمایت ۴.۹۱ دلاری بود.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

در صورتی که ایاس بتواند در سطح ۵.۷۱ دلار قیمت خود را تثبیت کند، با عبور از سطح ۶ دلار امکان رشد تا ۶.۸۳ دلار را خواهد داشت. ۶.۸۳ دلار یک مقاومت کلیدی برای ایاس محسوب می‌شود که در صورت شکسته شدن امکان رشد ایاس تا ۹ دلار وجود دارد.

ریزش از سطح ۴.۹۱ دلار ایاس را تا محدوده حمایتی قوی ۳.۸۷ – ۴.۴۹ دلار پایین خواهد برد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۷ مهر ۱۳۹۷

هر دو میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و ساده ۵۰ روزه نقش حمایتی خوبی ایفا کرده‌اند. الگوی مثلث متقارن نیز در جهت صعودی شکسته شده است.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

در صورت حفظ قیمت ۵.۹ دلار تا انتهای روز جاری، قیمت ۶.۳ و ۶.۸ دلار را به عنوان اهداف کوتاه مدت برای ایاس می‌توان متصور شد.

در صورت بازگشت دوباره به الگوی مثلث متقارن، ریزش قیمت تا محدوده ۵.۱ دلار که حمایت ضعیفی است و پس از آن تا ۴.۹۵ دلار که حمایت مهمی محسوب می‌شود، می‌تواند ادامه یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۰ مهر ۱۳۹۷

ایاس ۳ روز گذشته برای حفظ قیمت در محدوده ۵.۶۵ دلار در حال تقلا بوده است. به نظر می‌رسد علاقه‌ای به خرید این ارز دیجیتال در این بازه‌ قیمتی وجود ندارد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

محدوده‌ای که بین دو میانگین متحرک نمایی (EMA) 20 روزه و میانگین متحرک ساده (SMA) 50 روزه به وجود آمده، حمایت مهمی برای ایاس محسوب می‌شود.

در صورت شکست این محدوده، سطح ۵ دلار و در قدم بعدی ۴.۴۹ دلار سطوح حمایتی جدید خواهند بود. در صورتی که چند روز آتی رشد قابل توجهی از ایاس مشاهده نشود، باید منتظر ریزش آن باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۳ مهر ۱۳۹۷

ایاس نتوانست به روند صعودی خود ادامه دهد و به حمایت قدرتمندش در قیمت ۵.۶۵ دلار سقوط کرد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

اگر ایاس بتواند از حمایت ۵.۶۵ دلار خود دفاع کند، احتمال یک رشد قیمت ادامه دار تا قیمت ۶.۸ دلار بالاست.

در صورتی که حمایت ۵.۶۵ دلار شکسته شود، به احتمال زیاد این ارز دیجیتال تا قیمت ۴.۵ دلار سقوط خواهد کرد که به عنوان حمایت بعدی آن قلمداد می‌شود و در صورت کاهش قیمت به زیر ۴.۵ دلار که بسیار بعید است، سقوطی به شدت بزرگ در انتظار این ارز دیجیتال خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

طی چهار روز ایاس در مرز ۵.۶۵ دلار خرید و فروش میشد. به دلیل عدم توانایی گاوها در شکستن مقاومت، این ارز دیجیتال روند خود را به سمت پایین تغییر داد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

حمایت ۴.۴ دلار بسیار قدرتمند است. اگر قیمت ایاس به زیر ۴.۴ دلار برسد، احتمال سقوط ادامه دار تا مرز ۴ دلار وجود دارد.

در دیدگاه صعودی اگر ایاس بتواند از حمایتش دفاع کند، احتمالا تا مقاومت ۵.۶۵ دلار افزایش خواهد یافت و در صورت شکستن مقاومت ۵.۶۵ دلار، می‌توانید منتظر افزایش قیمت تا ۶.۸ دلار باشید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

طی دو روز گذشته ایاس در تلاش برای جهش از قیمت ۴.۶۰ دلار بوده اما مقاومت ۵.۱۵ دلار مانع آن شده است.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

اگر قیمت ارز دیجیتال EOS به بالای مقاومت ۵.۱۵ دلار برسد، احتمالا تا مقاومت بعدی در EMA بیست روزه یعنی ۵.۶۵ دلار رشد خواهد کرد.

حمایت ایاس در قیمت ۴.۴۹ دلار قرار دارد که در صورت پایین آمدن به زیر این قیمت، می‌توانیم منتظر سقوط تا قیمت ۳.۸ دلار باشیم. بنابراین معامله گران می‌توانند قیمت ۴.۴ دلار را به عنوان توقف ضرر در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

ایاس یکی از بهترین عملکردها را در هفته اخیر داشت و طبق تحلیل‌ها حرکت کرد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

ارز دیجیتال EOS طی سه روز گذشته جای پایش را در میانگین نمایی ساده ۵۰ روزه (SMA50) تقویت می‌کند . درحالی که SMA مسطح شده است، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به سمت بالا تغییر جهت داده که در کوتاه مدت نشانه صعودی است.

در دیدگاه صعودی اگر قیمت ارز دیجیتال ایاس از ۷.۲۵ دلار عبور کند، می تواند به سرعت تا ۹ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

در دیدگاه نزولی قیمت ۵.۶۵ دلار یک حمایت بزرگ دارد که در صورت افت قیمت به زیر آن، می توانیم انتظار برگشت به محدوده ۴.۶ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۶ شهریور ۱۳۹۷

طی ۱۰ روز گذشته ایاس در بالای قیمت ۴.۵ دلار استقامت کرد اما نتوانست از مقاومت موجود در EMA بیست روزه بگذرد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

منطقه بین EMA 20 (قیمت ۵.۱) و قیمت ۵.۶۵ دلار دارای یک مقاومت محکم است که در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم شاهد رشد قیمت تا میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه در قیمت حدود ۶.۵ دلار باشیم.

اگر ایاس بتواند از پس مقاومت ۵.۶۵ دلار برآید می‌تواند موقعیتی برای خرید کوتاه مدت فراهم آورد در غیر اینصورت پیشنهاد می‌شود برای خرید میان یا بلند مدت تا عبور قیمت از SMA پنجاه روزه صبر کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه که در قیمت ۵.۱ دلار قرار دارد همچنان به عنوان یک مقاومت قوی عمل می‌کند. این ارز دیجیتال یک حمایت قوی در ۴.۸ دلار دارد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

اگر ایاس موفق به عبور از مقاومت ۵.۱ دلار(EMA) شود، می‌توانیم منتظر رشد قیمت تا ۶.۸ دلار در میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه باشیم و در صورت عبور از این قیمت احتمال رشد قیمت تا ۹ دلار وجود دارد.

در دیدگاه نزولی در صورت کاهش قیمت به زیر ۴.۸ دلار، ایاس احتمالا به قیمت ۴.۴ دلار سقوط خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

حمایت ۴.۸ دلار در ایاس شکسته شد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

هر دو میانگین متحرک در حال سقوط هستند و شاخص RSI طی چند روز گذشته در منطقه فروش قرار دارد. این نشان می دهد که عرضه بیشتر از تقاضاست.

ایاس بین ۳.۸ دلار تا ۴.۳ دلار حمایت بزرگی دارد که می تواند فرصت خوبی را برای سرمایه‌گذاری کوتاه یا میان مدت ایجاد کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

در طول پنج روز گذشته، گاوها از حمایت ۶.۸ دلار دفاع کرده اند. EMA بیست روزه، که چند روز پیش مسطح شده بود، دوباره به پایین کشیده است. شاخص RSI هم وضعیت خوبی ندارد. این نشان می دهد که احتمال سقوط قیمت بالاست. اگر حمایت در ۶.۸ دلار ناموفق باشد، قیمت EOS می‌تواند تا زیر ۵ دلار کاهش یابد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

در صورت توانایی ایاس در دفاع از حمایت ۶.۸ دلار، قیمت می‌تواند تا حدود ۸.۱ دلار افزایش یابد اما وجود مقاومت‌های سنگین بر سر راه ایاس ریسک را افزایش داده است . سود واقعی زمانی بدست خواهد آمد که قیمت این ارز دیجیتال از سطح ۹.۴ دلار گذر کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۹ مرداد ۱۳۹۷

مسطح بودن EMA بیست روزه و SMA پنجاه روزه هر دو نشان می دهد که ایاس در محدوده ۶.۸۹۲۶ تا ۹.۴۴۵۶ دلار در نوسان خواهد بود.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

به احتمال زیاد قیمت ایاس به حمایت ۶.۸ دلار سقوط خواهد کرد. اگر آن حمایت هم به حد کافی قوی نباشد سقوط به ۵.۱ دلار و پس از آن ۴.۳ دلار محتمل است.

در صورتی که گاوها (اتفاقات صعودی) بتوانند قیمت ایاس را به بالای ۹.۴ دلار ببرند، رشد قیمتی تا ۱۱.۹ دلار پیشبینی می‌شود در غیر اینصورت هرگونه خرید و فروش در این سطوح ریسک‌های بزرگی را به همراه دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس - ۲ مرداد ۱۳۹۷

ایاس طی ماه گذشته بین ۶٫۸ و ۹٫۴ دلار در نوسان به سر می‌برد.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

اگر ایاس بتواند از پس مقاومت بزرگ ۹٫۴ دلار برآید، هدف بعدی قیمت در ۱۲ دلار خواهد بود.

در دیدگاه نزولی اگر قیمت این ارز دیجیتال به زیر ۶٫۸ دلار کاهش یابد، باید منتظر سقوط قیمت تا ۴٫۳ دلار باشیم.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

دیدگاه کاربران

avatar
  اشتراک  
اطلاع از