حدود ۹۳٪ از آدرس‌های بیت کوین در سود هستند

حدود ۹۳٪ از آدرس‌های بیت کوین در سود هستند

داده‌های تازه گلاسنود (Glassnode) نشان می‌دهد که با توجه به قیمت ۱۱,۰۰۰ دلاری بیت کوین، چیزی در حدود ۹۳٪ از آدرس‌های بیت کوین در وضعیت سوددهی قرار دارند.

به گزارش کوین دسک، معیار «آدرس‌های سودده»، میزان موجودی کیف پول‌هایی را اندازه می‌گیرد که میانگین قیمت آنها در زمان انتقال، کمتر از قیمت فعلی بوده است؛ به‌عبارت دیگر، این معیار مبلغ ارزهایی را محاسبه می‌کند که قیمت آنها، حداقل روی کاغذ، به‌نسبت زمان خرید یا انتقال‌شان بیشتر شده است.

این عدد نسبت به ۲۰ ژوییه (۳۰ تیر) با افزایشی ۲۹ درصدی همراه بوده است. معیار آدرس‌های سودده پیش‌تر در عدد ۷۲٪ قرار داشت.

درصد آدرس‌های بیت کوینی که در وضعیت سودده قرار دارند
درصد آدرس‌های بیت کوینی که در وضعیت سودده قرار دارند

در ماه‌های ژوییه و اوت سال گذشته، هنگامی که قیمت بیت کوین به ۱۱,۵۰۰ دلار رسید، بیش از ۹۰٪ آدرس‌های بیت کوین در وضعیت سودده قرار داشتند.

ثبت رکورد ۹۳درصدی برای آدرس‌های سودده که از ۱۱ ماه پیش بی‌سابقه بوده است، پس از جهش قیمت بیت کوین به محدوده ۱۱,۴۰۰ دلار صورت گرفت. پیش از این افزایش قیمت، شاهد یک دوره طولانی انباشت سرمایه از جانب سرمایه‌گذاران بودیم. داده‌ها نشان می‌دهد که کمتر از ۴۰ درصد بیت کوین‌های متعلق به آدرس‌های فعال در سال گذشته جابه‌جا شده‌اند.

جاش اولساویچ (Josh Olszewicz)، معامله‌گر ارزهای دیجیتال در تکمی کپیتال (Tchemy Capital)، در اظهارنظر خود گفت که افزایش درصد آدرس‌هایی که در وضعیت سوددهی قرار دارند، این احتمال را که سرمایه‌گذاران بیت کوین‌هایشان را برای رسیدن به سود بفروشند افزایش می‌دهد. او در ادامه افزود این بدان معنا نیست که روند افزایش قیمت ادامه نخواهد یافت.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۲,۹۹۸,۰۰۰
۱,۷۹۸,۸۰۰ تومان
شرکت در دوره
off
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x