00: 00: 00
ارز دیجیتال > آموزش بلاکچین > بیت کوین > چرا خرید بیت کوین ارزان میتواند خطرناک باشد؟
بیت کوین

چرا خرید بیت کوین ارزان میتواند خطرناک باشد؟

بیت کوین ارزان

با افزایش محبوبیت و گسترش بیت کوین، بدیهی است که تعداد افراد شیاد و کلاهبردار این حوزه بیشتر خواهد شد. این روز ها مردم و سرمایه گذاران به دنبال خرید بیت کوین ارزان تر هستند. خرید بیت کوین ارزان تر مشکلی ندارد اما به شرطی که کلاهبرداری اتفاق نیافتد.

قبل از خرید بیت کوین، ابتدا سعی کنید تا با ماهیت بیت کوین و نحوه انجام شدن تراکنش های آن کمی آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و از افراد سودجو در امان بمانید.

خرید از صرافی های معتبر

سعی کنید تا حد امکان بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر را از صرافی های معتبر داخلی یا خارجی خریداری کنید. با یک جستجوی ساده می توانید صرافی های آنلاین خرید بیت کوین داخلی را پیدا کنید و پس از مقایسه قیمت ها اقدام به خرید بیت کوین کنید. اگر بتوانید حساب های ارزی جهانی مانند ویزا تهیه کنید، صرافی های خارجی بهترین گزینه برای خرید بیت کوین هستند.

گروه ها و شبکه های اجتماعی را فراموش کنید

این روزها در گروه های تلگرامی و شبکه های اجتماعی، برخی از افراد سودجو و کلاهبردار با ترفند قیمت کمتر و یا خرید بیت کوین بدون احراز هویت، مردم را وسوسه و در نهایت با دریافت پول از مردم کلاهبرداری می کنند. البته افرادی وجود دارند که واقعا بیت کوین را به قیمت ارزان تر می فروشند ولی نباید ریسک آن را پذیرفت.

برخی دیگر از افراد سودجو با دریافت پول از مردم به آن ها وعده ساخت حساب بیت کوین را می دهند. حساب بیت کوین کی افسانه بزرگ است زیرا بیت کوین یک بانک نیست که نیاز به ساخت حساب داشته باشد. بیت کوین فقط نیاز به کیف پول دارد که به راحتی می توانید از انواع کیف پول استفاده کنید.

اگر واقعا قصد خرید بیت کوین از یک فرد را دارید، سعی کنید با او ملاقات کنید و معامله را به صورت حضوری انجام دهید. البته این کار هم از ریسک های زیاد آن کم نمی کند.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

چرا خرید بیت کوین ارزان میتواند خطرناک باشد؟

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

دیدگاه کاربران

avatar
  اشتراک  
اطلاع از