مرکز تبادلات اوراق بهادار کانادا از پلتفرم بلاک چینی خود بهره‌برداری می‌کند

مرکز تبادلات اوراق بهادار کانادا از پلتفرم بلاک چینی خود بهره‌برداری می‌کند

مرکز تبادلات اوراق بهادار کانادا (CSE) در نظر دارد تا پلتفرمی بر پایه بلاک چین را برای معاملات خود ایجاد نماید.

بر اساس گزارش‌هایی که امروز منتشر شد این مرکز قصد دارد تا پلتفرمی را با عنوان «عرضه توکن های بهادار» به‌منظور خریدوفروش اوراق بهادار عرضه کند. این پلتفرم که مبتنی بر بلاک چین خواهد بود، در زمینه‌ای جدید از خدمات کار خواهد کرد؛ بسیاری از این سرویس‌ها از سال ۲۰۰۳ به‌نوعی دیگر در اختیار کاربران و سرمایه‌گذاران قرار می‌گرفتند.

شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از این پلتفرم و قابلیت‌هایی که به‌واسطه توکن سازی شدن ایجادشده، به انصاف و مساوات در معاملات خود برسند. این پلتفرم از طرفی قابل قانون‌مند بوده و توسط آئین نامه‌های مشخص از جانب مراجع دولتی پشتیبانی می‌شود که کاملاً با دنیای بی‌قانون ICOها متفاوت است. «ریچارد کارلتون»، مدیر داخلی تبادلات اوراق بهادار کانادا در بیانیه‌ای اعلام کرد:

پلتفرم موردبحث دارای بخش‌هایی است که بلاک چین آن را با بازار مرکزی و اصلی مرتبط می‌کند و از همین رو مکانزیم های تراکنش‌های قراردادی قانونی را با مکانزیم ثبت گزارش‌های بلاک چین تلفیق نموده است. به‌واسطه استفاده از این قابلیت‌ها، فضای کاملاً امن و سودمندی برای سرمایه‌گذاران فراهم گشته است.

به وسیله بهره‌مندی از این تکنولوژی‌ها، پتانسیل‌های اقتصادی را به ورای محدودیت‌های پیشینش وارد نموده‌ایم. 

مجوزهای قانونی این پلتفرم توسط «فاندمنتال اینتراکشن»، یک شرکت آمریکایی مستقر در نیویورک، صادرشده که در تهیه و انتشار محصولات کاربردی درزمینه تجارت کار می‌کند.

در همین زمان این مرکز یادداشت همکاری‌ای را با یک شرکت فعال در زمینه چاپ سه بعدی بانام «کابونی» به امضا رسانده است. همکاری این دو قرار است تا در بستر سرمایه‌گذاری به وسیله این توکن های قانون گذاری شده باشد. در صورت عملی شدن این یاد داشت، کابونی اولین شرکتی خواهد شد که به‌وسیله پلتفرم تبادلات اوراق بهادار کانادا، سرمایه‌گذاری کرده است. 

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.