atlasarzdigital

قراردادهای آتی فروش بیت کوین در حال کاهش هستند

قراردادهای آتی فروش بیت کوین در حال کاهش هستند

طبق آخرین گزارش منتشر شده توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالت متحده (CFTC) در تاریخ 24 آگوست، تعداد قراردادهای غیرتجاری آتی بیت کوین که مبنی بر کاهش قیمت بیت کوین هستند، کم شده است و این یک اتفاق بسیار مثبت است.

طبق این گزارش موقعیت خالص (Net Position) قراردادهای آتی بیت کوین به میزان 1,266 عدد کاهش یافته است؛ بطوریکه در مقایسه با هفته قبل قراردادهای موقعیت فروش با کاهش 210 عددی به 3,426 عدد و قراردادهای موقعیت خرید با افزایش 56 عددی به 2,160 عدد رسیده‌ است.

در حالت کلی تعداد موقعیت‌های فروش هم‌اکنون بیشتر از موقعیت‌های خرید است ولی به دلیل افزایش قابل توجه موقعیت خالص (موقعیت خالص عبارت است از اختلاف بین موقعیت خرید و موقعیت فروش) از عدد منفی 1926 در تاریخ 5 ژوئن تا منفی 1266 در 21 آگوست می‌توان انتظار داشت که گرایش سرمایه‌گذاران در حال تغییر به سوی بازار صعودی است. همچنین داده‌های جدید بازار هم خبر از شروع روند صعودی جدیدی می‌دهند که چند روز قبل با شروع رشد بیت کوین و آلت کوین‌ها آغاز شده است.

قراردادهای آتی فروش بیت کوین در حال کاهش هستند

برایان کلی در برنامه‌ای که هفته گذشته در شبکه CNBC پخش شد، به داده‌های منتشر شده توسط صرافی CME که نشان از بلوغ بازارهای آتی بیت کوین و افزایش تقاضا داشت، انتقاد کرد:

قراردادهای آتی CME توجه سرمایه‌داران بزرگ را به خود جلب می کند. مانند ماه آوریل (۲۰۱۸) شاهد یک افزایش بزرگ خواهید بود… حدود ۸۵ درصد نرخ رشد. اگر این را با فوریه ۲۰۱۹ قیاس کنید، یک بازار قدرتمند در انتظار است.

قراردادهای آتی فروش بیت کوین در حال کاهش هستند

برایان کلی (Brian Kelly)

آقای کلی همچنین در ادامه صحبت‌هایش اشاره کرد که با افزایش بازارهای مشتقه بیت کوین و دیگر پارامترهای موثر، احتمالاً پذیرش ETF بیت کوین تا فوریه ۲۰۱۹ توسط SEC رخ خواهد داد. طبق گفته‌های کلی، حتی تعداد بالای ETF های رد شده نیز این قدرت را نداشت که منجر به فروش هیجانی در بازار شود که نشان‌دهنده مقاوم شدن بازار در برابر این‌گونه اخبار است.

بیت کوین در حال حاضر در محدوده قیمتی 6,900 دلار در حال معامله است که نسبت به روز گذشته 2.67 درصد و نسبت به هفته گذشته 8 درصد افزایش داشته است.

منبع: cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه قراردادهای آتی فروش بیت کوین در حال کاهش هستند ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x