00: 00: 00
ارز دیجیتال > قیمت لحظه ای > قیمت لحظه ای و نمودار قیمت AdEx

قیمت لحظه ای و نمودار قیمت AdEx

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

قیمت لحظه ای و نمودار قیمت AdEx

1
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
مهدی Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
مهدی
مهدی

آدکس AdEx یک تبادل آگهی مبتنی بر بلاک چین است که هدف آن ایجاد تفکر جدید در چشم انداز تبلیغات اینترنتی موجود و رفع مشکلات مهم آن از جمله: تقلب تبلیغاتی، حفظ حریم خصوصی و رضایت برای دریافت پیام های حمایت شده و غیره است.

آدکس کاملا شفاف است و با توجه به قراردادهای هوشمند اتریوم ساخته شده است. و شعار آن این است که ما بر این باوریم که می توانیم تبلیغ کنندگان و ناشران را با یک پلت فرم که امن، شفاف و سودمند برای همه طرف های درگیر در این فرآیند، کمک کنیم.

چگونه کار می کند؟

شبکه آدکس؛ دارای چند لایه است: اولین لایه برای تبادل آگهی است که براساس قراردادهای هوشمند اتریوم با چندین راه حل برای یک لایه سریعتر در بالای آن (یا کنار آن) آزمایش شده است. تبادل آگهی به منظور تسهیل ارتباط بین ناشران، تبلیغ کنندگان و کاربران نهایی ساخته شده است، بنابراین جایگزین شبکه معمول مبادلات چندگانه، SSP ها و DSP ها و تمام پیچیدگی ها، ناکارآمدی و ناکارایی است که با این لایه ها به وجود می آید.

در هر مبادله، پورتال ناشر، پورتال تبلیغاتی و پروفایل AdEx (برای کاربران نهایی) ایجاد می شوذ. Dappsبرنامه هایی هستند که به بلاک چین اتریوم متصل می شوند و با آن ارتباط برقرار می کنند، اما معمولا رابط کاربری کاربر پسندی دارد. این dapps بر اساس مرورگر بوده و به راحتی در دسترسی آنلاین  قرار می گیرد که توسط آدکس میزبانی می شود – اما از آنجا که به طور مستقیم در حال تعامل با  بلاک چین است،  می تواند  در مبادلات مختلف اجرا شود.