atlasarzdigital

میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت کوین به سطوح قبل از هاوینگ کاهش یافت

میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت کوین به سطوح قبل از هاوینگ کاهش یافت

۵ آوریل (۱۷ فروردین) تا ۲۰ مه (۳۱ اردیبهشت) شاهد افزایش ۱,۶۰۰ درصدیِ کارمزد تراکنش‌های بیت کوین بودیم. حالا اما، این رقم با کاهشی محسوس به ۰.۵۶ دلار رسیده است.

به گزارش کوین تلگراف، میانگین کارمزد تراکنش‌های شبکه بیت کوین به کمتر از ۱ دلار بازگشته است. این رقم از زمان هاوینگ اخیر بی‌سابقه است.

بر اساس داده‌های وب‌سایت بیت اینفوچارتز (BitcInfoCharts)، کارمزد تراکنش‌ها از ۲۰ مه تا ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد)، با کاهشی ۹۱ درصدی، از ۶.۶۵ دلار به ۰.۵۶ دلار کاهش یافته است. این در حالی بود که پس از هاوینگ، کارمزد تراکنش‌ها با افزایشی بیش از ۱,۶۰۰ درصد مواجه شد.

نمودار نوسانات کارمزد شبکه بیت کوین
نمودار نوسانات کارمزد شبکه بیت کوین از ماه آوریل تا ژوئن

پس از هاوینگ دوم در سال ۲۰۱۶ نیز شاهد افزایشی ۲۰۰ درصدی در ارتباط با کارمزد تراکنش‌های بیت کوین بودیم. از ۱ مه آن سال (۱۲ اردیبهشت ۹۵) تا ۳۱ ژوئیه (۱۰ مرداد ۹۵)، میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت کوین از ۰.۰۸ دلار به ۰.۲۴ دلار رسید. کارمزد تراکنش‌ها، ۹ ژوئیه (۱۹ تیر ۹۵) در سطح ۰.۱۷ دلار قرار داشت و اکتبر ۲۰۱۶ (مهر ۹۵) تا ۰.۳۷ دلار بالا رفت.

طبق گزارش‌ها، کارمزد تراکنش‌های شبکه اتریوم، ۶ و ۷ ژوئن از کارمزد تراکنش‌های بیت کوین پیشی گرفت.

کارمزدهای بالا در شبکه، نشان‌دهنده تراکم بالای کاربران است. در این زمان‌ها، کاربران حاضرند پول بیشتری برای انجام تراکنش‌های خود بپردازند. در زمان نگارش این مطلب، شبکه اتریوم ۱۰۵۴,۷۴ تراکنش تأییدنشده دارد و این رقم برای شبکه بیت کوین کمتر از ۱,۰۰۰ تراکنش است. میانگین هزینه انجام تراکنش روی شبکه اتریوم، ۱۱ ژوئن به بیش از ۴ دلار رسید و پس از آن با کاهشی محسوس به ۰.۴ دلار بازگشت.

کارمزد تراکنش‌های بیت کوین دسامبر سال ۲۰۱۷ (آذر ۹۶) به بالاترین حد خود رسید و رکورد ۵۵.۱۶ دلاری را ثبت کرد. این در حالی بود که قیمت بیت کوین نیز به بالاترین رقم تاریخ خود، ۲۰,۰۰۰ دلار، رسیده بود.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت کوین به سطوح قبل از هاوینگ کاهش یافت ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x