۶۶ درصد از دارندگان اتر قصد دارند به اثبات سهام این ارز دیجیتال روی بیاورند

۶۶ درصد از دارندگان اتر قصد دارند به اثبات سهام این ارز دیجیتال روی بیاورند

دو سوم دارندگان اتر اعلام کرده‌اند که در نظر دارند با راه‌اندازی نسخه دوم شبکه اتریوم، ارزهای خود را در شبکه سهام‌گذاری (Staking) کنند.

به گزارش کوین تلگراف، شرکت کانسنسیس (ConsenSys) در بررسی تازه خود، در بررسی تازه خود، به ارزیابی میزان تمایل دارندگانِ اتر برای سهام‌گذاری و قرار دادن ارزهایشان در اختیار شبکه اتریوم پرداخته است.

طبق این بررسی، دو سوم سرمایه‌گذاران اتریوم به دنبال آن هستند تا به محض راه‌اندازی فاز اول اتریوم ۲.۰، ارزهای خود را سهام‌گذاری کنند.

نکته جالب اینجاست که آن دسته از دارندگان اتر که به دنبال اجرای نود اعتبارسنج خودشان هستند، انتظار سود سالیانه کمتری به نسبت آنهایی دارند که ترجیح می‌دهند از خدمات‌دهندگان ثالث برای سهام‌گذاری ارزهایشان استفاده کنند.

از میان ۲۸۷ شرکت‌کننده، تعداد قابل‌توجهی از آنها (۳۳.۱ درصد) اعلام کردند که تمایل به استفاده از یک خدمات‌دهنده ثالث برای سهام‌گذاری دارند. به عقیده آنها، نرخ سود سهام‌گذاری اتر بر روی یک صرافی، به نسبت بیشتر از حالت‌ دیگر است. این در حالی بود که این عده اظهار کردند اطلاعات پایه‌ای از نحوه عملکرد مالیِ اتریوم ۲.۰ دارند.

علی‌رغم دریافت کارمزد توسط خدمات‌دهندگان ثالث در خصوص سهام‌گذاری اتر، شرکت‌کنندگان در نظرسنجی پیش‌بینی می‌کنند که سود سالیانه آنها ۷.۶ درصد خواهد بود. از سوی دیگر، آن دسته از افرادی که خواهان راه‌اندازی نود مخصوص خود هستند، انتظار سودی ۵.۸ درصدی دارند.

طبق یافته‌های این تحقیق، افرادی که به دنبال راه‌اندازی نود مخصوص به خود هستند، به نسبت دیگران، اترهای بیشتری در اختیار دارند و درک‌شان از نحوه عملکرد اتریوم ۲.۰ نیز بیشتر است. به علاوه این افراد بیشتر اترهای خود را در کیف پول‌های سخت‌افزاری نگه‌داری می‌کنند.

تنها ۲.۸ درصد از شرکت‌کنندگان اظهار داشتند که به هیچ عنوان قصد سهام‌گذاری اترهای خود را ندارند. نداشتن مقدار کافی از اتر، دلیل اصلی آنها عنوان شده است. بیشتر این افراد، دارایی‌های خود را در کیف پول‌های غیر کاستودیال نگه‌داری می‌کنند و عنوان کرده‌اند که از جزئیات مکانیزم‌های مالی اتریوم ۲.۰ آگاهی ندارند.

۱۴.۶ درصد از شرکت‌کنندگان نیز گفتند هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌اند و منتظرند تا ببینند اوضاع چگونه پیش می‌رود. آنها از ابهامات پیش رو به عنوان دلیل اصلی تصمیم خود یاد کردند. این دسته انتظار بیشترین سود سالیانه از سهام‌گذاری (۹.۴ درصد) را داشتند. پاسخ ۱۶.۷ درصد از شرکت‌کنندگان نیز ناقص ارزیابی شده است.

۴۲.۵ درصد از افراد حاضر در بررسی، اذعان کردند که ۵۰ تا ۱۰۰ درصد دارایی‌های خود را در سهام‌گذاری وارد خواهند کرد.

در این بررسی‌ها که با مبنای ۱۰ درصدی صورت گرفت، از هر پنج نفر، یک نفر اظهار داشت که بین ۹۱ تا ۱۰۰ اترهایش را سهام‌گذاری خواهد کرد. ۱۴.۹ درصد از شرکت‌کنندگان نیز گفتند که قصد دارند تا ۲۱ الی ۳۰ درصد از اترهایشان را سهام‌گذاری کنند.

۳۵.۱ درصد عنوان کردند که کمتر از نیمی از اترهایشان را وارد این روند می‌کنند و ۷.۴ درصد از شرکت‌کنندگان نیز در این باره اطلاعاتی بروز ندادند.

بیش از یک چهارم حاضرین در این بررسی عنوان کردند که هیچ بیت کوینی در سبد سرمایه‌گذاریشان وجود ندارد.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
معین
معین
1 سال پیش

كسانی که حدود10 اتر دارند هم میتونن وارد همچین سهامی بشن، و در صورت گذاشتن پول ها در سهام امکان برداشت آنها در هر زمانی وجود دارد؟؟؟

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off