00: 00: 00
ارز دیجیتال > اخبار > Bitfinex بدهی خود را با خرید تمام توکن های BFX خود پرداخت می کند
اخبار

Bitfinex بدهی خود را با خرید تمام توکن های BFX خود پرداخت می کند

bitfinex

Bitfinex یکی از صرافی های ارزهای دیجیتال، در آگوست ۲۰۱۶ هک شد و حدود ۱۱۹هزار بیت کوین که در آن زمان معادل با ۷۰میلیون دلار بود از دست داد. این صرافی پس از آن توکن هایی رمزنگاری شده جهت جبران خسارت به کسانی که سرمایه خود را از دست داده بودند داد. این توکن ها که با عنوان BFX شناخته می شدند در Bitfinex داد و ستد می شدند. حالا این صرافی اعلام کرده که تمام آن توکن های رمزنگاری شده را از دارندگان آن ها جهت پرداخت کامل بدهی خود خریده است.

Bitfinex بدهی خود را با خرید تمام توکن های BFX خود پرداخت می کند

در روز ۳آوریل Bitfinex تمام داد و ستدهای توکن های BFX خود را متوقف کرد و به کاربران اجازه داد تا آن ها را به پول نقد تبدیل کنند. کاربران به ازای هر توکن BFX یک دلار دریافت می کنند. تمام دادوستدهای BFX بسته شد و کسانی که موجودی منفی از توکن های BFX با margin tarde داشتند، موجودی منفی دلاری در حسابشان خواهند دید. تمام توکن های BFX به صورت خودکار تبدیل به دلار خواهند شد و پس از آن تمامشان نابود خواهند شد و هیچ توکنی باقی نخواهد ماند.

Bitfinex در بیانیه ی خود از صبر کاربرانش تشکر کرده و گفته:« با عمیقا از صبر و اعتماد کاربرانمان سپاسگذاریم و حمایت آن ها بود که توانستیم طی تنها ۸ماه به بازگشت و ترمیم کامل برسیم. بدون حمایت جامعه، Bitfinex می توانست به راحتی به یک پاورقی در تاریخ تبدیل شود به جای اینکه مثل حالا یکی از بزرگترین صرافی ها باشد. متشکرم.»

در اوایل این اتفاق (هک شدن) شایعه هایی به وجود آمد که این توکن ها اسکم است تا زمان بیشتری بخرد و Bitfinex باید دارندگان آن را دائما مطمئن سازد که برنامه آن ها در رابطه با بازخرید این توکن ها در نهایت عملی خواهد شد و آن روز خواهد آمد. در اوایل سپتامبر این شرکت ۱درصد از توکن ها را از کاربران خرید که این موضوع به برخی از افراد این جامعه کمک کرد تا امید خود را از دست ندهند.

بعد از تلاش های زیادی، این شرکت توانست حجم بازار خود را بالا ببرد و توان پرداخت بدهی های خود به کاربرانش را پیدا کند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Bitfinex بدهی خود را با خرید تمام توکن های BFX خود پرداخت می کند

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

دیدگاه کاربران

avatar
  اشتراک  
اطلاع از