00: 00: 00
ارز دیجیتال > اخبار > فرد ناشناسی ۴۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید !
اخبار سرمایه گذاری

فرد ناشناسی ۴۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید !

طی دو هفته گذشته سفارش‌های خرید بی‌شماری برای بیت کوین ثبت شده اما یکی از آن‌ها توجهات را به خود جلب کرده است.

از ۱۲ دسامبر ۲۰۱۷ تا ۱۲ فوریه ۲۰۱۸ به مدت دو ماه، فردی ناشناس حدود ۹۶,۰۰۰ واحد بیت کوین خریداری (یا دریافت) کرده است.

به گزارش بنیاد Fortune، سرمایه گذار یا معامله گر ناشناسی رقمی بالغ بر ۴۰۰ میلیون دلار که برای دو بار خرید گران‌ترین خانه نیویورک کافی است را در پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. خانم یا آقای ثروتمند بین تاریخ ۹ تا ۱۲ فوریه تعداد بیت کوین‌هایش را از ۵۵,۰۰۰ واحد به ۹۶,۰۰۰ واحد افزایش داده و خرید او در افزایش اخیر قیمت بیت کوین بی تأثیر نبوده است.

فرد ناشناسی 400 میلیون دلار بیت کوین خرید !

بزرگ‌ترین حجم خرید در ۹ فوریه (۲۰ بهمن) ماه صورت گرفت و حدود ۳۲,۰۰۰ واحد توسط فرد ناشناس خریداری شده است و خرید ۹,۰۰۰ واحد دیگر در ۱۲ فوریه انجام شده. در کمترین حالت او در این ۱۰ روز حدود ۸۳ میلیون دلار سود کسب کرده است.

با احتساب بیت کوین‌هایی که این فرد در ماه دسامبر ۲۰۱۷ ذخیره کرده ، ارزش کل دارایی بیت کوین او با قیمت فعلی در حال حاضر حدود ۱.۱ میلیارد دلار براورد می شود.

طبق بررسی‌های انجام شده توسط بنیاد Fortune، کیف پول این سرمایه گذار تا روز ۱۲ دسامبر خالی بوده، اما روز ۱۳ دسامبر ۴۸,۶۲۷ بیت کوین وارد کیف پول این فرد می‌شود. در آن روز قیمت بیت کوین حدود ۱۷,۰۰۰ دلار بود که نشان می‌دهد وی در آن زمان حدود ۸۲۷ میلیون دلار بیت کوین دریافت کرده است.

درحال حاضر در کیف پول این فرد به آدرس «۳Cbq7aT1tY8kMxWLbitaG7yT6bPbKChq64» حدود ۹۶,۶۵۰ واحد بیت کوین وجود دارد.

فرد ناشناسی 400 میلیون دلار بیت کوین خرید !

چه چیزی باعث خریدی به این بزرگی شده است و چه کسی پشت این پول قرار دارد؟ جواب مبهم است. اگر این شخص واقعاً خریدار بوده باشد و بیت کوین‌ها از طریق دیگری به وی نرسیده باشد، در اولین خرید او تصور داشته که قیمت بیت کوین در دسامبر به صعودش ادامه خواهد داد; در غیر این صورت می‌توانست برای خرید تا رسیدن قیمت به ۶,۰۰۰ دلار صبر کند. این شخص می‌تواند هر کسی باشد، یک شخص حقوقی یا حتی برادران وینکلواس!!

 

منبع: Fortune
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

فرد ناشناسی ۴۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید !

درباره نویسنده

محمد آذرنیوار

محمد آذرنیوار

سردبیر وب‌سایت ارزدیجیتال| محقق در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

5
دیدگاه کاربران

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
سمندر قدیانیسارا بهرامیrezaمیلادمحمد Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
سمندر قدیانی
سمندر قدیانی

واقعا” این پولهای مصنوعی چه نقشی در انجام معاملات و تبادلات تجاری دارند ؟ تقریبا” هیچ . ولی ارزش بالایی پیدا کردند و این ارزش ناپایدار و مسخره است . دلار با ارزش است چون در همه با ان معامله میکنند و یا پوند و یورو . بیت کویین باارزش است ولی چه معاملاتی با ان انجام شده است . جز برخی سایتهای اینترنتی و قماربازی و مشابه و خرید و فروش هایی که فردی میخرد و فردی میفروشد چیز دیگری در حجم وسیع مشاهده نمیشود .

سارا بهرامی
سارا بهرامی

در مورد ردکوین ReddCoin یا RDD من شنیده ام که امسال احتمال رشد قیمت تا چند ده برابر آن وجود دارد و حتی ممکن است سودآور ترین سکه سال شود! اگر در مورد تحلیل بازار و تکنولوژی آن به فارسی مطلبی را ترجمه یا نگارش نمایید بی نهایت ممنون میشوم. کنجکاوم بدانم آینده آن از دید تحلیلگران چیست.
سپاس

میلاد
میلاد
محمد
محمد

همینقدر که خریدش باعث بالا رفتن ارزش بیتکوین شده فروشش هم ایا ممکنه مقداری باعث پایین امدن ارزش این ارز بشه؟

reza
reza

صد در صد, یه زمانی یه تاجر چینی همه پولاشو تبدیل به بیت کرد قیمت بیت از ۴۰۰ دلار به ۸۰۰ دلار رسید بعد سر دو هفته هرچی خرید رو فروخت قیمت برگشت رو ۶۰۰ دلار